Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti miért csaljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti miért csaljátok a férjetek?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki csalja.Mi az oka?Anyagi,érzelmi vagy szexuális jellegű problémák?Ha csaljátok,akkor miért nem váltok el inkább?
2014. nov. 21. 21:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

A legtöbb emberben nincs szenvedély, vágy. Házasodnak, gyereket szülnek, élik a kispolgári életüket.

Van, kiben pezseg a vér, mert úgy született, nem pont megcsalásra gondolok, hanem ara, hogy több kell nekik, mint a megszürkült kispolgári unalom.


pl: https://www.youtube.com/watch?v=DVg2EJvvlF8

2014. nov. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Sorry, ezt akartam linkelni. https://www.youtube.com/watch?v=H0wqKMX-igU
2014. nov. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeség. A statisztikák alapján semmivel nem hűségesebbek a nők, csak ők kerítenek neki egy szirupos hátteret. Ugyan már! A különbség csak annyi, hogy a pasik legalább maguknak nem hazudnak, ha elcsábulnak egy lányka felé. A nők meg elméleteket gyártanak, hogy ők nem, de mégis,......


Mennyi hűséges asszony van ezen az oldalon, csak éppen a gyakorlatot nem ez. De ugye itt mindenki azt hazudik össze, amit akar... És még névtelenül is jó színbe akarja magát feltüntetni.

2014. nov. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, véletlen küldtem el az előzőt.


SZóval itt mindenki tökéletes, mindenki hibátlan, hűséges, és éppen a GYK-án lóg!


Ha ezt az oldalt olvasom, akkor minden nő hűséges, csak a gaz pasik csalják a tökéletes feleséget! Na persze!


Minek kell még magunknak is hazudni???????



Egy Nő!

2014. nov. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Senki sem irt olyat, hogy a nok nem csaljak meg a ferjuket. Meg olyat sem, hogy kizarolag erzelmi alapon teszik, ha teszik. Egyszeruen csak annyi hangzott el, hogy a nok TOBBSEGE nem puszta kalandvagybol teszi.


Megcsalok kozul is azt hiszem mindossze ketten irtak eddig, a legtobb csak velemeny volt.


Nagyon erosen megy itt a szokiforgatas. :) Tudjatok, en ugy gondolom hogy ezt olyan emberek teszik, akik csalodtak vagy akik nem husegesek. Mert mindenki a sajat tapasztalatait irja le. Igy viszont nem lehet mindenkirol velemenyt alkotni. En sosem tudnam megcsalni a ferjemet, de lattam magam korul olyat, ahol nem volt mas valasztas, mert szabadulni nem lehetett a masiktol. Ennyi plusz koteleket jelent a hazassag. Mindenki csak akkor erti meg, amikor abba a helyzetbe kerul vagy kozvetlenul tanuja ilyennek. Aki itelkezik, az meg is erdemli hogy egyszer atelje, akkor majd kicsit mas szinben latja a dolgokat. Sok megcsalo onzo es gerinctelen (en itt GYK - n sem tamogattam meg egyet sem, mert nem erdemeltek meg), de nem mindig van ez igy.

A vilagot olyannak latod, amilyen Te magad vagy - es ez nagy igazsag. :)

2014. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

ma 09:55


Oldalakon keresztül szajkózod a hülyeségidet,kifogásokat keresve,a megcsaló nőket probálod mézes,mázas szirupban feltűntetni és azt kihozni a dologból,hogy arról is a férfi tehet és hogy ez az egyetlen módja a válásnak és hogy ez teljesen rendben van.Ne mond már nekem hogy csak úgy lehet valakitől megszabadulni hogy megcsalom.Úgy nem lehet hogy összepakolom a cuccom és egyszerűen lelépek?

Probálod olyan szinbe feltüntetni ezt a megcsalás dolgot, a nők védelmébe,hogy ha a pasi lusta stb,akkor megérdemli a megcsalást.Ha egy pasi veri,üti a nőjét,stb,akkor egyszerűen le kell lépni,nem itt játszani az eszeteket.Ráadásul ezt probálod úgy tálalni,hogy ez teljesen normális.Ha a férjed belustulna,te ugyan úgy megcsalnád,a szövegedből teljesen egyértelmű.Aki a legjobban védi az ilyen nőket,az ugyan ezt tenni,főleg ha olyan kifogásokra támaszkodik mint te.Persze ha a férfi félre lép,akkor a férfi a hülye,de ha a nő,akkor is a férfi!Hát ki érti ezt...

2014. nov. 22. 10:17
 37/39 anonim ***** válasza:
En a 23:44.-es vagyok, irtam egy mondatot, vajon ez kinek fáj?Nálam igy müködik.A férjemet sohasem csaltam meg azt nem mondom, hogy nem tudnám, de azzal el is kellene valaminek vagy valakinek számolni.Egyszer felhivtam az exemet titokban, csak azért,hogy gratuláljak neki.Nagyon furán éreztem magamat utána,mert a férjem az ilyesmit sem türné, a lelkiismeretem egy hónapig birta.Attól féltem, hogyha ki tudódik, aférjem ki fog akadni.Nagyon posszul esett neki, sõt mérges is lett rám,hogy hogyan merem én keresni a volt szerelmemet.
2014. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Jaj mar multkor is Te voltal...

Komolyan, nincs jobb dolgod?

2014. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
56%
Nekem meg az a véleményem, hogy a férfiak sokkal jobban tudják ám sajnáltatni magukat, mint pl. betegségeknél is! Ha egy nő lebetegszik, attól még dolgoznia kell, plusz a házimunka, gyereknevelés, mi nem sajnáltatjuk magunkat! Bezzeg a férfiak... egy kis megfázás és ágyba dőlve kérnek utolsó kenetet a paptól! Na ez a csajozásnál is így van! Pontosan mi vagyunk elítélve, ha sok pasival fekszünk le, ribik vagyunk, a pasik meg "bikák", de inkább hímringyók! Ha megcsalják a feleségüket ezzel a magyarázattal állnak elő: "Hát szívem, az evolúció során mi így fejlődtünk ki, mi késztetést érzünk rá, hogy elvessük a magjainkat a Világban!" vagy "Véletlen volt!" :D Hja és még a pasi az ártatlan, mert az asszony hajtotta bele abba a kis kalandba, mert munka után ő mos, főz, takarít az uraság meg leb*ssza magát a tv elé és várja a "megérdemelt" heremasszázsát, csak hát a nő ugye azért fáradt és nincs mindig ereje hozzá, így a pasi máshol keres partnert. Úgyhogy ne aggódjatok, a nőket sokkal jobban kitudjátok hozni hibásnak, mint magatokat! Engem soha nem csaltak meg, de a környezetemben már voltak esetek és el is mesélték ezeket, szóval tapasztalat! :D És nem csak nők mesélték, hanem pasik jó szájízzel, hogy miért csalták meg a feleségüket, még ő volt a hibás! :DDD
2014. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!