Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemre ráhajtott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemre ráhajtott egy csaj. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az én férjem mindenkivel rendes..még azokkal is akik nem érdemlik meg. Mindenkiről mindig a jót feltételezi. A minap ráírt egy csaj a facebookon és ő tiszteletből visszaköszönt. Persze nem szólt róla...a csaj felajánlotta hogy ha már lapos a szex akkor szivesen segít.Pfff (tudjuk egymás jelszavát nem is tudom miért léptem be....de már nagyon bánom...azóta se éjjelem se nappalom.)

Bele kellene avatkozzak míg baj nem lesz....még nem szóltam neki. mit tegyek?


2014. okt. 22. 14:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
A férjed mit reagált?
2014. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. ez a jó kérdés! A férjed mit reagált? Mert attól függ mit kéne tenned. Mert ha visszautasította, akkor sztem le van zárva.
2014. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
arra vagy kiváncsi hogy visszaírt e a csajnak? Igen visszaírt...kialakult egy kép bennem amit nem is sejtettem róla..illetve a kapcsolatunkról. Kacérkodik vele a csaj, és ő zavarban van.
2014. okt. 22. 14:06
 4/52 A kérdező kommentje:
Azt mondta a férjem neki, hogy sokat veszekszem vele, és nincs itthon nyugalom. Félek hogy ha nem változtatok ezen elveszítem...:(
2014. okt. 22. 14:07
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélj a férjeddel, szerintem ez az egyértelmű megoldás.
2014. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
91%
Mit irt a csajnak erre?
2014. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
91%
Én megfigyelném ezt a beszélgetést pár napig, megnézném hova jutnak el vele. Aztán borítanám a bilit.
2014. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
94%
Akkor viszont változtass. És tényleg beszélgessetek - ne vádlóan, hanem valóban egymás igényeire figyelve. Ha egy kapcsolatban nem lehet szólni a másiknak, hogy figyelj, kezdesz hülye lenni, akkor elkezd repedezni...
2014. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Legszivesebben megfojtanám a csajt....tudjátok milyen nehéz tűrni?
2014. okt. 22. 14:08
 10/52 anonim ***** válasza:
10%
Ne avatkozz bele, ez csak egy levelezés. Azt írod, mindenkivel rendes... Ha így van, Veled is rendes, akkor előbb utóbb elmeséli. Ha nem, akkor vagy napirendre tért felette, vagy folytatja a levelezést. De az is érdekes, hogy magad sem tudod, miért léptél be, hát gondold végig, volt okod kutakodni? Egyáltalán: lehet tudni, ki a csaj, vagy teljesen ismeretlen. Tudhatja-e, hogy akivel kapcsolatba lépett, az házas. Ha igen, elég merész...
2014. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!