Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan neheztelek a férjemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan neheztelek a férjemre?

Figyelt kérdés
A férjemnek volt egy tanítványa, aki 20 évesen érettségizett nála (estis iskola). Már akkor jó viszonyban voltak, a lány vele osztotta meg a gondjait, még a szerelmi problémáit is, aminek én már akkor sem örültem. Boldog voltam, hogy leérettségizett. De idén bejött az iskolába, beszélgetni a férjemmel. Most úgy áll a dolog, hogy napi szinten leveleznek. Semmi olyan dologról nem esik szó, de minden nap váltanak levelet. Ezt onnan tudom, hogy valamit kerestem a gépen, és az előzményekben megtaláltam a levelét. A legutóbbi levélben arról írt a férjem a lánynak, hogy iskolai kirándulást szervez, és hogy aznap szívesen találkozna vele. Sajnos nem tudom, mennyire ártatlan a dolog, ha teljesen az lenne, akkor miért törölné a leveleket? (Az email-címünk közös, én is használom a fiókot...)
2015. jan. 6. 21:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20 éves... nem gyerek... ha a párod nem beszélt róla, akkor nem véletlenül nem tette, akivel napi szinten beszélsz, arról azért szó esik, sztorizgatsz róla. Én nem lennék naiv, lehet, hogy még nem történt semmi, de ha nem buknak le, akkor fog. Szembesítsd a dologgal és ha sértődés lesz belőle, akkor sértődés lesz belőle.
2015. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Kérdőre vontad azóta? Mi történt?
2015. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Igen, elmondtam, mennyire rosszul esik nekem ez az egész. Mondta, hogy tudja, hogy zavar, azért törölte a leveleket. Nehezen áll helyre a bizalom. Azóta nem ír neki, és szerencsére a lány sem. Vagy csak én nem tudok róla...
2015. jan. 27. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!