Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig maradhat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat meg egy házasság, ha hagyományos értelemben vett szex már nem jöhet szóba? Sikerülhet így megtartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 gyermekünk van és sajnos a szülések miatt kialakult néhány maradandó károsodás. Már volt helyreállító műtétem, de ez sem hozott teljes gyógyulást és így én képtelen vagyok szexelni. A férjem próbál megértő lenni, de érzem, hogy egyre türelmetlenebbé válik és fogalmam sincs, mit csináljak.

Meddig mehet ez így? Van remény arra, hogy nem válással végződik ez az egész? Mit tehetnék?


2015. ápr. 14. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:

50 ez most már ezek után hogy jön ide?!

mindegy is legalább hoztál egy jó példát arra amit írtam. mennyivel rosszabb lehet ha minden ok mégsem csinálják.

2015. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
94%
Akik a betegséggel dobálóznak (rák és hasonlók miatt képtelen az egyik fél a szexre) és úgy gondolják, hogy az egy olyan helyzet, amiben az egészséges félnek eszébe se jut félre lépni, azok láttták pl a Stephen Hawking, a mindenség elmélete című filmet, amiben Hawking életét mutatják be a betegsége kezdete előttől? Nem azért, mert hogy az abban bemutatottak mindenkire vonatkoznak, de elgondolkodtató film abból a szemszögből, hogy a barátnője annyira szerette őt, hogy simán hozzá ment annak tudatában is, hogy Hawking valószínűleg csak 1-2 évig fog élni és házas életet nem fog tudni élni. Nem így alakult, mert jóval túlélte azt az időszakot, amit jósoltak neki, a felesége meg hosszú évekig hűséges volt és szerelemmel szerette, ápolta, de jött valaki, aki olyat tudott adni neki, amit Hawking nem és annak ellenére is elcsábult, hogy Hawkingot szerette. Ez egy életrajzi film, a dolgok a valóságban is nagyon hasonlóan történtek meg, ha csak nem pont ugyan úgy, ahogy a filmben látni, mert Hawking hülyeségeket nem engedne magáról és az életéről állítani egy filmben. Az ilyen eseteket nagyon jól bemutatja a film. Az ember próbál hű maradni a szerelméhez, az igéreteihez, a házasságához és az elveihez, de van az a határ, amikor a vágyak ezen felülkerekednek. Nagy tiszteletem azoké, akik ellen tudnak állni és bizony itt most az a kérdés, hogy a férj melyik táborba tartozik.
2015. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
15%

egyesek leállatozzák itt a pasikat mert szeretik a szexet, na most ez így jobb; eltérő igényekkel élni és másokat fűzni egy numerára??


am TI NŐK nem szeretik a szexet??? csak a ffiak szeretik? mi csak fekszünk ott és kész?

én imádom! várom a kritikát!!!

2015. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
80%

Figyu, te 6 fiú kollégát interjúvoltál meg, nem 6 családos férfit. Aki meg azt mondta, hogy bármiről lemondana, kivéve a szex, annak feltételezem nincs gyereke, nem volt még nagy szerelme, vagy ha i gen, egy havernak ezt úgysem mondaná. Ettől függetlenül elfogadom ezt az álláspontot, mert fiatal vagy te is, és szerintem ők is.


Kedves Kérdező!


Nagyon sajnálom, hogy ilyen nagy problémával küzdesz, nem lehet könnyű ez lelkiekben sem.

A kérdésed elég tárgyilagos, és nem sok mindent írtál le magatokról. Nem elhanyagolható szempont, hogy hány évesek vagytok, ezen a problémán kívül kiegyensúlyozott volt-e a házasságotok, és nagyon fontos a férjed értékrendje is.

Nem írtad, hogy mióta tart ez az állapot, a férjed hogy viseli, mennyire támogat..stb.


Hogy megmaradhat-e pont a ti házasságotok, arra csak elméletben tudok válaszolni, mert a gyakorlatban rajtatok múlik. Viszont elméletben én úgy gondolom, hogy igen.

Írták már sokan, hogy az intimitásnak sok formája van.

Ha az élet többi területén minden jól működik, akkor nem gondolom, hogy emiatt el akarna hagyni. Nem könnyű helyzet, ez kétségtelen, de biztos vagyok benne, hogy teljes egészében nem kell lemondania az élvezetekről.

Ismertem olyan férfit, akinek sajnos meghalt a felesége a szülést követően, de egyáltalán nem keresett új párt, ez is egyfajta hűség. Szóval szex nélkül is lehet élni, de nektek ennél azért több lehetőségetek van.


Ne add fel, beszélgessetek sokat, keressetek fel közösen egy szexuálpszichológust, mert a gátlások szerintem most legalább akkora bajt jelentenek, mint maga a sérülés, és tegyetek meg mindent annak érdekében, hogy vissza csempésszétek az intimitást a házasságotokba.


Nagyon szurkolok.

2015. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:

A kérdező azt írja, hogy 4 gyermekük van, tehát nem friss házasok, és a férje még mindig kívánja tőle a szexet, vonzódik hozzá még ilyen állapotban is. Vagyis, a férj nem lép félre, nem is akar, valami megoldásra vár. Itt az a megoldás, hogy a szex mindkettejüknek kielégítő legyen valamilyen módon anélkül, hogy feszélyezné bármelyiküket is valami, jelen esetben a széklet és vizelettartási problémák.


Nem tudom, milyen anyagi körülmények között van a kérdező, de horribilis összegű műtétet vállalni 4 gyermek mellett bizonyára nem könnyű. Ha lenne pénzre rá, valószínűleg már rég átesett volna egy ilyen műtéten, és nem kérne tanácsot egy ilyen oldalon, ahol ki van téve mindenféle negatív válaszoknak.


A megoldást a kérdezőnek és a párjának kell közösen megtalálni. Itt már sok minden megoldás fel volt sorolva. Egyszerre több megoldást is lehet alkalmazni. Azt is meg lehet tenni, hogy egy héten kijelölnek közösen egy vagy két estét, amikor föl lehet készülni a szeretkezésre, és akkor a kérdező elkövet mindent, hogy ez az este tökéletesen sikerüljön. Ha nem tud a lehetőségek közül választani, akkor saját magának kell új megoldást találni. Végülis az a cél, hogy ezt a házasságot össze kell tartani, és megfelelően kielégítő szex nélkül bizony, ez nem lesz könnyű.


A kérdező nagyon nehéz helyzetben van, de hiszem, hogy van megoldás erre a problémára, csak nem kell neki elkeseredni, hanem a lehetőségeket ki kell próbálni.

2015. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:

53 mint írtam mentalitás kérdése.

a szitu a kövi téged +kérdeznek kitartanál e a párod mellett ha nem működne a szerszám. hangosan rávágnád hogy NEM.

én ugyanerre hangosan IGEN nel felelnék.

aztán hogy mit hoz az élet és ki hogy reagál rá végül majd elválik. ennyi

egyébként sokan figyelmem kívül hagyják azt hogy a kérdező kielégíti a férjét. mondom ez sokkal jobb mint amikor vki tetteti az alvást meg jaj a fejfájás már hónapok óta közben meg lehetne...

2015. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:

56: igen kövezz meg, életem végéig nem bírnám, csak 20as éveim közepén vagyok.

de betegség miatt, átmenetileg már kibírtuk (fél év).

most ezért vagyok rossz ember? ha igen, akkor az vagyok, vállalom!

2015. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
54-es, hogy kissé érthetőbb legyen a "statisztikám" és a hátterem: 32 éves nő vagyok. A 6 megkérdezett közül 3-nak van gyereke, 2-nek nincs és 1 meleg. A gyerekesek 30 fölöttiek, a gyerek nélküliek közül az egyik 26-7 körül van, a másik 30 felett.
2015. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem köveztelek meg.

csak azt írtam hogy jelen pillanatban te így én úgy látom a helyzetet. aztán ki tudja mit hoz az élet. lehet én egy MILF leszek akit dugnak a fiai haverjai, te meg kolostorba vonulsz.

sajnálom ha te ezt megkövezésnek érezted.

2015. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
94%
Itt a 4 gyerekről feletkezik meg mindenki, aki azt gondolja, hogy a férfi tuti félre megy, meg keres mást. Négy gyerek meg egy problémával küzdő nő nem elég? Hallottatok arról, hogy felelősség? Nehéz szitu, de higgyétek el, normális férfinek négy gyerek meg egy beteg feleség mellett nem éjjel nappal a szexen jár az esze. És lehet, ha megkérdezik, mi a legfontosabb az életében, akkor nem a szexet mondja, hanem a négy gyereke életét, nem? Vagy naiv vagyok? Ott kell hagyni a négy gyereket a gondokkal küzdő nőre, carpe diem oszt jónapot?
2015. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!