Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz természetű a párod,...

Nehéz természetű a párod, férjed? Miben nyílvánul meg?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok akinek nehéz természetű a párja az miért szeretett bele és a környezete is hogy tolerálja a viselkedését? És hogy neked milyen érzés, hogy épp a párod viselkedése miatt lenéznek? (ha van ilyen)
2009. dec. 14. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem egészen értem a kérdésedet.Ha számomra elviselhetetlen lenne a férjem,akkor elválnék tőle.Az nem nagyon érdekel mások mit gondolnak róla rólunk.Mit kell tolerálni?Netán megdobálja a szomszédokat?Lehül.ézi a mamádat??Írj már érthetőbben légyszi!
2009. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2,5 éve vagyunk együtt.A párom elég öntelt:nem szeret nyaralni,bulizni,szilveszterezni,karácsonyozni,a munkahely is sz@r volt,a családom sem szereti,tán mintha kicsit lenézné őket.Fura egy ember.Az elején nem ilyen volt,olyan érzékeny,kedves,romantikus volt,szerintem már elkényelmesedett a kapcsolatunkban.Szerinte én vagyok akinek semmi sem jó.Nem tudom mi lesz velünk,még reménykedem.

21 l

2009. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha valaki valakit nehéz természetűnek talál, az nem fog hozzá menni, nem maradnak együtt sokáig. Vagy ha a házasság/kapcsolat során vált ilyenné, akkor nem valószínű, hogy együtt fognak maradni, mert ha valakinek olyan értelemben nehéz elviselni a természetét, hogy a környezetét teljesen kikészíti és lenézik még a párját is a természete miatt, akkor ők nem illenek össze, ilyet nem lehet tolerálni.
2009. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ismerek nehéz természetű embert, meg hallottam is ilyenről. Az egyiknek már családja van, az biztos. Egy "bólogató jancsi" párja van, minden hisztijét, ugráltatását hősiesen elviseli. Én nem bírtam, pedig nehéz az ingerküszöbömet átlépni. Evvel csak azt szeretném írni, hogyha talál egy "hozzávalót" még akár hosszú kapcsolat, netán házasság is lehet belőle.(nem vagyunk egyformák...)
2009. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A párom egy kissé kocka, de nagyon jó ember.Nem mondanám , hogy nehéz természetű, de érdekesnek inkább. 10 évvel vagyok fiatalabb. Mondhatni annyival "hülyébb"is.Sokat viccelődök és kissé elviccelem a dolgokat.Nem agonizálok a gondokon, majd megoldódnak maguktól, és láss csodát a mi gondjaink tényleg megoldódnak.

Ő kissé hozzám fiatalodott és meg hozzá komolyodtam.


Amúgy hogy viselem el?Kiparodizálom és akkor már nem bírja röhögés nélkül. Idén már volt 4 jó poénja, amin tényleg nevettem.Meg is dicsértem.

2009. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani férjemmel semmi gond az égvilágon. Az első férjem viszont a Te szavaiddal élve "nehéz természetű" volt. Nagyon makacs, csak az és úgy volt jó, ahogy ő elgondolta. Magának való ember, akinek egyébként nem való a házasság. Nem foglalkozott velem egyáltalán, ha bármi bajom volt, azt mondta, ne foglalkozzak vele, ezzel úgy gondolta, minden el van intézve. Jó ember egyébként, csak teljesen magának való, nem való mellé állandó társ. El is váltunk.
2009. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 éve vagyunk együtt. Azért vagyok még vele mert beleszerettem abba aki az elején volt és reménykedem, hogy újra olyan lesz és ez csak egy rossz időszak neki. Kb fél-1 éve semmi nem érdekli, már nincsenek tervei, lusta lett, minden midegy neki, mindenkinek beszól és csak utána gondolkozik, már alig jár hozzánk valaki, és ami a leg furibb hogy szerinte miattam nem járnak hozzánk, mert én szólogatok be, holott pont én békítem ki mindig mindenkivel. Olyan lett mint egy gyerek, pedig az elején nagy tervei céljai voltak, nagyon rendmániás vol, most meg az se érdekli ha megeszi a kosz. Szerintem depressziós, de hallani sem akar orvosról.
2009. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk a szex nulla...nem kívánja, ha a baba érdekében rámászok, akkor kb Ken-babaként viselkedik és kész. Semmi simogatás, semmi csók....de csak ha odabújni akarok, azt imádja, összekuckózunk, szeretjük egymást...de a szex hiányától, pontosabban,. hogy ez elválaszt a babától, totál ki tudok borulni, ilyenkor mindig hozzávágom, hogy váljunk el...aztán megnyugszom...
2009. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!