Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen emberre mondják, hogy...

Milyen emberre mondják, hogy "bonyolult"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem arra aki bolhàból is elefàntot csinàl, nincs tisztàban a sajàt érzéseivel, gondolataival.


ilyesmik :)

2011. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Én arra érteném, aki körülményes, nem tud egyszerűbben megoldani dolgokat, aki fontoskodó.

Ez csak az én véleményem, de kíváncsi vagyok, hogy másnak mit jelent ez a jelző.?

2011. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Arra, aki nem kiszámítható. Akit nem lehet csak egy jelzővel illetni, aki nem felel meg semmilyen sztereotípiának. Akiről nem tudod, hogy mit gondol.
2011. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Akit a megszokott kispolgári értékrendel és gondolkodással nem lehet megérteni...szoval egyéniség.
2011. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Aki maga sem tudja, mit akar, nehéz eset vagy következetlen.
2011. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Olyanra, aki nem egyszerű! Nyilvánvaló!
2011. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Akit nehéz kiismerni.
2011. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rám ezt már mondták, pedig szerintem nem vagyok az.

Akkor jártam egy egyetemre levelezőre, jártam egy okj-s képzésre, mellette melóztam össze vissza, hol nappal, hol éjszaka (taxis diszpécser). Mellette volt barátom, eljártam szórakozni és éltem az életem. Egy tanárom mondta rám, de utált is nagyon...

Valahogy nem voltak korlátok a nappalok vagy éjszakák között. Nem is értette mi van körülöttem...én szerencsére igen :)

2011. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!