Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha azért hagyom...

Elítélendő, ha azért hagyom el a párom, mert szinte egyik napról a másikra ápolatlan, slampos emberré válik, aki szabadidejében inkább sorozatokat néz, mintsem magával törődjön? Én megadnám neki az ápoltsághoz a lehetőségeket.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 06:55
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
80%

Az nem normális dolog ha valaki terhesség alatt 20 kilót szed magára.10-12 de ha 15öt felmegy akkor már az orvos is zakatol.

És ezek a plusz kilók a szoptatás alatt normális esetben le is mennek, max egy év kell hozzá.

Szerintem kell hagyni vezetni a háztartást(főzni, takarítani , bevásárolni , gyereket nevelni stb), a nagymama jön 1 héten egyszer látogatóba , had örüljön a kis unokának ő is.

De ezeket nem most kellet volna lépni hanem mikor gyerek 2 hónapos volt.

Hagyni kellene érvényesülni a feleséged, h tegye a dolgát,fontosnak nélkülözhetetlennek érezze magát.Akkor meg fogja találni a helyét úgy a családban , minta világban.De ez és a fogyókúra és a mentális váltás csakis a Te segítségeddel lehetséges.

Próbáld még meg, ne menekülj el a problémák elől mert a Te gyereked issza meg a levét.

Csináljatok mindent együtt kezdetben , ne konfrontálódj mert dacos lesz , hanem hagyd h ő jöjjön rá a dolgokra magától és a Te ügyes szinte észre vehetetlen manipulációidnak köszönhetően.Mindenki befolyásolható , főleg az aki szeret.Ha családot alapítottatok akkor legyetek család.

Sok sikert!Csak ügyesen;)

2011. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
89%

Leírom a saját történetemet, hátha okulsz belőle.

3 kicsi gyerekkel hagyott el a férjem. Nálunk nem a slamposság volt az ok, hanem az, hogy nem járunk el szórakozni. Soha nem volt segítségem. Nagyszülők messze, Ő reggeltől estig dolgozott. Mikor mentünk volna? Ha nagy néha sikerült valakit találni a gyerekek mellé, és elmentünk valahová, az egész napos hajtástól annyira fáradt voltam, hogy éjfélre kidőltem. Nem beszélve arról, hogy arra is fel kellett készülnöm, hogy másnap hajnalban már újra indul a taposómalom.

Elhagyott, a fent leírtakra hivatkozva. Aztán nem sokra rá kiderült, hogy egészen más volt az ok. Felbukkant a régi szerelme, akinek tönkrement a házassága, és bebeszélték egymásnak, hogy nekik csak egymással jó, náluk aztán rószaszín felhőből áll minden.

Persze a hétköznapok nekik sem voltak már annyira rózsásak, nem is működött hosszú távon a dolog. De addigra már nem volt visszaút.

Mindezt azért írom le, hogy elgondolkodj, tényleg a slaposság a legnagyobb bajod ebben a kapcsolatban? Vagy van valami, amit nem akarsz itt, vagy akár magadnak sem bevallani?

2011. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
86%
Én is kerek 2 éve szültem, és én is hajlamos lennék olyan lenni mint a feleséged, de mivel ezt tudom magamról (egyébként ez depresszió!!!), tudatosan alakítom az életem. Fontos, hogy legyen feladata! Legyen miért élnie. Ha mindent megkap készen, miért is kelne fel a fotelból? Rajtam is 20 kiló fölösleg volt, amit az elmúlt egy évben leadtam. Szépen lassan. Elég arra figyelni, hogy du. 3 után alig egyen az ember, az is zöldség-gyümölcs legyen. És: rengeteg séta a gyerekekkel. A másik amihez ragaszkodtam (bár anyagilag nem vagyunk eleresztve): tanulni! Mindkét gyed alatt tanultam. Első gyerek alatt másoddiplomát szereztem, most megcsináltam németből a középfokú írásbelit (ez még hiányzott) és elkezdtem az angolt is. Járjon el a barátnőivel! Rengeteget számít. Segíts neki, légy türelmes. Az én férjem egy áldás ilyen szempontból, soha nem éreztetné velem, hogy kövér vagyok (voltam). Türelmes és megértő. Légy Te is ilyen!!!
2011. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
szia. páran nagyon jó válaszokat írtak itt előttem. (azokra gondolok, akik arra bíztatnak, h segíts neki abban, h MAGÁTÓL jöjjön rá, h ez így nem mehet tovább) valószínűleg igazuk van, nincs dolga, unatkozik. ezért eszik. vannak barátnői? beszélj velük! keresd fel őket. mondd el nekik, h keressenek valami hobbit. ha pesten laktok, vagy budán, melegen ajánlok egy táncos edzésformát, aminek a lényege, h kihozza a nőt az emberből (nekem sokat segített). úgy hívják, h NIA. igazán élvezetes, és észre sem veszed, h zsírt égetsz. annyira szórakoztató. vagy zumba, bármi, ami táncos. h szeret táncolni. és akkor eljár közösségbe a barátnőivel, vagy csak egyel, mindegy. az a lényeg, hogy olyat mozogjon, ami élvezetes és nem rabszolgamunka.
2011. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

09.12 vagyok.

itt a link, ahol meg lehet nézni a NIA-t.

a videoknál, hriczu andre tartja, kattints a niára, és mutasd meg neki. ez a stúdió budán van. de vidéken is megtalálható pár városban. nekem nagyon bejött. néha ki is szoktunk öltözni niára, szépne kisminkeljük magunkat és egy jót táncolunk együtt. tényleg jó :)


[link]

2011. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy másik kérdés, amiben én kifejtettem, hogy bizony én szeretek a férjemnek tetszeni 17 év házasság után is.És ha hiszitek, ha nem, minden voltam emiatt.34 éves vagyok, de NEM engedem meg magamnak, hogy a férjem slamposan, kinyúlt, pecsétes mackóban, zsíros hajjal, fésületlenül lásson.Még hétvégén sem.Nekünk már nagy a gyerek, de a súlyomra is mindig figyeltem, úszom, kondizom, most zumbázom, és milyen érdekes, a férjemre kettőt sem kell pislognom, ha szexelni van kedvem...


Kérdező:Valahogy rá kell venni a feleségedet az életmód váltásra, első sorban az egészsége miatt, nem utolsó sorban a kapcsolatotok miatt.És szerintem ebbe még az is belefér, ha ultimátumot adsz neki.

2011. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem betegség miatt hízik valaki 2 év alatt 20 kilót, akkor azért nem kellene ezt olyan természetesnek venni még akkor sem, ha egyébként ápolt lenne az illető. Ha ugyanis így folytatja, nem biztos, hogy megáll a +20-nál. Ráadásul ez nem csak a külsejét befolyásolja, hanem az egészségét is. A társunkat nem csak megfogni, hanem megtartani is kell, és ha ezért tehetünk valamit, akkor azt meg kell tenni.

Tehát kedves hölgytársaim, ne áltassuk magunkat azzal, hogy ha szeret a párunk, akkor szeressen később hájtól rengő testtel is, különösen ha tudjuk, hogy az nem éppen az ő ideálja.

2011. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
91%
teljesen igazad van, utolsó. DE ugye azt azért elvárhatjuk, hogy ilyenkor a párunk segíteni akarjon (és akár közösen cselekedjen velünk), ahelyett, hogy elhagyna? :)
2011. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
76%

Ó, bár az én párom segítene annyit, mint ahogy a kérdező azt leírja! Hiszen már maga az is ösztönzést jelent, ha párom csak célzást tesz a tökéletesnek nem mondható alkatomra. Már önmagában ez is inspirál arra, hogy megpróbáljak jobban kinézni, pedig neki állítólag így tetszem.

A kérdező feleségének pedig még anyagi nehézségei sincsenek ahhoz, hogy megtegyen mindent ebből a lehetetlen állapotból való kilábaláshoz.

Ha viszont nem az elkényelmesedés játszik csak szerepet ebben a helyzetben, akkor valóban pszichológus segítségét kell kérni.

2011. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
67%
Ösztönzés? hát tudod nagyon sokféleképpen lehet azt mondani egy nőnek (akinek amúgy is van valami lelki gondja, hisz akkor szoktuk elhagyni magunkat), hogy "kövér vagy, vazze, ha nem csinálsz magaddal valamit, akkor kampeca" :) és a ffiak legtöbb esetben, ha a nő is érzékeny erre, nem tudják úgy mondani, hogy az ne bántó legyen, hanem ösztönző :) szerencsés vagy, hogy te igy is fel tudod fogni az ilyesféle "ösztönzést" :)
2011. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!