Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van e valaki akinek zsugori a...

Van e valaki akinek zsugori a ferje, miben nyilvanul meg?

Figyelt kérdés
A ferjem pl.ma kikapcsolta a kicsi villanybojlerunket a konyhait, ugy h. ugy forralom a vizet a tuzhelyen.A nagy bojler pedig csak ejszaka van bekapcsolva.De meg sorolhatnam...
2010. okt. 6. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általában az van, hogy előadom neki a pénzügyi terveimet, ő bólogat. Megkérdezem, hogy biztos jó-e neki is úgy, ahogy tervezem, azt mondja, igen. Aztán amikor kiadok valamire egy nagyobb összeget (amire ugye előtte azt mondta, hogy nyugodtan tegyem meg), akkor meg kiakad, hogy "de én mindig olyan sokat költök". Na, ekkor robbanok...


Amúgy általában én vagyok a fukarabb, én beszélem rá mindig az olcsóbb, vagy a takarékosabb, ésszerűbb dolgokra. Aztán van, hogy ránéz a bankszámlára, látja, hogy kevés rajta a pénz, és nekem esik, mintha valami pénzköltő szörnyeteg lennék... Aztán ott járunk, hogy még nekem kell csekkekkel és blokkokkal számolgatnom előtte, valamint hússzor elmondani, hogy "de hát azt mondtad, hogy van rá pénz", vagy "még te kértél rá, hogy vegyem meg".

2010. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem használhatom a sütőt, mert villanytűzhelyünk van és, hogy az milyen sokat fogyaszt...

nem enged fürödni, + zuhanyozni is csak pár percet

de szoktam azért fürödni amikor nincs otthon és még tudnám sorolni.

elromlott a mosógép és nem akar újat venni, mert az sok áramot fogyaszt, most meg hordhatjuk a szennyest a szülökhöz

ne nevessetek ki nagyon..

2010. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én örülnék neki ha csak egy kicsit lenne ilyen..Nem feltétlenül rossz ez ha muszáj spórolni.Az enyém pl elkezd mosogatni valamit,a csapból ömlik a víz,ő meg járkál a lakásban ...nem zárja el közben,hiszen még nem végzett!!!Vagy télen reggelente járkál pólóban meg gatyában,ha fázik akkor nem felöltözik,hanem felveszi a fűtést 26 fokra!És még sorolhatnám...A falra mászok tőle...
2010. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
és anyukám, akkor mi van???? fogod és visszakapcsolod a bojlereket....
2010. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A ferjem ezt a bojler kerdest ugy oldotta meg,hogy szigetelo szalaggal szepen korbevonta a bedugot es megjelolte piros filctollal.Az emberi butasag es onteltseg hatartalan.Az ilyenek mind maguk maradnak, maganyosan fognak megdogleni a sajat kis vackukban!
2010. okt. 7. 08:59
 6/14 anonim ***** válasza:
és? leszeded a szigetelőszalagot és bedugod a bojlert újra...nem mellesleg a kedves férjecskédnek nem ártana egy fizikaóra, hogy melyik melegítési módszer a legpazarlóbb, nyerni fog a tűzhelyen fazékban melegítés, mint a legdrágább ;)
2010. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ma reggel egyebkent ezen veszekedtunk, most azt koveteli h. a furdoszobabol hordjam a konyhaba a meleg vizet, de hamar ra fog jonni h. ez sem megoldas , mert ha ott is elfogy be lesz kapcsolva az tuti, mivel a kisbabankat este furdetem.Ilyen bolondot csak agyba kellene vagni parszor h. megjojjon az esze.
2010. okt. 7. 09:11
 8/14 anonim ***** válasza:

08:17-es vagyok.


Megértelek,hogy felhúztad magad.

Mond meg neki,hogy egy mosogatógép a megoldás nyitja...

40 000-ért lehet venni egy 9 terítékest.

Mióta nekünk van azóta csak spóroltunk vele,1 év alatt bőven behozza az árát.

Messze van a konyhánk a fürdőtől,mire meleg víz jött iszonyat sok vizet elfogyasztottunk.Kevesebb lett a vízfogyasztásunk havi 2 m3-rel.A fürdőben meg levettük a bojlert 40 fokra,hiszen csak tusolni kell a víz...Így a ez is kevesebb áramot fogyaszt,a mosogatógép fogyasztása ehhez képest elenyésző.

Havi szinten úgy 3000-et spórolunk.

Légy kreatív,add fel neki a leckét!:))

2010. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Megint te őrjöngsz itt, te szerb liba?Hát már annyira unalmas vagy b...d meg, hogy csak na!!!
2010. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!