Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig maradhat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat meg egy házasság, ha hagyományos értelemben vett szex már nem jöhet szóba? Sikerülhet így megtartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 gyermekünk van és sajnos a szülések miatt kialakult néhány maradandó károsodás. Már volt helyreállító műtétem, de ez sem hozott teljes gyógyulást és így én képtelen vagyok szexelni. A férjem próbál megértő lenni, de érzem, hogy egyre türelmetlenebbé válik és fogalmam sincs, mit csináljak.

Meddig mehet ez így? Van remény arra, hogy nem válással végződik ez az egész? Mit tehetnék?


2015. ápr. 14. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
84%

Es, ha nincs megoldas, akkor a kerdezo igy jart? Maganyra van itelve?

En hiszek abban, ha vkit igazi tarsunknak valasztunk, es O is minket, akkor mellettunk all, barmilyen nehez is.

A szex, meg senkinek sem leteleme, ebbe nem lehet belehalni, ha nincs

2015. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
27%

szép és jó hogy szerelem meg házasság meg egyebek, de azért a szex fontos rész, hisz valahogy lett 4 gyerekük


talán egy pszichológussal jó lenne elbeszélgetnetek, őszintén, hogy te mit gondolsz, és ő kibírja e így és ha nem akkor mit tegyetek!

2015. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egy kissé megütköző, hogy lesajnáljuk itt a férjet, meg hogy ne várjuk már el tőle...stb, de azért ő csak eltűri, hogy nincs szex. És az anyuka...ő nem tud egyszerűen csak lelépni, mert ez így neki nem jó. A házasság: jóban-rosszban-ról szól.

A nők áldozzák fel magukat, mikor gyerekvállalásra kerül a sor--persze nincs más lehetőség, de azért ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy megfizeti minden nő az árát, ha gyereket akar. A férfiak abban veszik ki a részüket belőle, hogy mellettünk maradnak, hiszen ők is akrták, támogatnak, segítenek, türelmesek. Ennyi a minimum.

Sajnálom, hogy ez a problémád kérdező, de azért tényleg, ha felmerülne benne, hogy ő ezt nem bírja, kérdezd már meg tőle, hogy és te hogy lépjél ki ebből, mert te aztán végképp nem bírod, mert neked ez minden percben probléma, nem csak akkor, mikor szexre kerülne a sor. (Tudom, hogy még nem mondja, hogy nála probléma, majd ha mondja)

Kívánom, hogy mégis találjatok egy orvost, aki rendbe tud tenni, mert ez minden perces probléma...borzasztó árat fizettél a gyerekeidért.

2015. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
82%

A szex nem egyenlo az intimitassal.

Aki igy gondolja igen szegeny lelkivilaga van.

Az intimitas nem kozosules.

Ha a ferjeddel intim tudsz lenni masszirozas beszelgetes csokolodzas akkor nem fog hinayozni neki a kozosules.

Az intim idoszak elott urisd ki a holyagod es menj el wx re mosakodj meg.

Ami meg segithet az egy rectal szivacs a szex idejere.

Kerjetek segitseget vannak nagyon jo ergoterapias szakemberek akik ertenek a dologhoz.

En a helyedben felkeresnek egy masik szakembert aki esetleg mas muteti technikaval tud segiteni.

2015. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Az hogy a férjed félre fog e menni azt nem tudom megmondani, mert az mindenki vérmérsékletétől függ. Ahogy azt sem hogy "csak" néha félrenéz vagy amiben nagyobb veszély van, ebből vmi komolyabb alakul ki. És azt sem tudom te mennyire tudnál szemet hunyni a félrenézések felett. (lehet csak rosszabb lenne frusztrálna stb.)

Nyilván "díjazza" az igyekezeted, ahogy fentebb is írták az intimitás nem egyenlő a szexszel. Teljesen más az hogy neked fizikai korlátaid vannak a szexszel kapcsolatban, mint amikor elhidegülnek egymástól a párok. Ez utóbbi szerintem sokkal nehezebben tartható állapot, illetve sokkal biztosabb a házasság vége (vagy még rosszabb együtt kínszenvedés) mint a ti esetetekben.

Mindenesetre még egy alapos beszélgetést megér a dolog. Vesd fel neki mi lenne ha fordított lenne a helyzet?! Mit várna el tőled és magától?! Nem kell azonnal válaszolnia, gondolkodjon el rajta pár napig (élje bele magát a fordított helyzetbe).

Tény: egy jó kapcsolathoz kell a jó erotikus viszony (direkt nem szexet írok). Az is tény hogy egy jó kapcsolathoz csak ez kevés!

Merjetek beszélgetni hogy lehetne még több intimitást, erotikát vinni abba amit tudtok csinálni, próbáljatok ki új dolgokat "játékszereket" ne szégyelljetek utánaolvasni esetleg te a problémádat megkérdezheted itt is más nő ezt hogy éli/oldja meg stb.

Minden jót kívánok nektek!

2015. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
92%
A párommal az utóbbi 6 évben csak pettingelünk. Azért, mert a páromnak szív és érrendszeri problémái vannak, gyógyszert szed, és a szerszáma ettől nem működik rendesen. Eleinte nagyon hiányzott a rendes hüvelyi szex, de ma már elfogadtam ezt a helyzetet, és nincs probléma, épp olyan kielégítő mindkettőnknek a szex, mint korábban. Ezt is meg lehet szokni, csak nem kell szégyellősködni egymás előtt.
2015. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
20%
Talán itt valóban nem is a műtét a megoldás! Vannak nagyon jó intimtornák a YouTube-n, vagy szakorvosnál kellene megtanulni. Ez az intimtorna az alsó berendezés izomzatát erősíti, például inkontinenciánál, vagyis vizelettartási problémáknál ez a torna nagyon jó megoldás. A lényege az, hogy meg kell tanulni az alsó berendezésünk izmait erőteljesen összehúzni, mintha a wc-zést akarnánk visszatartani. Összehúzzuk az izmokat, majd kitartani pár másodpercig, utána elernyeszteni. És ismét, és újra megcsinálni. Ezt a tornát bárhol, bármikor lehet csinálni, csak kitartónak kell lenni. Ez pont olyan, mint amikor valaki súlyokat emel. Egy idő után tényleg megerősödnek ezek az izmok, és az alsó problémákat nagyszerűen tudja gyógyítani.
2015. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
A testi vagy a lelki tünetek gátolnak inkább?
2015. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!