Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemre ráhajtott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemre ráhajtott egy csaj. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az én férjem mindenkivel rendes..még azokkal is akik nem érdemlik meg. Mindenkiről mindig a jót feltételezi. A minap ráírt egy csaj a facebookon és ő tiszteletből visszaköszönt. Persze nem szólt róla...a csaj felajánlotta hogy ha már lapos a szex akkor szivesen segít.Pfff (tudjuk egymás jelszavát nem is tudom miért léptem be....de már nagyon bánom...azóta se éjjelem se nappalom.)

Bele kellene avatkozzak míg baj nem lesz....még nem szóltam neki. mit tegyek?


2014. okt. 22. 14:02
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Fura, hogy tudjátok egymás jelszavát, és ennek ellenére ilyesmit le mer írni másnak.


Megértem, hogy kiakadtál. Bennem egy világ omlott volna össze, főleg a nincs jobb végű hozzászólás után.


Most nagyon zaklatott vagy, nem biztos, hogy tudnál higgadtan, meggondoltan beszélni vele, lehet, hogy egy kicsit meg kellene próbálnod megnyugodni. Csak egy kicsit. Persze én könnyen mondom ezt.


A levelezés előtt egyébként milyen volt a házasságotok? Mióta vagytok együtt, mennyi idősek a gyerekek?

Írta, hogy veszekedtek, mi ennek az oka? Volt elég időtök egymásra mostanában? Van olyan dolog, ami esetleg hiányozhat a kapcsolatból, pl. kettesben töltött idő?


Nem bírnám ezt nyugodtan végignézni, az biztos. Megpróbálnék megnyugodni, és nem rohannám le egyből. De!!! Megkérdezném tőle, hogy minden rendben van-e mostanában. Mondd neki, hogy szerinted nem teljesen kerek a ti kapcsolatotok, kérdezd meg, ő hogy érzi. Hátha elmondja, hogy mi bántja, mi hiányzik. Ha megbeszélitek, és arra juttok, hogy vannak dolgok, amin változtatni kellene, de megpróbáljátok, akkor egyenlőre nem mondanám el, hogy tudok a csajról. Egy kicsit még figyelném, mi lesz a folytatás.

Ha viszont azt mondja, semmi baj, minden tökéletes, közben meg ilyesmit írogat másnak, akkor borítanám a bilit, azonnal.

2014. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
94%
én azon akadtam ki, amikor írta, hogy kényelemből van veled. 2 pici gyerek ide-oda, erre te fogsz rámenni lelkileg, csonak családban felnőni jobb, mint egy lelkibeteg anyával, mert ez a helyzet szörnyen megalázó, hosszútávon nagyon rossz hatással lesz rád. inkább válj. ezért szörnyen le fognak pontozni, mert itt olyanok vannak (de ez is csak azt bizonyítja, hogy többségben vannak az írj a nőnek, és próbáld rendbehozni a házasságodat típusú tanácsadók, ami az egyik elgrosszabb megoldás... nehogy szánalmasan alárendeld már magad, és még te teperj az undorító "férjed" után). a férjed egy gerinctelen kis s...fej, én egy percig nem tudnék mellette maradni. a gyerekeidnek is rosszabb,h a egy ilyen emberrel élsz házasságban.
2014. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
92%

Nem olvastam el a válaszokat, 1-2től eltekintve.


Nem a csajt kell utálni, hanem a férjeddel elbeszélgetni, ha nem rázza le a csajt.


Nálunk volt hasonló eset, de az esküvőnk előtt pár nappal. A férjem lány haverja szintén fb-n elkezdett írogatni a férjemnek, hogy miért nem törődik vele, és milyen jó lett volna ha összejönnek, járjanak együtt stb...

A férjem egyből megírta neki, hogy soha nem lesz köztük semmi, mert engem szeret és el fog venni. Röhögtünk rajta egy sort és ennyi. 6 év ismeretség után pont az esküvőnk előtt jutott eszébe a lánynak hogy neki a férjem kell? Szánalmas volt....


Én nem tettem semmit. Se akkor, se később nem beszéltem a lánnyal a dologról. Azért odáig nem alacsonyodok le, nem alázom meg magam azzal, hogy nekiálljak veszekedni vele meg ilyesmi. A férjem intézte el a dolgot, és ez így van rendjén. Az ő dolga volt leszerelni a nőt, amit meg is tett.

2014. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
27%

"Az én férjem mindenkivel rendes..még azokkal is akik nem érdemlik meg"


"Azt mondta a férjem neki, hogy sokat veszekszem vele, és nincs itthon nyugalom. Félek hogy ha nem változtatok ezen elveszítem.."


Itt a lényeg!

Változtass!

A franc se kíváncsi az állandó veszekedéseidre. A férjednek is joga van a boldogsághoz.

2014. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Bocsánat...dolgoztam....Annyira jó fejek vagyok hogy ennyien írtatok! Tényleg nagyon köszi nektek! Senkit sem pontoztam le, nem is tudom hogyan kell azt csinálni...Egytől egyig végigolvastam amit írtatok.Mindenkiben megragadott pár mondat.

A házasságunk mindig is viharos volt. Ő egy nyugis ember, tele jóindulattal. Én is kedves vagyok de sokkal hamarabb észreveszem a kihasználós rámenős idegesítő utálatos embereket..Az emberismerete nulla. Ezenkívül rengeteget dolgozik. Munkamániás.Nagyon sokat vagyok egyedül...mármint nélküle.

Sokat veszekszem vele amiatt hogy folyton melózik, még kirándulások alatt is. Megbízunk egymásban ezért tudjuk egymás jelszavát. Na bummmm...és mégis megtörtént.

Itt szögezném le amúgy hogy egyetlen beszélgetés volt ezidáig közöttük. Aminek nagyjából leírtam a tartalmát.

Tulajdonképpen nem tudok napirendre térni a felett hogy kényelmes neki velem, és hogy nyitott egy újra, egy jobbra...(egészen pontosan így írta) Ne tudjátok meg hogy hogyan érzem magam. A csajnak leírta hogy nincs nyugalom itthon. HOgy neki csak ez hiányzik. Sokat ba.ogatom...ez tény. Ezen lehetne változtatni, de nem tudom hogy van e értelme. Most egy kifacsart citromhoz tudnám magam leginkább hasonlítani...nagyon fáj. Ez most nagy pofon. barátnőm azt mondta hogy (Ő ismer minket) nagyon szeret engem a férjem, de tényleg sokat marom....Ő nem tanácsolta hogy hagyjam el...sőt most kell igazán kapaszkodnom belé. Jelen pillanatban nem tudom mit tegyek. A csajnak nem fogok írni. Őt megfojtani szeretném mert nem értem milyen jogon ír rá egy nős pasira...tudom hogy a férjem is hibás...sőt...ne gondoljátok hogy védeni akarom.

Sajnálom hogy nem áll elém hogy ez így akár ehhez is vezethet ha nem fejezem be a cirkuszt folyton mindenért...de gyáva...én pedig vérig vagyok sértve.

2014. okt. 22. 20:39
 46/52 A kérdező kommentje:
Akik azt írják kapásból hogy ez válóok, azoknak csak azt szeretném mondani hogy iszonyúan érzem magam, de úgy gondolom hogy hogy ha az első reakciónak megfelelően cselekszem az nem mindig a legjobb út. Beszélni fogok vele, és először magamban rendezem le a dolgokat. Jelen pillanatban undorodom a gondolatától is annak hogy hozzám érjen, de szeretem. Nagyon nagyon szeretem őt. És ha én okoztam ezt a törést benne azt el fogja mondani. Ha nem akkor megfontolom a tanácsotokat. egyenlőre bármennyire is sérti az önbecsülésemet, az érzéseim nem változtak. Iszonyú féltékeny vagyok és nagyon szeretem őt. :(
2014. okt. 22. 20:48
 47/52 A kérdező kommentje:
Ja és még valami...a csaj megkérdezte tőle hogy megcsalt e már engem valaha. És erre azt mondta hogy NEM. 15 éve vagyunk egy pár.
2014. okt. 22. 20:50
 48/52 anonim ***** válasza:
ismerős a személyleírás, én is sajnos hasonló vagyok, el is martam magam mellől néhány férfit. Aztán elmentem pszichológushoz, mert rájöttem h elviselhetetlen vagyok, és sokat kutakodtam az okok után. Most úgy tűnik h már nyugisabb lettem, és tartós kapcsolatban élek, de ha úgy folytatom amilyen voltam, már barátok se lennének mellettem nemhogy egy pár
2014. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolom, hogy a csajt kéne szídni. A férjed döntött úgy, hogy leáll vele beszélgetni, és panaszkodni.

Én azt a dumát sem veszem be, hogy ez az egy beszélgetés volt. "A minap ráírt egy csaj a facebookon és ő tiszteletből visszaköszönt". Ilyen nincs, akivel nem vagy bizalmas, jó viszonyban, és csak tiszteletből visszaköszönsz, annak nem beszélsz személyes, bensőséges dolgokról, szexről!!! Ez ezer százalék. Hidd el, közöttük már több van, mint egy beszélgetés.

2014. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Ha te mondod elhiszem...kedves utolsó válaszoló.
2014. okt. 22. 21:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!