Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem túlköltekező vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem túlköltekező vagy én vagyok zsugori?

Figyelt kérdés
Férjem 1 hónapja kamionbalesetet csinált elaludt és árokba borult. Szerencsére nem lett semmi baja de a kamion totálkár lett. Azt ki kell fizetni havi 50-et vállalt. 2 2 éves bölcsis gyerekünk van. Most fejébe vette h neki 30000Ft-os telefon kell. Én nem akarom megvenni erre ő besértődött.
2015. ápr. 8. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
39%

36-os vagyok!

Nem kell nekem privátban üzengetni,magamtól is látom,hogy "0 "százalékban hasznos a válaszom,de magasról teszek rá,mint ahogy az üzenetedre is.Többet nem lesz benne részem,mert letiltottalak.Másnak üzengessél kéretlenül!

2015. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Én nem üzenek senkinek priviben ha nekem írtad. Nem veszem meg ennyi. Innentől kezdve akárki akármit is mond. Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 9. 09:23
 53/66 anonim ***** válasza:
36-os,nem tudom, ki és miért pontozott le, szerintem tiéd volt az egyik legjobb válasz. Rühellem, amikor a nőt támadják, hogy mennyit keres, mikor van egy távol lévő kamionos férj, és két kisgyereo
2015. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
Kisgyerek mellett nyilván a háztartás, gyerekneveles oroszlán részét a nő végzi. Attól, hogy a nő két kisgyerek mellett nem tud milliókat keresni , még nem azt jelenti, hogy kuss a neve...
2015. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Imádom az ojan kérdéseket ahol mindenki le van pontozva!!!!:D
2015. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
8%
Megnézném hogy hogy élne meg a nöcike a gyereknevelésböl , ha a férje nem adnà haza a keresetét.
2015. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
78%

Itt a válaszolók nagy része mindig a felelőtlen, nemtörődöm gondolkodás mellett voksol. Nem kell velük foglalkozni, unatkoznak.

"A férj fizetése, azt csinál vele amit akar"

Igen, amennyiben nem nősült meg, nem vállalt gyerekeket!

Aki így gondolkodik, maradjon egyedül, és egész életében maga költheti el a fizetését, amire csak akarja. De aki családot alapított, gyerekeket vállalt, hitelt, és egyebet, neki az kegyen az első, hogy a kötelezettségek rendezve legyenek. Ugyanis nem a nők szülnek gyerekeket maguknak, hanem az adott 2 szülő, így kettőjük feladata, felelőssége a felnevelésük, és ,hogy biztos otthonuk legyen. Örüljön neki apuka, hogy megteheti, hogy csak dolgozik, és nem kell háztartást vezetni, bölcsibe futkozni, fogadó órákra járni, gyerekeket ellátni, stb munka mellett! Amennyiben nem veszik ki ugyanolyan arányban ezekből a részét, mint az anya, addig befoghatja, hogy mennyivel keres többet, mert az nem csak az övé, hanem a családé, a banké......

2015. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
56, megnézném a férfi mit csinálna a nő keresete és házi munkája nélkül. A havi 150-bol, amit a pasi most keres, biztos futná dadusra, szakács, takarító nőre míg a férfi nincs otthon,, és a nő által két kisgyerek mellett keresett 98 se hiányozna.
2015. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
Ja, az ilyenek miatt nincs már kedvük a nőknek szülni, mint 56-os. Fene se szül azért gyereket, hogy két bölcsis mellett nem tud száz százalékos munka erő lenni, és akkor még azt hallgassa hogy nem keres elég pénzt, meg maradjon csöndbe. Akkor inkább csak dolgozom gyerek nélkül és nyugton van.
2015. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Aki azt gondolja hogy félek h a férjem nélkül nem tudok megélni az alaposan Így is a szüleimnél lakunk ott lett kialakítva nekünk házrész. A "nőcike" meg tudna élni a férje nélkül is. A férjem imádja a gyerekeinket ő nem tudna megélni nélkülük. Gyerektartást sem kérnék ha elválnánk kivéve ha megcsalna. Nem félek a szétmenéstől. De azt nem fogom megengedni h szórja a pénzt. Főleg h tegnap kilyukadt az egyik autógumi sziszegve 5 percen belül leengedett. Totál leengedett. Ma volt gumisnál közölték h új gumi. Egyben két új gumi is mert kiderült h a pótkerék nem passzol a kocsihoz. Rögtön 26000 Ft-os kiadás. Mivel kocsival viszem a gyerekeket bölcsibe ezért elég sürgős volt.
2015. ápr. 10. 14:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!