Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? (házasság fiatalon)

Figyelt kérdés
Eljegyzés témakörben rákérdeztek, kit hogyan kértek meg. Én elmeséltem, hogy 20 évesen a 27 éves párom megkérte a kezem, és most 22 évesen, diploma után férjhez megyek. Miért kelt ez akkora felháborodást? Édesanyám 19 évesen ment férjhez Édesapámhoz, és a mai napig olyanok, mint a friss szerelmesek. Ugyanez a tendencia figyelhető meg az egész családban. Rövidesen babát szeretnék. Anyukám is fiatalon szült engem, és nincs szakék közöttünk! Ha újrakezdhetné az életét akkor is így tenné, mert fiatal még, de van egy felnőtt lánya. Miért hihetetlen, hogy az ember képes fiatalon elkötelezni magát?

2014. nov. 3. 17:01
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
63%

Előző, ez itt most teljesen lényegtelen.


"Nálatok teljesen más a helyzet. DIPLOMÁD van, meg 2 év jegyben járás a hátatok mögött."


Na és akkor mi a tököm van????Úgy mondod ezt, mintha ledolgozott volna 10 évet, meg 5 éve házasságban élne.Attól, hogy van diplomája(azt se tudjuk milyen, lehet h valami baromság)még nem tett le az asztalra semmit.Ja, most jut eszembe, NINCS még diplomája.


("Én vagyok az, akit 20 évesen kértek meg. Ezért lepontoztatok? Semmi felháborítót nem írtam, csupán leírtam életem egyik legjobb élményét. Pofára esek? Miből gondolod, hogy mit éltem eddig át? Hogy milyen az életem? Hogy milyen a családi hátterem? Honnan tudsz te bármit? Büszkén vállalom, akár irigykedsz akár nem, tavasszal lediplomázom és jövő ősszel férjhez megyek. Sőt, gyereket is fogok szülni! Irigyelj még jobban :)")


Úgyhogy hagyjuk.

2014. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Tévedés, én még nem írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban és nem is mostanában válaszoltam a kérdésekre. Csak kíváncsiságból most olvasgattam el a rekaciókat a régebbi válaszaimra.
2014. nov. 3. 21:50
 33/50 A kérdező kommentje:
Őőőőő utánanéztem kivel kevertek össze. Igen, írta valaki, hogy most 20 éves és a 27 éves párja eljegyezte. De én 22 éves vagyok a párom 29, és 20 és 27 évesek vagyunk amikor volt az eljegyzés. De mindegy is, azt sem tudom kik vagytok, nem fogok magyarázkodni. :)
2014. nov. 3. 21:54
 34/50 A kérdező kommentje:
Én semmilyen kérdezőt nem védtem, én csak arra a kérdésre válaszoltam, amit pár hónapja tettek fel és az volt a kérdés, hogy kit hogyan kértek meg. Komolyan nem értem, mit pörögtök :D Én nem mondtam, hogy bárki is irigyelne engem.
2014. nov. 3. 21:56
 35/50 A kérdező kommentje:
És 32-es! Mint már írtam, van saját lakásunk, és nem a gyerekkori szobámban fogom felnevelni!
2014. nov. 3. 21:58
 36/50 A kérdező kommentje:
31-es: imádom a tájékozatlanságodat. Látom követed a napi politikát. (itt pl. a GYES es hozzászólásodra gondolok)
2014. nov. 3. 21:59
 37/50 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, itt te vagy a tájékozatlan, lévén hogy a gyed és a gyes közötti különbséget sem ismered, de azért már eregetnéd a gyerekeket kifelé mint egy jóízű fingot a bableves után...
2014. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
45%

ma 22:11

Legyél szíves ne próbálj meg űberelni tahóságban! Köszönöm.


Kérdező, csináljátok, házasodjatok, gyorsan 2 pulya, gyes, gyed, szocpol, szot-üdülő, minden lesz, hajrá!

(Saját kárán tanul az ember, mit okoskodjunk mi itt neked)

2014. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Itt vita lesz mindig, ha ilyen kérdés van feltéve?
2014. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
45%
Van egy szint, ami alá nem kéne menni 66 százalékos. Csecsemokrol így beszélni? (ereszteni, mint a fingot), milyen ember vagy te???!!!!???
2014. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!