Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem kocsijában találtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kocsijában találtam. Ez okot adhat gyanakodásra?

Figyelt kérdés
A férjem kocsijában hosszú fekete hajszálakat találtam. Egyet az anyósülés előtt a földön a kárpiton, további tíz darabot pedig a hátsó ülés előtt a földön a kárpiton. Továbbá megtaláltam a férjem egy szőrszálát a hátsó ülésen, ami talán a hasáról származhat, mert ott van olyan "jellegű" szőre, amit találtam. Na persze ez utóbbi odakerülhetett bármikor, de az ismeretlen hajszálak aggasztanak. Ez úgy is odakerülhet, hogy valakit elvitt valahova? Azért is aggódom, mert a minap találtam nála egy dísztollat, amin a keresztneve van. Ő nem tudja, hogy a kezembe akadt. Nem kutattam!!! mielőtt még szóvá tennétek....Megkérdeztem, kapott-e valamit a kollégáktól névnapjára, erre azt válaszolta, hogy igen, csokit. A tollról nem szólt. Alap esetben a hajról azt gondolnám, hogy hazadobott valakit, vagy ilyesmi, de ez miatt a toll ügy miatt elkezdtem kombinálni. Nyugtassatok meg!
2014. nov. 12. 17:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kèrdezz rà, mert valòszìnűleg tagadni fog ès òvatosabb lesz.
2014. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
A parfüm motívum úgy látszik nagyon fontos minden megcsalásos kérdésnél. Volt már itt 1-2 és mindig kiderült az új parfümnél h tényleg megcsalás. Szerintem nem ártana rá odafigyelni, de amíg nincs konkrétabb bizonyítékod nem kell szembesíteni. Ha tényleg megcsal akkor idővel egyre kevésbé fog odafigyelni, és majd lebuktatja magát. Felesleges konkrétan nyomozni, le fogja buktatni saját magát, ha kicsit figyelsz.
2014. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
marhaság, pl én emberekkel foglalkozom értékesítésítőként, és én csak melóhoz szoktam parfümöt használni, otthon, hétvégén sosem.
2014. nov. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Nem vergődni kell, hanem megkérdezni! Ja, ahhoz gyáva vagy?! Akkor hisztizz csak.


Én simán eléállnék és normál hangnemben érdeklődnék.

2014. nov. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a hajszál maga a gond alapjáraton, hanem inkább érdekes az hogy hol találtad. Én bárkit ha elviszek bárhova, nem hátra ültetem be, hanem rendszerint az anyós ülésre ül. Eleinte még elképzelhetőnek tartottam volna a te esetedben azt is, hogy nem egy kolleginát vitt haza, hanem többnek lehet fekete haja, nem feltétlen egy esetről van szó. Aztán ahogy jött a toll, később a parfüm, így egyre világosabb lett, hogy több mint valószínű hogy a férjed szeretőt tart. Hogy mit kéne tenned? Hmm... Vagy vársz még megdönthetetlen bizonyítékod nem lesz, ész akkor szembesíted (addig meg mardos sajnos a kétség és őrlődsz) vagy rákérdezel egy beszélgetés alkalmával, kockáztatva ezzel azt, hogy esetleg óvatosabb lesz. Egy másik opció pedig, a nem lát nem hall nem beszél. Vagyis elfogadod azt ami van és beletörődsz.

Én mindenesetre a beszélgetést javasolnám! Ha utána valóban óvatosabb lesz, vagy változik a viselkedése, akkor elég egyértelmű a dolog, és lehet gondolkozni a hogyan továbbon! :(

Akárhogyis kitartást neked!

2014. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
akármi is van legyél okos. nekem egy üzenetet sikerült elolvasnom amit az exének írt..így szereti, úgy szereti..szembesítettem és a végletekig tagadott és még az üzenetet is törölte, a végére már a saját szememnek sem hittem. úgy buktasd ha itt az idő hogy ne maradjon kiskapu. de egyébként ezek a dolgok még kevesek, hogy igazán gyanakodj.
2014. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Gyanús... én megnézném, hogy kinek van hosszú fekete haja a munkahelyén...

A tollat lehet, hogy benyúlnám. :D

Az én hajam nagyon hullik, szóval ha én ültem volna a hátsó ülésen, akkor ott maradhatott volna simán ennyi.

Az a gond, hogy én is elkezdenék kombinálni és ennek sokszor nem lesz jó vége. :S

Próbálj meg javítani a kapcsolatotokon, ha azt látod, hogy "minden rendben", akkor nincs nagy okod félni.

2014. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nem értem miért bántják egyesek a kérdezőt. Én valahogy úgy gondolom, hogy a féltékenység egy alapvető érzelem és valamennyire természetes is.


Valahogy nem tudom elítélni azért, mert észrevesz dolgokat. Még ha kicsit kutatott volna is utána. Ti nem tettétek volna meg, ha fogtok valami gyanút? Nem néznétek meg a kocsit és nem akarnátok tudni mindenről? Nem tudom, mások hogy vannak vele, de én is megtenném ezt a fajta elemzést, amit a kérdező.


Kérdező, én nem tudok tutit válaszolni a kérdésre, de szerintem adhat okot a gyanakvásra. Persze van rá esély, hogy csak véletlenekről van szó és nincs a háttérben semmi. De ismerem valamennyire a féltékenység érzését. Nem ítéllek el ezért, én is minimum így éreznék és én lehet rosszabbul viselném.

2014. nov. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
lehet nekemis el kéne játszanom, hogy félrekúrok, és akkor az asszony kitakarítja majd rendszeresen a verdát...
2014. nov. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Na?
2014. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!