Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem kocsijában találtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kocsijában találtam. Ez okot adhat gyanakodásra?

Figyelt kérdés
A férjem kocsijában hosszú fekete hajszálakat találtam. Egyet az anyósülés előtt a földön a kárpiton, további tíz darabot pedig a hátsó ülés előtt a földön a kárpiton. Továbbá megtaláltam a férjem egy szőrszálát a hátsó ülésen, ami talán a hasáról származhat, mert ott van olyan "jellegű" szőre, amit találtam. Na persze ez utóbbi odakerülhetett bármikor, de az ismeretlen hajszálak aggasztanak. Ez úgy is odakerülhet, hogy valakit elvitt valahova? Azért is aggódom, mert a minap találtam nála egy dísztollat, amin a keresztneve van. Ő nem tudja, hogy a kezembe akadt. Nem kutattam!!! mielőtt még szóvá tennétek....Megkérdeztem, kapott-e valamit a kollégáktól névnapjára, erre azt válaszolta, hogy igen, csokit. A tollról nem szólt. Alap esetben a hajról azt gondolnám, hogy hazadobott valakit, vagy ilyesmi, de ez miatt a toll ügy miatt elkezdtem kombinálni. Nyugtassatok meg!
2014. nov. 12. 17:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
7%
Es ha kutatott, egy házasságban nincsenek titkok, fõleg olyan dolgoknál,amelyeket közösen használunk.Miért nem kérdezted meg a férjedet, honnan vannak a hajszálak?
2014. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
85%

Én azt gyanítom, hogy nem egy tökély a kapcsolatotok.


A hajszál még szerintem nem feltétlen ok, a toll az inkább fura. De amúgy honnét tudod, hogy mostanában kapta azt a tollat? Lehet hogy száz éve megvan már neki, csak épp most pakolászott valamelyik fiókjában, és most került elő... Ha nem otthon, akkor az irodájából.

Apropó iroda... Egyik munkahelyemen mindig mindenkinek eltűnt a tolla, mert összekevertük, kölcsönvettük egymásét. Egyszer a főnöknőm ezt megelégelte, és rendelt valami szép csodamatricát mindenkinek a keresztnevével, és ilyeneket tettünk a tollakra...


Mondjuk ha belegravírozott a név és túl drága a toll, akkor már az tényleg ajándékszagú. De azt is kaphatta még régen munkahelyen...



A hajszál meg olyan dolog, hogy ha 1-2szer hazavitt valaki munkatársat, simán lehet akció nélkül is ott a haja. Nekem pl eléggé hullik a hajam, és más kocsijában ha észreveszem, hogy a kabátomról a kárpitra ragad, akkor inkább megfogom, és lehullajtom a földre, nem valószínű, hogy a kezemben nyomorgatom, amíg megáll a kocsi és az utcára szórhatom... Mindig jobb lent az autóban, mint az ülésen... És ettől még nem huncutkodtam a sofőrrel, érted.


De ha te gyanakodsz, akkor annak valószínű más jelei is lehetnek, amit még magadnak sem mersz bevallani. Pl kevesebb beszélgetés, ölelés, stb...

2014. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
20%

nem kutattál, de 10 darab hajszálat találtál.


Vagy hülye vagy, vagy kamu (monjuk utóbbi esetben is hülye vagy)

2014. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Miért nem kérdezem meg? Mert ha megkérdezem, akkor szerintetek bevallja, hogy félre járkál? Nyilván nem, de ha rákérdezek, tudni fogja, hogy gyanakszom és még óvatosabb lesz... ennyi. Sok értelme nincs rákérdezni, csak ha olyan dolgot találok, amit nem lehet kimagyarázni. Ok nélkül meg nem célom feszültséget kelteni, ha nincs a háttérben semmi.
2014. nov. 12. 18:05
 15/40 anonim ***** válasza:
65%

Ha te néhány hajszálból arra következtetsz, hogy megcsal, akkor nagy bajok lehetnek a házasságotokkal.

Bárhogy, bárkiről odakerülhettek.

Egyébként meg ne kombinálj, állj elé és kérdezd meg, amit akarsz.

Csak ismered már annyira, hogy tudd, hogy őszintén válaszol-e vagy kamuzik. Ha meg nem ismered, akkor eddig sem ért semmit a házasságotok.

2014. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
62%

Nekem gyanús lenne. Mégpedig azért, mert az ember jól tudja (az itt válaszolók többsége úgy látszik nem), hogy ha az ember kocsival jár szeretőzni, és kocsiban szexel, akkor először elöl ül a hölgy, később pedig hátrakerül. A hajszálak elhelyezkedése tehát gyanús. Az is, hogy ilyen sok volt. Érdekes a férjem is, én is, naponta használjuk az autót és nem szoktam egyikünk haját sem ilyen mennyiségben megtalálni. Akkor hullik ennyi haj, ha erősebben dörgölődik valahova. A toll is gyanús, gravíroztatni tipikus női ajándékozási forma.

Azért megvádolni nem kéne, mert ennek ellenére lehet, hogy tényleg csak hazavitt valami hajhullató nőt. Bár szerintem egy normális házasságban beszélgetnek a felek, és ha valakit hazavisz az egyik, akkor azt elmeséli a másiknak. Nyilván jobban oda kéne figyelni, hogy vannak-e mostanában újabb szokásai, több munkája, stb. Egyébként az sem biztos, hogy nőtől származik. Ez csak azért jutott eszembe, mert a férjemnek is hosszú fekete haja van, és néha a kollégája hozza haza.

2014. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm 17-es! Nekem is ugyan ez jutott eszembe, hogy elölről hátra került és hát hátul volt ugye 10 db hajszál. Ja és festett fekete a haj!!! Így nem gondolom, hogy férfié. A férjem nem minden nap használ kocsit, csak akkor, ha tudja, hogy aznap mászkálnia kell napközben és korábban mindig mondta, hogy elviszi a kocsit. Mostanában meg csak szembesülök, hogy nincs a garázsban, mikor nekem kellene és mikor rákérdezek, hogy miért nem szóltál, hogy elviszed, mert akkor másképp szervezem a napom, azt válaszolja, hogy miért kellene neki ezt bejelentenie minden alkalommal... Kérdezem, ma is sokat kell mászkálnod? Nem csak nem volt kedvem tömegközlekedni...
2014. nov. 12. 18:29
 18/40 anonim ***** válasza:
80%
Hiába röhögnek ezen a válaszolók, volt egy ismerős, ahol a férfi pont így hasalt el a felesége előtt. A nő szőke volt, üzleti útról hazatérve pedig hosszú fekete hajszálakat talált a férj kocsijának hátsó ülésen. A férfi eleinte tagadta, később beismerte, hogy olykor elszórakozgatott hazafele az út szélén álló "stopposlánykákkal". Valóban el kellene beszélgetned a férjeddel, mert marékszámra szerintem attól ritkán hullik az ember haja, hogy beül a hátsó ülésre, és kiszáll a lakásánál. Ha nem tudja megnevezni, kit fuvarozott, gyanús a dolog. A tollat nem lehet, hogy évekkel ezelőtt kapta ajándékba? Mert ha nem, akkor szívbaj nélkül az orra alá dugnám, hogy meséljen..
2014. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
64%
Le leszek pontozva de nem érdekel, én belenéznék a telefonjába. És mosásnál a ruháit is alaposabban átnézném. A kocsiban pedig minden este megnézném van e újabb hajszál. Ha van, akkor nincs miről beszélni.
2014. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
A telefonja jelszóval védett...
2014. nov. 12. 18:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!