Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem kocsijában találtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kocsijában találtam. Ez okot adhat gyanakodásra?

Figyelt kérdés
A férjem kocsijában hosszú fekete hajszálakat találtam. Egyet az anyósülés előtt a földön a kárpiton, további tíz darabot pedig a hátsó ülés előtt a földön a kárpiton. Továbbá megtaláltam a férjem egy szőrszálát a hátsó ülésen, ami talán a hasáról származhat, mert ott van olyan "jellegű" szőre, amit találtam. Na persze ez utóbbi odakerülhetett bármikor, de az ismeretlen hajszálak aggasztanak. Ez úgy is odakerülhet, hogy valakit elvitt valahova? Azért is aggódom, mert a minap találtam nála egy dísztollat, amin a keresztneve van. Ő nem tudja, hogy a kezembe akadt. Nem kutattam!!! mielőtt még szóvá tennétek....Megkérdeztem, kapott-e valamit a kollégáktól névnapjára, erre azt válaszolta, hogy igen, csokit. A tollról nem szólt. Alap esetben a hajról azt gondolnám, hogy hazadobott valakit, vagy ilyesmi, de ez miatt a toll ügy miatt elkezdtem kombinálni. Nyugtassatok meg!
2014. nov. 12. 17:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
65%

Áruld már el, hogy lehet, hogy nem kutattál, de apró szőrszálakat találtál véletlenül a hátsó ülésen, valamint megszámoltad pontosan, hány darab idegen hajszál van ott?

Neked hiába mondana az ember bármit is, eleve féltékeny voltál valamire...

2014. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Takarítottam az autót... időnként megesik...mikor már a negyediket találtam.... érdekes volt
2014. nov. 12. 17:28
 3/40 anonim ***** válasza:
77%

A "nem kutattam" és a hajszálak összeszámolása közötti különbség azért elég nagy.


Mi lenne, ha a tollat felmutatva megkérdeznéd, hogy jéé, van ilyen toll a neveddel?

Megkérdezheted azt is, hogy ki ült az autóban, mert hosszú fekete hajszál volt az ülésen, ennyi.

2014. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
58%
A szőrszálat hogyan azonosítottad, mikroszkóppal ? Egyébként, ha gyanakodni akarsz, hát gyanakodj.
2014. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de időnkét hazaviszek ismerősöket, nőket is, férfiakat is, rokonokat is. Szóval bármelyikükről odakerülhet hajszál. Egyik nap pl. kutyaszőr volt a kabátomon, pedig nincs kutyám, nem is jártam kutyás helyen. És szeretőm sincs, akinek kutyája lenne :)

Szóval akárhol összeszedhettem.


Ha én meg akarnék valakit csalni, akkor biztosan figyelnék arra, hogy ne hagyjak nyomokat. Szóval inkább az legyen a gyanús, ha a férjed nem engedi neked kitakarítani a kocsit :)

2014. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember már eleve úgy érzi, hogy baj van, akkor általában van is alapja a rossz érzéseinek. Semmiféle misztikus dologról nincs itt szó, csak mondjuk észreveszed, hogy mindig egy kicsit később ér haza, új zenéket hallgat, megváltoznak a szokásai, a szóhasználata, és ezek a kis jelzések abban a kocsiban talált hajcsomóban nyernek értelmet.
2014. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
32%
A hajszálak gyanusak!
2014. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os és 7-es! Végre két értelmes válaszadó. A gyengébbek kedvéért:a toll úgy akadt a kezembe, hogy bepakoltam neki az ebédet a táskájába, ahogy mindig is szoktam és akkor láttam meg, tehát nem kutakodtam! Amikor meg takarítok, akkor persze, hogy szembetűnik a hajszál. Az első kettőnél még nem érdekelt, de mikor már a 11. került elő... és utána számoltam meg, addig gyűjtöttem! És igenis elég feltűnő a világos kárpitban!!! Mivel a tollat is titkolja, ezért vált gyanússá a haj, valamint azért, mert sokat találtam belőle. A saját hajszálamból mindössze 3!!!!darabot találtam, pedig hetente használom a kocsit én is.
2014. nov. 12. 17:54
 9/40 anonim ***** válasza:
58%

Értem, tehát értelmes választ csak az adhat, aki melletted áll.

Bár nem értem, miért csodálkozom ezen, elég régóta olvasom a GYK-t.


Kérdező, akkor állj a férjed elé, és kérdezd meg! Egy tollat miért félsz megkérdezni??

2014. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
45%
Tedd egy zacsiba a hajszálakat, szőrszálat, és a tollat. Tedd este a férjed párnájára. Gondolom rá fog jönni, hogy némi magyarázatra vársz. Persze az is lehet, hogy meg tudja úgy magyarázni, hogy nem keveredik gyanúba.
2014. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!