Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem túlköltekező vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem túlköltekező vagy én vagyok zsugori?

Figyelt kérdés
Férjem 1 hónapja kamionbalesetet csinált elaludt és árokba borult. Szerencsére nem lett semmi baja de a kamion totálkár lett. Azt ki kell fizetni havi 50-et vállalt. 2 2 éves bölcsis gyerekünk van. Most fejébe vette h neki 30000Ft-os telefon kell. Én nem akarom megvenni erre ő besértődött.
2015. ápr. 8. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
96%
Nem egy nagy kiadás sok embernek a 30eft. Van akinek meg sok. Lehet h ki lehetne gazdálkodni, de nem ez a lényeg. Hanem hogy teljesen felesleges dolgot vegyen meg az emner, DE MOST, RÖGTÖN. Még akkor sem venném, ha lenne rá keret. Leülni vele és megbeszélni, hogy igen megkaphatja, mert hát ez a szíve vágya és ha belefér valahogy, azérf nem rossz dolog a feleslegesnek ítél dolgot megvenni. DE! Csak ha lejár a kamion részlet!!!
2015. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, neked van igazad. Ebben a házasságban te vagy a felelős, felnőtt ember.
2015. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
25%

Az még hagyján, de ha leejti a földre a 30 ezres telefont, annak konyec.

Sosem értettem ezeket a vackokat, drága is, gagyi is, ráadásul borzalmasan idegesítőek.

Ahelyett, hogy inkább elmennétek kirándulni, túrázni, én legalábbis így vagyok vele.

2015. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
51%
Valahol igaza van a kérdezőnek, mert tényleg nem a legjobb időpontot választotta ki a férj a telefonvételre (megjegyzem, a 30ezres telefon max Piripócsfalván számít drágának.A drága telefon 100ezernél kezdődik.tényleg, amúgy lehet még 30ezren alul telefont venni???).A szomorú a dologban viszont az, hogy egy felnőtt embernek a feleségétől kell engedélyt kérni, hogy megvegyen magának valamit, miközben ő is keres, és sokkal többet mint az asszony.
2015. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg a szomorú az, ha felnőtt, felelősségteljes, családos ember nem tud normálisan gondolkodni. Egy házasságban nem az számít ki mennyit keres, hanem, hogy mennyi az összbevétel, és mennyi a kiadás. Na és persze, a fontossági sorrend. Logikus, hogy először legyenek rendezve a hitelek, számlák, és egyéb havi kiadások. Aztán a gyerekek, a család kiadásai. Ha azon felül marad, el lehet dönteni, mire költik. Ha fontosabb venni való is lenne egy telefonnál, ami amúgy van, és működőképes, vagy nincs semmi tartalék, akkor logikus, hogy el kellene halasztani a telefon vásárlását. De ezt egy normálisa, ésszerűen gondolkodó családapának magának is így kellene gondolnia, és nem a feleségnek hisztizni, mintha a gyereke lenne ő is.
2015. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
43%

egyértelmű,hogy neked van igazad

nekem is mindig az az első,hogy a kötelező dolgokat kifizetem,aztán ha marad,akkor lehet venni,amit akarunk

itt nem azon van a hangsúly,hogy telefont akar venni a férje,hanem azon,hogy egy olyan dolgot,ami most nem létkérdés,és nincs rá pénz.

az meg hogy a kérdező kevesebbet keres,nem lényeges a kérdés szempontjából.Gondolom itt senkinek nincs kamionos férje,így nem tudja,hogy sosincs otthon,minden a kérdező dolga.így otthon ő végez mindent,és a gyerekeket is egyedül rendezi.szerintem ez bőven kompenzálja az az 50 ezer különbséget

sajnos nem fogsz előrébb jutni a férjeddel kérdező,nem érti,hogy mi a fontos

2015. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintem meg a szomorú az, ha felnőtt, felelősségteljes, családos ember nem tud normálisan gondolkodni"


Képzeld, nálunk nem divat, hogy egymás fizetését beosztjuk a másiknak.mind a ketten megvehetünk a közös kasszából mindent, amit szeretnénk, nem a másiktól kell engedélyt kérni, hogy hadd költsük el a fizetésünket, mint anno gyerekkorban a zsebpénzünket.mondjuk ehhez olyan párt is kell választani, aki tud felelősségteljesen gondolkozni, nem úgy mint a kérdező férje.De mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakít.

2015. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
39%
Tök gáz, hogy ha az lenne a kérdés, hogy a nő akar telefont, királykisasszony lenne, meg mindenféle nyomorék.
2015. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
59%

Aki nem érti, hogy miért kell fizetni az összetort kamionert, neki mondom, hogy azért, mert minden biztosításnal van önrész, azt ki kell fizetni, és ha te hibazol, nem fizeti helyetted a cég.

Aki meg azt írja, hogy jaj mer az asszony mennyit keres, nem mindegy? Ha kevesebbet is keres, mint a férj, az nem azt jelenti, hogy ne legyen beleszolasa a dolgokba. Két bölcsis gyerek mellett mit vártok el, mennyi pénzt keressen a nő? Minek ezzel jönni, nem értem. Menjen el a nő is kmionozni

2015. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
58%
Menjen el a nő is kamionozni, aztán a gyerekeket nevelje aki akarja? Minek ezzel jönni, hogy két kisgyerek mellett mennyi pénzt keres a nő, nyilván nem a tokét vakarja, csoda hogy két ilyen kisgyerek mellett tud dolgozni, kapott munkát.
2015. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!