Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen természetű emberre...

Az ilyen természetű emberre milyen jelző illik?

Figyelt kérdés

Gyerekes,figyelmetlen,kapkodó,kora ellenére Pc játékokkal játszik (PL.Mafia,NFS,GTA).(JA és 28 éves/lány).

Nem bolond vagy ilyesmi,nem visszamaradott értelmileg, egyszerűen későn érő típus.

AZ infantilis szó nem jó jelző,mivel testileg semmi baj vele.


2011. febr. 11. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Az infantilis szót nem (csak) testi értelemben használjuk! Egyébként egyből az infantilis jutott róla eszembe...

Azért az, hogy pc játékokkal játszik (ha nem egész nap, és nem megy az emberi kapcsolatai vagy egyéb rovására) nem tudom, miért baj...?

Én régebben játszottam Sims-et, de még autós játékot is, és ha volna időm, bizony néha most is odaülnék kicsit kikapcsolódni ilyen játékokkal.


23/L

2011. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem írja sehol, hogy egy 28 éves lány nem játszhat GTA, NFS akármit. Hány pasi játszik ugyanúgy? Szerintem ez nem jelenti azt, hogy későn érő, még csak azt sem, hogy gyerekes. Van aki szereti az idejét PC játékokra pazarolni, sakkor mi?

Te már írtál jelzőket rá: gyerekes, kapkodó, figyelmetlen, ezek mind mind jelzők

2011. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is játszom, pedig 30 leszek, de a fiam alszik délután, és nincs más dolgom, leülök kicsit játszani:)
2011. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen, nekem ez jutott eszembe, vagy az hogy komolytalan. Az infantilis az nagyon túlzó ebben az esetben.

De egyébként ha játszik ilyeneket az nem baj, csak akkor ha már e mögé utasítja a valódi életet is. Ismerek ugyanis olyat aki csak enni kell fel a gép elől, vagy még azt sem....magyarán függő, nem érdeklik az emberi kapcsolatok csak a játékai. Na, ő komolytalan, éretlen.

2011. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek játszani, hogyha végre lesz időm az egyetem mellett, hidd el jó érzés néha leülni a gép elé játszadozni. :) Főleg a Call of Duty, GTA, Postal, Tomb Raider és úgy átlagosan a gyilkolós, lövöldözős, mászkáló játékok tetszenek. :D Ennek ellenére van sok közeli barátom, jó tanuló vagyok, barátom is van 4 éve, szóval miről beszélünk.... :D Sőt gyerekes is vagyok sokszor, mert 1xűen barátokkal lököttebb vagyok, Isten ments attól, hogy mindig komoly legyek és ne tudjak kikapcsolódni. :D Persze ezeknek mind megvan a helye és ideje (buli, otthon stb), munkába suliba már kell komolyság, meg ott ahol megkövetelik. :)


19L

2011. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.:)

Latin szót keresek erre a jellemtípusra.

2011. febr. 11. 14:59
 7/17 anonim ***** válasza:
S miért akarod valami latin szó mögé beskatulyázni? :O Hova, mire kell ez neked?
2011. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Választ kérek és nem újabb kérdést.

Köszönöm.

2011. febr. 12. 19:21
 9/17 anonim ***** válasza:

A pc játék olyan, mint a tévézés vagy a nem célirányos, össze-vissza internetezés, vagy mint az ivás. Figyelemelterelés, az idő agyonütése. Akinek sivár, szomorú élete van és arra törekszik, hogy minél gyorsabban teljen az idő (jöjjön a halál), az játszik a számítógépen, nézi a tévét, meg iszik.


Szóval a jelző, ami rá illik, az, hogy nincs jobb ötlete, nem tudja, hogyan töltse el az életét, eltévedt egy kicsit.

2011. febr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó!
2011. febr. 14. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!