Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemre ráhajtott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemre ráhajtott egy csaj. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az én férjem mindenkivel rendes..még azokkal is akik nem érdemlik meg. Mindenkiről mindig a jót feltételezi. A minap ráírt egy csaj a facebookon és ő tiszteletből visszaköszönt. Persze nem szólt róla...a csaj felajánlotta hogy ha már lapos a szex akkor szivesen segít.Pfff (tudjuk egymás jelszavát nem is tudom miért léptem be....de már nagyon bánom...azóta se éjjelem se nappalom.)

Bele kellene avatkozzak míg baj nem lesz....még nem szóltam neki. mit tegyek?


2014. okt. 22. 14:02
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

13 as vagyok.Sajnos vannak tapadós ,rámenős ,pióca nők is, és nem könnyű lerázni....hiáb mondanak nemet, csak nyomulnak.


De az igaz,hogy a férjednek kellene lerázni.De ha enged ,és megcsal vele, és utána akar szakítani, van ,hogy a sértett bosszúszomjas volt szerető nem akar lekopni,írogat kavar, stb...


Lehet,hogy nem kellene írni a nőnek, hagyni kéne, mit reagál még rá a férjed,és leleplezni, hogy tudod.

Döntse el, mit akar,kalandot választja -e, vagy a családot...

Beszélgess el vele.Te tudod, szereted e még annyira, hogy harcolj érte, és megmentsd a házasságodat...

Drukkolok!

2014. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
0%

29!

Na ilyennel még nem találkoztam hogy egy ribi egy dühös feleséggel szemben csakazértis bepróbálkozzon, így a legelején amikor még nem történt köztük semmi csak flört.

Nyilván ha már történik köztük valami akkor a feleség többnyire hiába száll szembe a ribivel, mert akkor már a férj az újdonság varázsában élve könnyebben választja a k. vát.


De nem szabad megengedni hogy idáig elfajuljanak a dolgok!

Akik azt mondjátok csendben figyelgesse a kérdező a levelezést, kérdem tőletek meddig? És ti már voltatok hasonló helyzetben, mert akkor nyilván tudhatjátok azt is mekkora lelkierő kell ahhoz hogy közben ki ne bukjon az emberből minden. És mindennap rettegve nyomozni a férj után....

Jobb elébe menni a dolgoknak szerintem

2014. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki ilyen hamar túllépett azon az apróságon, hogy idézem: "kényelmes neki így most de mindig nyitva tartja a szemét...de eddig nem volt ennél jobb...sajnos... " ?

Ezek után mégis miért kellene a feleségnek tepernie? Azért álljon már meg a menet.

Akinek én csak egy pótlék vagyok, abban a kapcsolatba én nem állok neki "újra felszítani a tüzet", mert nyilvánvalóan lejön ebből a mondatból, hogy a férj egy picit sem tiszteli a feleségét. Csak hát ugye jó dolog, ha otthon kiny*lják a seggét...


Ne avatkozz bele! Ne hagyd hogy ennél jobban megalázzanak!

Én, a helyedben, mindezek után nagylelkűen felajánlanám a párodnak, hogy eszem ágában sincs a boldogsága útjába állni, legyen boldog a r*banccal, d*gjanak nagyokat. De én ehhez nem asszisztálok, úgyhogy takarodjon el a házból.

Gyerek ugye még nincsen...?

2014. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
67%

sztem nem nyomult senki a férjedre, ős nyitva tartja a szemét, a csajnak meg bejön. furi h a csajt akarod megtépni,én a férjedet rúgnám seggbe.


amúgy én is hozzászólnék a beszélgetéshez,h: jaj sziasztok! drágám nekem is lapos a szex és csak a megszokás tart veled össze,annyira megkönnyebbültem h te is így vagy ezzel! a cuccaidat megtalálod anyádnál!

2014. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
44%

33!

De van nekik gyerek, 2 pici.

2014. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
63%

33-as vagyok.

Akkor elsiklottam felette, bocsánat! Annyira kiakasztott az a mondat, hogy minden más érdektelennek tűnt mellette.


Nekem nincs gyermekem, szóval ehhez így már nem tudok érdemileg hozzászólni.

A kapcsolat szerintem halott, de ha a picik miatt megpróbálja a kérdező rendbe hozni a házasságot, hát nem hibáztatom érte.

De ezek után én ezt már nem tudom házasságnak nevezni, hanem csak egy gazdasági közösségnek.

A férj üzenetei után pedig teljes bizonyossággal kijelenthetjük, hogy azonnal elhagyja a kérdezőt, amint lesz jobb. Vagy szeretőnek tartja a másikat. Egyik sem tolerálható.

2014. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
80%

Írjon a csajnak? Hülyék vagytok? Az lesz a nő első dolga, hogy elsírja a bánatát a hapsinak, aki teljesen ki fog akadni, hogy leleplezték, meg még a kedves, ártatlan hódolóját is bäszogatja a hisztis, hülye neje!


Az a baj az egésszel, hogy hideg fej kellene hozzá, és terápia esetleg. De a nőnek írni, csak bajt csinál. Ha nekiesel, akkor meg azért lesz még rosszabb, mert még inkább erősíted benne, hogy te vagy hisztis, problémás asszony, míg a Krisztike (vagy akárki) a kedves, rendes, menedék, akinek a mellei közt kipihenhet téged, és még meg is ideologizálja, hogy veled csak a baj van, nincs nyugta, és ez jár neki, neki is jár valami élvezet az életben.

2014. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
35%
Én azt nem értem, hogy mindenki csodálkozik,hogy a mai kapcsolatok nem tartanak sokáig. Így persze, hogy nem. Nyilván a legegyszerűbb lelépni. Miért lettek lepontozva azok, akik azt tanácsolták, hogy próbáljon meg tenni, hogy jobb legyen a kapcsolatuk? Az miért bűn? Miért megalázkodás? Miért undorodnál teperni a pasiért? A gyereked apjáért? Régen nem voltak ilyen gondok? Dehogynem, de megoldották. Igen, csúnya dolog, hogy nem a kérdezőnek mondja, hogy valami baj van, de az szép, hogy valaki szó nélkül lép és ő sem próbál változtatni? Rossz a kapcsolat, mert valami elromlott. Nem beszélnek róla, persze, hogy nem változik. Mindjárt dobbantani kell? Nem megpróbálni megoldani? Lehet, hogy ha végre le tudnak ülni egymással, akkor javulna a kapcsolat? A pasi azt írta, hogy sokat veszekszik vele. Lehet, hogy a pasi nem tudja miért? A nő meg nem tudta, hogy ez gáz? Visszább kéne venni? Ha mindketten változtatnak, lehet, hogy nem tudna bekavarni más. Én annyira nem értem.
2014. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
67%

Mit kéne rendbe hozni? A férje egy olyan nő előtt alázza szarrá a gyerekei anyát, aki beköszönésként felajánlotta egy ismeretlen pasinak a testét.

Hát én ráírnék ilyen levelezés után a nőre, hogyha ennyire bejön neki a férjem, akkor beszéljünk meg egy időpontot és jöhet a cuccaiért, nyugodtan viheti a pasit, megnyerte.

2014. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
34%

Nem tűnt fel senkinek, hogy az egész csak egy "ráírt..."- szöveggel kezdődött, most meg már válás körül vitatkoztok? Mi fog még kiderülni, ha sokan kommentelnek?

Kérdező, avatkozz be. Bár a baj már megvan. De hátha nagyobb a füstje, mint a lángja.

2014. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!