Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan neheztelek a férjemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan neheztelek a férjemre?

Figyelt kérdés
A férjemnek volt egy tanítványa, aki 20 évesen érettségizett nála (estis iskola). Már akkor jó viszonyban voltak, a lány vele osztotta meg a gondjait, még a szerelmi problémáit is, aminek én már akkor sem örültem. Boldog voltam, hogy leérettségizett. De idén bejött az iskolába, beszélgetni a férjemmel. Most úgy áll a dolog, hogy napi szinten leveleznek. Semmi olyan dologról nem esik szó, de minden nap váltanak levelet. Ezt onnan tudom, hogy valamit kerestem a gépen, és az előzményekben megtaláltam a levelét. A legutóbbi levélben arról írt a férjem a lánynak, hogy iskolai kirándulást szervez, és hogy aznap szívesen találkozna vele. Sajnos nem tudom, mennyire ártatlan a dolog, ha teljesen az lenne, akkor miért törölné a leveleket? (Az email-címünk közös, én is használom a fiókot...)
2015. jan. 6. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Jogos, a lánynak nincs apja?
2015. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén mondd el neki, hogy megláttad a leveleket, és nem esik jól a dolog.
2015. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha a férjed közös e-mail címen csajozik, akkor nem lehet egy nagy ész :)


Egyáltalán? Mi az, hogy közös postafiók? :)

2015. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Elsőnek: nincs apukája. Harmadik: a férjem postafiókja, de mivel egy munkaügynél azt adtam meg, néha nekem is jön oda levelem.
2015. jan. 6. 21:47
 5/23 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm, én is erre gondoltam, de nagyon gyomoridegem van az egésztől. Azért kérdeztem, hogy ez csak a féltékenység miatt van, vagy tényleg gáz...
2015. jan. 6. 21:49
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

az agyam megáll, nincs valaki a közelben, aki képes külön e-mail címet csinálni nektek? Annyi fiók lesz, ahányat akartok, nem kell egyet használni, és egy gépen is több felhasználóra lehet beállítani a cuccost, és akkor nem látod a másik törölt elemeit, de még azt sem, ha szexlapokat nézeget az este. Az előzményekben nincsenek levelek, a törölt elemekben vannak (ha törlik őket)

Igen, nekem is csípné a szememet, járj utána, és tényleg a legjobb az egyenes út. Mondd el neki ezeket.

2015. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Van külön email-címünk is, nagyon nem erről szól a kérdés. Azért adtam meg ezt, mert ezt könnyebb leírni, és ezt napi szinten nézi valaki. Hanyagoljuk az email-cím témát... A kérdés lényege nem ez volt.
2015. jan. 6. 21:54
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a napi levelezés sok lenne. Nyugodtan lehetnek női barátai (nekem is vannak férfi barátaim), bár azért a 10-20 éves korkülönbség furcsa lenne. Viszont naponta nagyon kevesen beszélnek a legjobb barátjukkal is akár, sőt, a saját szüleikkel, testvéreikkel se sokan... szóval ez nekem is nagyon-nagyon furcsa lenne, főleg így, hogy a leveleket is törli.
2015. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az is zavar, hogy a kirándulást át kellett raknia valamiért egy másik napra, és az első az volt, hogy írt a csajnak. Kb. 15 év korkülönbség van köztük, de a férjem még csak 39, és jó karban van. A csaj azt válaszolta, hogy még szabit is vesz ki, hogy találkozhassanak...
2015. jan. 6. 21:58
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Mondd neki, hogy te is elmennél az iskolai kirándulásra:)
2015. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!