Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan neheztelek a férjemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan neheztelek a férjemre?

Figyelt kérdés
A férjemnek volt egy tanítványa, aki 20 évesen érettségizett nála (estis iskola). Már akkor jó viszonyban voltak, a lány vele osztotta meg a gondjait, még a szerelmi problémáit is, aminek én már akkor sem örültem. Boldog voltam, hogy leérettségizett. De idén bejött az iskolába, beszélgetni a férjemmel. Most úgy áll a dolog, hogy napi szinten leveleznek. Semmi olyan dologról nem esik szó, de minden nap váltanak levelet. Ezt onnan tudom, hogy valamit kerestem a gépen, és az előzményekben megtaláltam a levelét. A legutóbbi levélben arról írt a férjem a lánynak, hogy iskolai kirándulást szervez, és hogy aznap szívesen találkozna vele. Sajnos nem tudom, mennyire ártatlan a dolog, ha teljesen az lenne, akkor miért törölné a leveleket? (Az email-címünk közös, én is használom a fiókot...)
2015. jan. 6. 21:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem lehet, munkaügyben el kell utaznom 3 napra...
2015. jan. 6. 22:00
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

Minél hamarabb tisztázd a férjeddel,mert valami készül itt.

A lány megcsinálhatja a balhét közöttetek!

2015. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó, sajnos én is ezt érzem... :(
2015. jan. 6. 22:02
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

22:02


Remélem,hogy a férjednek több esze van tanár létére!

2015. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez a külön szabadság meg extra gyanús.
2015. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Tudja a csaj, hogy te létezel?
2015. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen, tudja, de a jelek szerint nem zavarja.
2015. jan. 6. 22:08
 18/23 anonim ***** válasza:
92%
Semmiképp sem tartom normálisnak. Én is ismertem barátságos tanárokat, de megtartották a távolságot a diákokkal.
2015. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
csak addig kell megtartani a távolságot, amíg a diákod. Utána szabad préda minden tanítvány.
2015. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%
Bocsi, de te most itt vagy játszod a nagyon h@lyét, vagy tényleg nagyon h@lye vagy. Ehhez mást nem lehet mondani.
2015. jan. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!