Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig maradhat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat meg egy házasság, ha hagyományos értelemben vett szex már nem jöhet szóba? Sikerülhet így megtartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 gyermekünk van és sajnos a szülések miatt kialakult néhány maradandó károsodás. Már volt helyreállító műtétem, de ez sem hozott teljes gyógyulást és így én képtelen vagyok szexelni. A férjem próbál megértő lenni, de érzem, hogy egyre türelmetlenebbé válik és fogalmam sincs, mit csináljak.

Meddig mehet ez így? Van remény arra, hogy nem válással végződik ez az egész? Mit tehetnék?


2015. ápr. 14. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
24%

off de itt most mindenki milyen megértő, máskor egy el nem mosott tányér miatt válást javasol mindenki.

hogy is van ez?

2015. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
13%

21-nek tök igaza van... Ha a kérdező azt írná, hogy szimplán csak azért nem csinálja, mert nincs kedve hozzá, vagy szégyelli a testét, akkor lerohannátok, hogy mégis mit vár, nincs az a férfi, aki ezt tétlenül nézné. Nyers leszek és őszinte: nem tudom, mennyi idősök vagytok, de egy tettrekész, 30-40x éves férfi nem arra vágyik, hogy néha napján kapjon csak valódi szexuális élményt és akkor is az egész azzal kezdődjön, hogy az asszony elmegy fürdeni, meg mit tudom én, milyen szivacsokkal betömködni magát... Nem gonoszságból írom, csak istenkém, térjetek már észhez, komolyan azt gondoljátok, hogy ez egy teljes mértékben fenntartható kapcsolat lehet? Hogy az, aki megteheti, hogy lelép, nem fog lelépni?! Ne legyetek már ennyire álszentek.

Kérdező, én a helyedben mindent kipróbálnék, még hangyát is ennék, ha valaki azt mondaná, hogy szerinte az gyógyír lehet a bajomra. Ahol 4 gyerek után a férj még közelít a feleségéhez és egyáltalán szóba kerül a szex a kapcsolatban, ott nem hiába van szex! Azért akar szexelni a férjed, mert szüksége van rá! és itt a hangsúly a SZÜKSÉGEN van!

2015. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
85%

"egy tettrekész, 30-40x éves férfi nem arra vágyik, hogy néha napján kapjon csak valódi szexuális élményt és akkor is az egész azzal kezdődjön, hogy az asszony elmegy fürdeni, meg mit tudom én, milyen szivacsokkal betömködni magát... Nem gonoszságból írom, csak istenkém, térjetek már észhez"


Utolsó, ez durva volt...te még nagyon fiatal lehetsz, tuti!

2015. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
5%

pedig igaza van

de aki leírja, hogy ez nem fog müködni az kapja a 0-t

kérdezőnek őszinteség kell, nem áltatás szerintem. ő is tudja, hogy idővel a férje ki fog kacsintani és be van tojva emiatt és itt némi intimtorna lófüttyöt se ér!!!!

2015. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
91%

Talan azert mindenki ilyen megerto, mert ez a problema, onhibajan kivul tortenik a kerdezovel. Raadasul a 4 gyermek nem csak magatol fogant meg,apuka is kellett hozza. Nem fair, hogy ez tortent vele, es mar vki a valaszadok kozul egybol menne is a p*csaba, hatra hagyva mindent, mert neki a lyuk a legfontosabb egy kapcsolatban. Szegeny kerdezo igy is aggodhat, plane ilyen valaszok lattan, elegge elhagyhatja a remeny.

+Bele lehet kepzelni magunkat a kerdezo helyebe. Eleg borzaszto lehet, nem gondolod?

2015. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
100%
21-es valaszadonak szolt, de ugy latom masnak is. :)
2015. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
15%
Lehet nyersen fogalmaz 21. ....de tegyétek a szívetekre a kezeteket , bizony nem butaság amit leírt !!!!
2015. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
91%

nem irigylem néhány ember párját. Szóval nektek az egészségben, betegségben az csak az egészséget jelenti...

Lepontoztatok, mert az én férjem annak ellenére kitart mellettem, hogy gondjaim vannak? Hajrá, nektek sose legyen problémátok, mert ti lennétek az elsők, aki mellől lelép a férj, feleség.


NA, ezért megy tönkre ennyi házasság, mert ilyenek vagytok... akinek meg összejön, akkor is tart, ha gond van, az nektek furcsa.


Inkább legyek furcsa, mint olyan, mint itt páran. Nosza, nyomkodjátok a piros mancsot, abban nagyok vagytok.

2015. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
97%

Remélem aki azt írja hogy nem fog működni bla bla meg mit képzel a kérdrző bla bla, az majd egyszer ilyen helyzetbe kerül... a nemiszerv rossz oldalára.

aztán jelenlegi véleménye alapján el is vonulhat remetének. Amúgx a 16os is leírta h náluk működik (ja vagy ha pasinak nem megy az más?)

jah és én egyébként egyesetben tudom elképzelni/javasolni a válást: amikor az egyik mindent de mindent megtesz a másik meg nagy ívben tesz rá hónapokig évekig. na annak nincs értelme. ameddig 2 ember akar egy kapcsolatot és tesz érte addig nem számít a mosatlan tányér.

2015. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
2%

En is azzal a verzioval ertek egyet, h megerne meg par orvossal beszelned es megprobalni helyreallitani Teged. Barmilyen pszichologus alatamasztja, h a szex szinte a legfotosabb egy kapcsolatban, ugyanis stresszoldo hatasa van. Ismerosom csaladjogi birokent dolgozott, rengeteg valoperes ugye volt, es az a tapasztalata, h azok a hazassagok tartanak a legtovabb, ahol a szex mukodik (meg akkor is, ha marjak egymast a felek) es azok a hazassagok tartanak a legkevesebb ideig, ahol ugy kezdik a felek, h "kapcsolatunk baratsagkent indult", meg ahol azzal jonnek, h milyen jo lelki tarsak.


Sajnos ferfibol van az egyik fel, es a ferfiak nincsenek meg szex nelkul - tisztelet a nagyon keves kivetelnek, akik termeszetesen erositik a szabalyt is.


Es nyugodtan le lehet pontozni emiatt, ha vkinek ez nem tetszik. Vegulis szammal kimutathato statisztikarol beszelek, szoval ez nem szimpatia kerdese...


Ha amugy jo a kapcsolatotok, akkor ruhazzatok be egy dragabb mutetre. Ha kepesek ferfiakbol not csinalni es forditva, akkor megoldjak a Te helyreallitasodat is! :) Drukkolok, h helyrejojjenek a dolgok koztetek!! :)

2015. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!