Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem kocsijában találtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kocsijában találtam. Ez okot adhat gyanakodásra?

Figyelt kérdés
A férjem kocsijában hosszú fekete hajszálakat találtam. Egyet az anyósülés előtt a földön a kárpiton, további tíz darabot pedig a hátsó ülés előtt a földön a kárpiton. Továbbá megtaláltam a férjem egy szőrszálát a hátsó ülésen, ami talán a hasáról származhat, mert ott van olyan "jellegű" szőre, amit találtam. Na persze ez utóbbi odakerülhetett bármikor, de az ismeretlen hajszálak aggasztanak. Ez úgy is odakerülhet, hogy valakit elvitt valahova? Azért is aggódom, mert a minap találtam nála egy dísztollat, amin a keresztneve van. Ő nem tudja, hogy a kezembe akadt. Nem kutattam!!! mielőtt még szóvá tennétek....Megkérdeztem, kapott-e valamit a kollégáktól névnapjára, erre azt válaszolta, hogy igen, csokit. A tollról nem szólt. Alap esetben a hajról azt gondolnám, hogy hazadobott valakit, vagy ilyesmi, de ez miatt a toll ügy miatt elkezdtem kombinálni. Nyugtassatok meg!
2014. nov. 12. 17:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá viccesen mi volt az a sok szőr és haj a kocsiban?Mert takarítottad és majdnem elfogott a hányinger stb...:))) Majd meglátod mit reagál...további kutakodás hülyeség akkor már nyíltan kérdezz rá.Persze lehet hogy hazudni fog.Szerintem minden nőnek fejlettebb valamivel a hatodik érzéke ha félrelépős lenne azt már tudnád régebb óta.Nem egy nap alatt esik meg az ilyesmi vannak jelek...csak te ismerheted a férjed,idegenek nem fogják tudni abból amit leírtál. :)
2014. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Nyilván idegenek nem fogják tudni, valóban. Mindössze csak arra gondoltam, van esetleg más is hasonló szituációban, vagy volt. Mivel az érzelmeim vezérelnek nem látok tisztán egyelőre és nem szeretném, ha indulatból fikciót gyártanék, vagy ellenkező esetben: nem szeretném, ha a szerelmem a férjem irányába elvakítana és nem látnám meg a nyilvánvalót.
2014. nov. 12. 18:49
 23/40 A kérdező kommentje:
Ami még gyanússá teszi: sok a túlóra (bár világ életében így dolgozott), úgyhogy ez nem változás a korábbi életviteléhez képest. Illetve parfümöt használ, amit annak előtt sosem tett. Még csak dezodort sem használt soha, csak izzadásgátló stiftet. Hétvégén nem fújja be magát, csak hétköznap melóba.
2014. nov. 12. 18:53
 24/40 anonim ***** válasza:
78%

Jó, hát szerintem itt elég egyértelmű már a dolog. Arra még figyelj, vesz-e mostanában új ruhákat. Új ing, új alsónadrág. Ha ez megvan, akkor nincs több kérdés.

De többet nem írok, szerintem törlöm is magam erről az oldalról, mert ennyi retardált idióta sehol máshol nincs mint ezen az oldalon. Te is inkább valami aggyal rendelkező közösségben kérdezz máskor, mert ez itt a válogatott barmok gyülekezete.

2014. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Szokott magának új ruhákat venni... pl. legutóbb zoknit vett:))
2014. nov. 12. 19:12
 26/40 anonim ***** válasza:
azért majd írd már meg, ha kiderül valami.
2014. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Biztos en vagyok rosszul bekotve de en egybol kedvesen megkerdeznem, h helloooo ilyesmi hajszalakat talaltam a kocsidban, szeretod van, vagy rakos beteget szallitottal?:-)))))


A lenyeg az oszinteseg, a dolgokat meg kell kerdezni viszont nem szabaf senkit kerdore vonni:-)

2014. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
A hajszálak egy alkalommal is odakerülhettek. Pl nekem hosszú hajam van és ha újragumizom és végig húzom a kezem a copfomon akkor kijön kb 20 szál hajam.
2014. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
50%
Tuti megcsal. Figyeld lesznek e még hajszálaka kocsiban
2014. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
11%

na és ha megcsal? akkor mi van?


féltékenykedsz, nyomozol utána, inkább kitakarítod a kocsit, csak hogy átkutathasd, még a telóját is lekódolja előled. Ez azt jelenti, hogy féltékeny nő vagy. És ez az a tulajdonság, amit legjobban utál egy férfi.


A férjed pedig félrelép. Ez se egy kellemes tulajdonság, de ha már állandóan féltékenykedsz, és olyanért bünteted, amit meg sem tett, egy idő után lépni kénytelen a méltánytalan kapcsolatban. szóval vagy lelép, és vége a kapcsolatnak, vagy félrelép, racionalizálva a féltékenykedésedet, és a kapcsolatotok egyensúlyba kerül.


ő hűtlenkedik, te meg cserébe féltékenykedhetsz. Ez egy emberi játszma.

2014. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!