Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig maradhat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat meg egy házasság, ha hagyományos értelemben vett szex már nem jöhet szóba? Sikerülhet így megtartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 gyermekünk van és sajnos a szülések miatt kialakult néhány maradandó károsodás. Már volt helyreállító műtétem, de ez sem hozott teljes gyógyulást és így én képtelen vagyok szexelni. A férjem próbál megértő lenni, de érzem, hogy egyre türelmetlenebbé válik és fogalmam sincs, mit csináljak.

Meddig mehet ez így? Van remény arra, hogy nem válással végződik ez az egész? Mit tehetnék?


2015. ápr. 14. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem megérné komolyabban megpróbálni helyreállítani téged - ha a plasztikai sebéseztben képesek egy férfinek müködöképes hüvelyt elöállítani, akkor neked is meg tudják csinálni. Viszont a közönséges nögyógyászok nem erre vannak kiképezve, erre csak a plasztikai sebészek képesek.


Igazán nem hiszem, hogy egyéb megoldás szóbajöhet, és a férjedet meg lehet érteni, hogy neki a jelenlegi helyzet nem megfelelö.

2015. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
75%
nekünk 18 éve működik évi 1-2 alkalommal. Szintén szülési sérülés... és minden alkalom után hetekig gyógyul... Tudom, a férjem hülye, amiért nem csal meg.
2015. ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
50%

Én is plasztikai sebészt javaslok.


Ha egy férfinak nemváltó műtét során tudnak hüvelyt csinálni, akkor neked is.

2015. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
19%

én szex nélkül képtelen lennék hűséges lenni a páromhoz és nyilván a hűtlenség előbb-utóbb oda vezetne, hogy találnék valakit, akivel komolyra fordulna a dolog. Én pont tegnap gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha a párom műszerével történne valami. ( nem szoktak ilyen beteg gondolatok eszembe jutni csak úgy, egy filmet néztünk, amiben a pasinak nem volt szerszáma)

Mindenképpen meg kellene próbálni legalább még egy műtétet, ha van még lehetőség rá.

Addig is vannak más lehetőségek. Pl, amit a lányok többsége nem szeret, meg a szájmunka. De a párodat mindenféle képp elégítsd ki valahogy.

2015. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:
Nem a hüvelyemmel van baj, hanem széklet és vizelettartási problémáim vannak. Újabb műtétnek nincs értelme, mert olyan szinten heges ott minden, hogy a orvosok már azt is csodának tartották, amit a helyreállító műtéttel elértek.
2015. ápr. 14. 08:05
 6/82 A kérdező kommentje:
Természetesen máshogy kielégítem, de attól félek, ez egy idő után már kevés.
2015. ápr. 14. 08:05
 7/82 anonim ***** válasza:
4%
Joggal aggódsz kérdező .... Elhiszem ,hogy szereted a férjed ...azt is hogy ő is téged és próbàl alkalmazkodni . De én ( ha a helyedben lennék ) bizony elgondolkodnék rajta ,hogy elvàrhatnàm e tőle ,hogy egy életre lemondjon a hàzaséletről ... Én a monogàmiàban hiszek ,és valahol abban is ,hogy amiről nem tudok nem fàj ... Tehàt szemet tudnék hunyni azt hiszem afelett ,ha a férjem alkalmanként màshol hódolna a testi örömöknek . Persze nem szeretném tudni a részleteket ,mikor ,hol ,hogyan stb .... DE csak akkor működhetne ,ha tényleg mindent megpróbàltunk volna és valóbab nincs mód rà ,hogy javítsanak az àllapotomon !!!!
2015. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
68%

Huh, sajnálom.

Ha szeret téged, hűséges marad.

De semmiképpen se add fel. Keress orvost, akinek ez a szakterülete, specialitása. Ne egyszimpla nőgyógyászt, aki kijelenti, ezentúl így működsz, és kész. Hanem olyant, aki más módszereket is kipróbál. Pl. intimtorna nem segítene?

2015. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
14%
Szeretnelek megnugtatni, de nincs ertelme hazudni es altatni teged. Ez igy valoszinuleg nem lesz sokaig fenntarthato allapot. :( egy kapcsolat nem csak a szexrol szol, de a szexnek nagyon nagy szerepe an az erzelmek fenntartasaban. Intimitas nelkul nem fog jol mukodni ez a hazassag. A nok sok esetben meg el is vannak szex nelkul, de a ferfiaknak ez joforman letelemuk. A kerulomegoldasok, amikkel a ferjedet ez esetben ki tudod elegiteni, hosszu tavon megalazova fognak valni neked is es neki is. Ezekkel elobb-utobb eszkozze valsz es nem pedig romantikus partnerre. Ne add fel a gyogyulas remenyet. Addig jarj orvostol orvosig, amig nem talalsz olyat, aki segiteni tud. Lehetetlen nem letezik, csak hozza nem ertes.
2015. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
81%
Te akartad azt a 4 gyereket,vagy ő is? Ez volt az ára, én mélyen elítélném, ha csak a klasszikus szex hiánya miatt lelépne. Ok, az embernek vannak vágyai, szükségletei, de nemcsak neki, hanem neked is, és azért valljuk be: te szívtad meg jobban ezt az egészet. Persze, hogy aggódsz azért, hogy így meg tudod-e tartani, de ő is aggódik azért, hogy neked ez a helyzet és ez az egészségi állapot milyen gyötrelmet okoz? Szerintem egy házasság a jóban-rosszban együttélésről szól, és ez a rosszabb rész. Vele is történhetett volna olyan dolog, ami miatt pl. működésképtelen a szerszáma, sőt, még nagyon sok olyasmi törtéhet vele, ami miatt úgymond nem teljes értékű férfi. Nálatok ezt dobta a gép, hozzátok ki ebből a lehető legtöbbet. Ha szeret és egyébként minden rendben van a kapcsolatotokban, akkor partner lesz ebben.
2015. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!