Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem túlköltekező vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem túlköltekező vagy én vagyok zsugori?

Figyelt kérdés
Férjem 1 hónapja kamionbalesetet csinált elaludt és árokba borult. Szerencsére nem lett semmi baja de a kamion totálkár lett. Azt ki kell fizetni havi 50-et vállalt. 2 2 éves bölcsis gyerekünk van. Most fejébe vette h neki 30000Ft-os telefon kell. Én nem akarom megvenni erre ő besértődött.
2015. ápr. 8. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled. Ha nincs pénz, akkor minek telefon? A telefont majd megehetik a gyerekek amikor éhesek lesznek?


A családi kassza "kulcsa" meg legyen annál aki jobban ért hozzá. Jelen esetben a férj alkalmatlan a pénz beosztására. Egyértelmű, hogy kire hárul a feladat.

2015. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
0%

"56, megnézném a férfi mit csinálna a nő keresete és házi munkája nélkül. "


Boldogan élné az agglegények életét, pizzára, sörre és jó nőkre költené a zsozsót :-)) (meg persze telefonra :-))) :-PPP

2015. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
62-es húha, a gyerekeket csak a nő akarta szerinted? Hova tenné a sok buli közben a pasi a két gyereket? Mindig elgondolkozom, hogy ide gykra vajon milyen családi hátterű, érzelmi világu emberek írnak. Elég siralmas.
2015. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, lehet h a pasi nem is akart gyereket, nem ismerjük a hátteret.Itt a GYK-t olvasgatva látni, hogy elég sok olyan kérdés van, ahol a pasit szimplán behúzták a csőbe. Feltételezem, hogy aki ilyen helyzetben telefont akar venni, az nem egy túlzottan felelősségteljes ember, így nem valószínű, hogy annyira vágyott volna családra.
2015. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Oké, ebben mondjuk igazad van, belátom.
2015. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
Elárulok egy titkot ő akart gyereket. Tény h én is felkészülve éreztem magam. Ikrek tehát egyszerre kettő. A gyerekekkel nincs gond. A férjemmel van. Erre nem vagyok felkészülve. Nem lesz telefon ez lett a vége.
2015. ápr. 10. 21:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!