Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemre ráhajtott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemre ráhajtott egy csaj. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az én férjem mindenkivel rendes..még azokkal is akik nem érdemlik meg. Mindenkiről mindig a jót feltételezi. A minap ráírt egy csaj a facebookon és ő tiszteletből visszaköszönt. Persze nem szólt róla...a csaj felajánlotta hogy ha már lapos a szex akkor szivesen segít.Pfff (tudjuk egymás jelszavát nem is tudom miért léptem be....de már nagyon bánom...azóta se éjjelem se nappalom.)

Bele kellene avatkozzak míg baj nem lesz....még nem szóltam neki. mit tegyek?


2014. okt. 22. 14:02
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
44%

Hát ha veszekszel a pároddal akkor ne csodálkozz ha egyszer csak ott fog hagyni egy olyan csajért aki kedves vele.

Mondjuk ezt a netes beszélgetést még figyelném egy ideig a helyedben... aztán ha valami komoly dolog van akkor lépnék.

2014. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
38%

Hú szegénykém! Elhiszem hogy kiborultál. Én is azt tenném.

Az biztos hogy én fortyogok magamban egy ideig aztán kitör belőlem mi bajom van, én tutira nem tudnék higgadtan várni hogy mi lesz.


Vagy most beszélj a férjeddel és szembesítsd.

Vagy menj el a csajhoz és alaposan beszélgess el vele.

Vagy ( és szerintem ez a jobb) írj üzenetet a fb-on annak a csajnak, a saját neveddel. Itt van időd alaposan átrágni mit is akarsz neki mondani. Egy jótanács, légy nagyon kemény!

2014. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarlak elkeseríteni, de sokszor így kezdődik...


Van egy mindenre kapható nő, aki részvétet,érdeklődést tanusít, "szegény, elnyomott" férj irányába....

Vajon miért veszekszik vele a feleség,ezzel már nem dicsekszik egyik sem.Én pl. akkor veszekedtem a férjemmel,ill.nem szóltam hozzá,ha berúgott...


Hát ez volt az én nagy bűnöm, amiért aztán megcsalt...A nő pátyolgatta, elsírta neki a saját sz...r kapcsolatát...:(


A férfiak nagy része kihasználja a felkínálkozást.

csak azért is, mert kinek a házasság van mindig a topon minden téren...na meg azért is, hogy ne látsszon töketlennek, gyávának a neki felkínálkozó nő szemében...:((

2014. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Tudja a csaj hogy vagyok...sőt írta is a férjemnek hogy tök szép a feleséged...hogyhogy el akarsz válni? Na ekkor kiakadtam...tudjátok milyen hevesen vert a szívem amikor ezt olvastam? És a válasz volt a legdurvább. Én aki mindig azt hittem hogy (a veszekedéseken kívül)nagy a szerelem közöttünk, és mi örök élet meg egy nap, a férjem azt válaszolta a csajnak hogy kényelmes neki így most de mindig nyitva tartja a szemét...de eddig nem volt ennél jobb...sajnos... Lemeredtem.......................
2014. okt. 22. 14:21
 15/52 A kérdező kommentje:
két kisgyerekünk is van.......... a csaj elvált ribi képű szőke. Én fekete ...
2014. okt. 22. 14:22
 16/52 anonim ***** válasza:
93%

Hát akkor nagy valószínűséggel nem is szeret a férjed, mert nincs jobb. Ha lenne, simán lelépne...

Szerintem borítsd a bilit és lépj le olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak tudsz, mert így tönkre fog tenni téged az a szemét.

2014. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen után én válnék. Nincs beszéljük meg, meg próbáljuk meg újra, hanem raknám ki a cuccait...

Így te sem állsz az útjába, hogy megtalálja "élete párját".

2014. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
90%

Jó, nem volt szép dolog, hogy a férjed egy idegen nőnek válaszol, de talán ez egy adu a kezedben. Én talán változtatnék a viselkedésemen és közben figyelném a levelezést. Nem szép dolog, de talán így tudod figyelni, hogy milyen eredménye van az erőfeszítéseidnek. Ha tényleg sokat veszekszel vele, akkor lássuk be, a csaj bepróbálkozik, ha tényleg lefekszenek, az 3 ember hibája lesz, hiszen te az EGYIK oka vagy, ő a következménye.

Próbálj meg változtatni egy kicsit, puhatold ki, hogy mi a baj, miért érzi azt, hogy sokat veszekedtek. Ha megmondod, hogy láttad a levelezést, jelszót fog cserélni. Bumm, aztán már nem látod. Nem szép dolog szerintem, ha nézed, hogy mit ír, de talán hasznodra tudod fordítani, és nem ellene, hanem kettőtökért.

2014. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
30%

Basszus....


Azonnal írj a csajnak ahogy mondtam.Most!

Állj a sarkadra, úgy tűnik nagyon imponál a férjednek ez a nő.

Most lépj míg nem késő!

Hát... Én kikaparnám a szemét! Mocskos ribi, családapára kivetni a hálóját! 😡

2014. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
:(
2014. okt. 22. 14:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!