Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem túlköltekező vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem túlköltekező vagy én vagyok zsugori?

Figyelt kérdés
Férjem 1 hónapja kamionbalesetet csinált elaludt és árokba borult. Szerencsére nem lett semmi baja de a kamion totálkár lett. Azt ki kell fizetni havi 50-et vállalt. 2 2 éves bölcsis gyerekünk van. Most fejébe vette h neki 30000Ft-os telefon kell. Én nem akarom megvenni erre ő besértődött.
2015. ápr. 8. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
0%
és akkor emeljék piedesztàlra mert elment dolgozni???ez az élet rendje.Amugy nem ezzel van agond, hanem h ne akarja màr ö beosztani a féRje pénzét.Birom az ilyeneket.
2015. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
76%
Nem a férje pénze, hanem közös. A nő is dolgozik, és neveli a gyerekeket, főz, mos takarít. Szinte tuti, hogy a férj kapja a gyerekek utáni adó kedvezményt. Szerinted a nőnek nincs köze hozzá? A közös pénzukhoz? Férj felelőtlenül elalszik a volán mögött, akár a te egyik hozzá tartozód életét is kiáltotta volna, okoz egy csomó kárt, majd a legnagyobb gondja egy új telefon.. Nekem van pénzem, de szeszélybol soha nem cseréltem még le működő telefont..
2015. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
37%
**kiolthatta, nem kiáltotta
2015. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
59%
Mondom, igaza van a kéRdezönek abbol a szempontbol, hogy nem kéne a férjnek most telefont venni,csak ezt magànak a féRjnek kéne egyedül felfognia, nem a kéRdezönek kéne anyàskodnia felette.meg megtiltani ezt meg azt.
2015. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Csak sajna férjem úgy szórja a pénzt mintha sok lenne nekünk. Mondom csóró család sarja és nem azért csórók mert ne lenne pénzük. Azt látta otthon is hogy addig kell költeni ameddig van utána meg kuncsorogni másoknál. Utálom ezt az anyáskodó szerepet de nem akarom h elköltsön minden pénzt. Hisztizik v nem, nem lesz telefon. Megmondtam neki el lehet válni akkor majd költheti arra amire akarja. Az én bankszámlámra érkezik az ő fizuja is. Bárlistás amihez nekem közöm nem volt fizetni nem hajlandó az adósságát.
2015. ápr. 8. 16:43
 46/66 anonim ***** válasza:
70%

Ha nincs baja a régi telefonnak akkor nem kell új. Előbb legyen kifizetve a kamion. Mégis csaj ő okozta a balesetet. Ha elaludt, akkor fáradt volt, ezt éreznie kellett volna, és leállni egy kicsit aludni vagy valami...


B..szus nehogy már....nekem tavaly 5 hónapig nem volt mobilom, mert az előző elromlott, a vásárlásra pedig várni kellett, mert a megtakarítás fontosabb volt, hogy vissza legyen téve karácsony után amit kivettünk belőle...Érdekes mód ki tudtam várni. Fel tudtam mérni, hogy mi a fontosabb.


Fontossági sorrend legyen már meg!

2015. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
41%
csak=csak
2015. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
0%
xd
2015. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
Van telefonja, működik. Ergo szerintem most nem kell új telefon.
2015. ápr. 8. 19:12
 50/66 anonim ***** válasza:
27%
Nem véletlenül kell.neki uj teló vedd meg neki és ne itt problémázz. Amig itt logtál a gyakorin már megvehetted volna....holnap megveszed és mindenki holdog lesz
2015. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!