Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemre ráhajtott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemre ráhajtott egy csaj. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az én férjem mindenkivel rendes..még azokkal is akik nem érdemlik meg. Mindenkiről mindig a jót feltételezi. A minap ráírt egy csaj a facebookon és ő tiszteletből visszaköszönt. Persze nem szólt róla...a csaj felajánlotta hogy ha már lapos a szex akkor szivesen segít.Pfff (tudjuk egymás jelszavát nem is tudom miért léptem be....de már nagyon bánom...azóta se éjjelem se nappalom.)

Bele kellene avatkozzak míg baj nem lesz....még nem szóltam neki. mit tegyek?


2014. okt. 22. 14:02
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
95%

elhiszem hogy a csaj egy szemét ribi amiért egy családos emberrel kezd ki. de a férjed is adja alá a lovat....

azt tanácsolom a férjeddel beszélj erről, és a kapcsolatotokrol, mivel ha nem ez a nő akkor majd egy másik lesz a hibás ha a férjed elhagy. pwdig a gond kettőtök között van.

2014. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
95%
Az a helyzet hogy hiaba szidod a not es szereted a ferjed o teged nem. Ha nem is ezert a noert hanem masert elobb utobb felrelep,valni fog.Ne alazd magad hogy a nonek irkalsz a ferjeddel beszeld meg a terveit.
2014. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
28%

én az is tudnám tanácsolni, hogy szervezz kettesbeni programot magatoknak, hozod vissza a házasságodba a tüzet és legyél kedves és szexi.

Hódíts kicsit, jó? és ezután meglátod, hogy mit fog majd írni a férjednek a nő.

Nem biztos, hogy az lesz a legcélravezetőbb, hogy ha most felfeded ezt a dolgot.

Lehet olyan időszakotok van, hogy sokat veszekszetek. Lehet, csak ezen kéne változtatnod!!

kitartás és harcolj a házasságodért.

2014. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
84%

Miért teperjen olyan pasiért, aki megmondta, hogy nem ő a legjobb a számára és simán lelépne, ha találna egy szebbet?

Nekem undorom nem lenne egy ilyenért küzdeni...Szerintem meg hagyd el, előbb utóbb meg fog csalni és rosszabb lesz, mint most.

2014. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
67%

Azt én hülyeségnek,gondolom,hogy írj a csajnak. Értelme nincs. Akkor majd meg csal mással,és még tudni se fogsz róla mert jelszót változtat.

Én össze pakolnám a gyerekeket,és mennék,nincs értelme a kapcsolatnak.

A férjed pedig egy gyáva ember,mert még azt sem képes,hogy a szemedbe mondani,hogy valami nem működik kettőtök között!

2014. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
97%
Foglaljuk össze: a férjed arról beszélt egy idegen nővel, aki felajánlkozott neki, hogy csak jobb híján van veled, de keresi az utódodat, vagy legalábbis szívesen fogadja, ha bekopogtat. Mindezt úgy, hogy tudja, hogy tudod a jelszavát, vagyis akár meg is találhatod a beszélgetést. Ez az ember nemcsak nem szeret téged, de már nem is érdekled. Baj nem lesz, a baj már megvan. Sajnálom és drukkolok, hogy minél kevesebb lelki sebbel kerülj ki belőle!
2014. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
58%

Mit írna már a csajnak?

Jaj, ne akarjátok már rádumálni, hogy a "kapcsolatuk védelmében" egy harmadik személynek írogasson a fb-on,hogy szálljon le a férjéről!

Ez nem a harmadikra tartozik!

Ez csak a kérdezőre és a férjére tartozik! Nekik kell megoldani! Ha sikerül a harmadik le fog kopni magától!


Kérdező!

Ha saját bevallásod szerint is sokat veszekedtek, akkor változtassatok! Közben azért tartsd rajta a szemed a férjeden, és a harmadikon!

2014. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem hülyeséget hogy írjon a csajnak!

2 lehetőség van. Vagy meglepődik azon hogy a feleség honnan tud a dologról és úgy gondolja hogy mégis hagyja az egészet a fenébe. Vagy nem érdekli. ( de ez utóbbit kétlem)


Mindenképpen le kell pattintani a csajt, és ezt úgy lehet ha a feleség veszi kézbe a dolgokat.

Eligazítani a csajt hogy tudja hol a helye.

És eligazítani a férjet, akinek most legyezgeti a hiúságát ez a flört és nagyképűségből ( vagy tán komolyan is gondolta) írhatta a csajnak amit írt. De ha szembesítve van a tényekkel hogy elveszítheti a családját. Akkor a férjek többsége olyan mint egy kivert kutya fülét farkát behúzva nyüszít hogy ő csak a családját akarja vissza stb. stb.

Tudom... volt benne részem

2014. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
50%

Vagy a csaj vérszemet kap, mert bizonyosságot nyer a férj állítása, miszerint sz---r a házasság és csak azért is teperni fog! És addig teper, amíg alá nem teszi magát a férjnek!

Na ez vajon jó lesz-e???

2014. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
67%

Semmiféleképpen NE írj a csajnak!

Ezt a valamikori másik oldalról mondom.


A férjem exe is felhívott engem, hogy szálljak le a férjéről (akkor még az ő férje volt). Ezzel csak megerősített benne, hogy nem hazudik a párom és valóban iszonyatos mélyponton van a házasságuk. Ha addig voltak is bennem kételyek, akkor elmúltak. Én akkor annyit mondtam a feleségnek, hogy tiltsa meg a férjének, hogy engem keressen. Ha ő a fontos neki, akkor őt fogja választani. De abból ítélve, hogy az ex velem próbálta rendezni a dolgokat, tudtam, hogy azért csinálja, mert a férjével már leülni sem megbeszélni. Magabiztossá tett.

Szóval, ha úgy érzed, hogy még van mit visszafordítanotok, akkor ne a csajt keresd meg. Neked ő semmivel sem tartozik. Ne add alá a lovat, ha veszíteni akarsz.

2014. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!