Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha azért hagyom...

Elítélendő, ha azért hagyom el a párom, mert szinte egyik napról a másikra ápolatlan, slampos emberré válik, aki szabadidejében inkább sorozatokat néz, mintsem magával törődjön? Én megadnám neki az ápoltsághoz a lehetőségeket.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 06:55
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
72%
Most, hogy olvastam közben a válaszokat. A nő már 2 éve szült, tehát szülés utáni depresszióról szó sem lehet!
2011. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
61%

Nekem volt szülés utáni depresszióm a második gyerek után, de néhány hét alatt elmúlt, minden különösebb külső segítség nélkül. Akkor még azt sem tudtam, hogy létezik ilyen, csak utólag hallottam róla.

Ez szimpla lustaság!

2011. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azon csodálkozom, hogy még az anyósa is ennyire elnéző vele szemben. A szorgalmas, rendes családanyákat pedig agyon szekálják az anyósok.
2011. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
89%
Ha eddig nem ilyen volt, ammor ok nélkül nem válhatott ilyenné. Valami problémája van, valami miatt elhagyta magát. Inkább segíteni kéne neki, mint lehordani és ott hagyni. Szerintem elég önző dolog, hogy emiatt mást akarsz keresni magadnak. Milyen fogadalmat tettetek az esküvőn? Jóban, rosszban, egészségben, betegségben... Tudom, hogy manapság már nem veszik figyelemben ezeket a szép szavakat az emberek, de azért ezen azért gondolkozz el, mielőtt elhagyod őt!
2011. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
78%
Még azt megpróbálhatod, hogy elmentek egy fitnesz klubba együtt, és veszel neki egy bérletet, hogy legalább oda eljárjon, és ha látja a többi nő fittségét és ápoltságát, talán ő is kedvet kap az igényesebb külső megteremtésére. Oda viszont legalább 3-szor el kellene járnia egy héten.
2011. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
78%
Fura dolgokat produkál az élet, ahol a pasi rendes, ott a nő bibis, ahol a nő nyalja ki a pasi valagát, ott meg az is kevés. A házastársi esküben meg olyan nincs, hogy egyik fél bármit megengedhet magának, a másik meg majd csak túléli.
2011. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
53%

Egy nő sem hagyja el magát ennyire minden ok nélkül. Akár szülés utáni depi is lehet, mert eltarthat ennyi ideig is. Vagy csak nem elégíti ki a gyereknevelés. Vagy nincsenek elvárások, és az ember hajlamos a könnyebb utat választani. Mint ahogyan most Te is teszed. Mert rendbe lehetne hozni ezt a kapcsolatot. Van segítségetek, csinálhattok közös programokat, akár a gyerkőc nélkül is, mint régen. De ez erőfeszítést igényelne, hát inkább a szakításon töröd a fejed. Hát mit mondjak, remek szülője vagy te is a gyerekednek. Egy megoldható probléma miatt nőjön fel csonka családban.

Lehet, hogy nincs igazam, de még azt is el tudom képzelni, hogy már kinézted az utánpótlást, és most okokat keresel.

2011. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kérd/kérjétek szakember segítségét mielött végleges döntést hozol. A magam részéről elítélem ha valaki ennyire elhanyagolja magát csak mert szült. Az elő év valóban nehéz én is köntösben vagy szabadidőben töltöttem de a gyerekkel és a lakást is próbáltam rendben tartani. Egyedül! Rajtam is voltak plusz kilók de odafigyeltem, hogy legalább ne gyarapodjanak. Aztán mégis elhagyott a férjem. Úgy gondolom ha Ő nem él az általad nyújtott lehetőséggel, akkor nincs miről beszélni. Vagy tényleg ennyire ellustult és akkor ösztönözni kell nem mindent kivenni a kezéből vagy orvosra van szüksége.
2011. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
74%
Ne hagyd el ezért a feleséged! Mond el neki finoman a problémádat. Járjatok el együtt például úszni, futni. Nem érezné azt hogy egyedül maradt a bajával, és így az alakját is könnyebben visszanyerné. Csináljatok több közös programot!
2011. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, de neked azt jelenti a slampos, és ápolatlan, hogy van 20 kiló súlyfeleslege? Mert a többiről nem nagyon írsz! Csak a plusz kilók miatt még lehet ápolt egy nő!

Ne hogy már csak ezért elhagyd!

2011. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!