Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha azért hagyom...

Elítélendő, ha azért hagyom el a párom, mert szinte egyik napról a másikra ápolatlan, slampos emberré válik, aki szabadidejében inkább sorozatokat néz, mintsem magával törődjön? Én megadnám neki az ápoltsághoz a lehetőségeket.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 06:55
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
84%
Előbb inkább a tv-t dobd ki, hátha lesz valami fejlődés...
2011. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elhagynám előbb talán megkérdezném, mi történt...
2011. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
84%
Ha emiatt elhagyod,akkor nem is szereted. Ezt meglehetne beszélni vele.
2011. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Először beszélj vele, szépen finoman. Ha valaki elhanyagolja magát annak legtöbbször lelki okai vannak. Talán valami gond van a munkahelyen stb.
2011. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
85%
AH otthon vagyunk és csak punnyadunk, akkor egyikünks e öltözik ki és szépítkezik. Én lány létemre hétvégén ha nem megyek sehova, van h. még fésülködni sem szoktam.Sezrintem a szabadidő pont arról szól, h. végre nem kell foglalkozni semmivel.Még a sztárok sem sminkelnek vagy öltöznek ki pl. egy bevásárlásnál, vagy kutyasétáltatásnál.Szerintem ez tök normális, beszélj vele ha nagyon zavar, de szerintem ez tök normális.
2011. febr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
74%
Még talán lehetne szép szóval is rendezni, de bocs,nem mind a ketten pasik vagytok ?
2011. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
65%
Ha azon gondolkodsz, hogy emiatt elhagyod, már nem is kell megkérdeznem, mi okozhatta nála ezt a változást. És a kérdést is felesleges volt feltenned, mert Te már döntöttél. Nem most, hanem jóval hamarabb. És igen, elítélendő. Minden kapcsolatért tenni kell, nem szabadna csak így eldobni azt, amit felépítettetek. És ami a legfontosabb, mindkettőtöknek tennie kell valamit. Ennek a kezdete egy hosszú beszélgetés és némi odafigyelés kellene, hogy legyen. De mint írtam, Te már döntöttél, sőt valószínűleg a továbbiakkal is teljesen tisztában vagy.
2011. febr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Leírom a teljes helyzetet. Született egy gyermekünk, aki már 2 éves. A feleségemről van szó. Eddig vártam, hogy összeszedje magát. Az első évben nem is vártam el, hogy a kilóival, külsejével törödjön, hiszen szoptatott, stb. DE! Mindennap segítsége van, hol anyám, hol anyósom jön, rendeljük az ebédet, és takarítónőnk is van. Hiába kérlelem, hogy legyen már igényesebb, nem foglalkozik magával. 20 kiló van rajta, szülés óta még feljött rá 7. Panaszkodik, hogy fullad a lépcsőn... Mikor hazajövök délután a munkából én veszem át a gyerkőcöt. Mit tegyek még? Nekem már elegem van, bármennyire is szerettem. Szeretet ide vagy oda, mindennek van határa. Azt vettem magamon észre, hogy egyre több ápolt nőt nézek meg. Nem azért mert másra vaágyok, hanem mert sajnálom, hogy az én feleségem miért nem akar ilyen lenni...
2011. febr. 18. 07:23
 9/48 A kérdező kommentje:
...és fiatalok vagyunk még. Mi lesz később???
2011. febr. 18. 07:25
 10/48 A kérdező kommentje:
A maratoni beszélgetéseken már túlvagyunk. 2 napig tornázik, majd rendel estére 2 pizzát...
2011. febr. 18. 07:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!