Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi miatt fajulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi miatt fajulhat addig egy házasság hogy szexpartnert keresnek a neten?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős házaspár.

7 éve vannak együtt van 2 gyerekük.

Jó módúak nincsenek anyagi gondjaik.

Megtudtam hogy pasit vagy párt keresnek a neten.

Érdekelne hogy másoknak mi a véleménye erről?

Persze tudom semmi közöm hozzá és nem is érdekel pusztán csak kíváncsi vagyok mások hogy látják ezt?

Csak nekem abszurd az ilyen házasság?


2014. nov. 1. 17:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
miért lenne abszurd? attól, hogy nekik más kell a szexben, mint neked, még tökéletesen működhet a házasságuk
2014. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Szerinted az a házasság ahol mással működik csak a szex az tökéletes?

Akkor mi a jó francnak kellett összeházasodni meg gyereket szülni?

Mit fog látni az a gyerek?

Mit fog ahhoz szólni hogy anyuci meg apuci mindig mást visz haza?

És még mielőtt valaki mondaná tudom hogy így van ő maga mondta....

2014. nov. 1. 17:07
 3/28 anonim ***** válasza:
55%
en ilyet akkor lattam, amikor az feleseg depresszios lett szules utan es a ferj nem tudta kezelni a dolgot. az anyukanak mem volt onbizalma, eletkedve, nem tudott megbirkozni a dolgokkal. igazabol nem is feletetlenul kell hogy az apuka ne vegye ki a reszet az otthoni dolgokbol. az altalan felhozott pedaban az apuka ugyanolyan aranyban volt jelen a gyerek eleteben es a haztartasban. etette a gyereket/fozott ra, pelenkazta, setalni vitte, mosott, a fozest is atvallata sokszor, +erzelmileg is tamogatta az egesz csalad csak az anyuka fejeben voltak dolgok amiket nem tudott lerendezni. e miatt elhidegult az apukatol, mind erzelmileg, mind testileg es ezeket a hianyokat sok ev kuzkodes utan megkapta mastol. a masik eset akit ismerek a tarsasgomban, amikor a ferj hatalmas nofalo volt es nem birta az elkotelezodest,csaladi nyomasra ment bele a hazassagba es 1 evig birta. sok oka lehet, szerintem nem lehet altalanositani.
2014. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%
Attól mert egyes modern emberek szerint ez elfogadható, attól még gusztustalan, ízléstelen és fölösleges is.
2014. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

"Szerinted az a házasság ahol mással működik csak a szex az tökéletes? "

Nem tökéletes, ők errefelé keresnek megoldást.

Ilyet is láttam, meg még olyat is, hogy ez javított a helyzetükön,

2014. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
attól, hogy néha KÖZÖSEN úgy döntenek, hogy bevesznek egy harmadikat vagy egy másik párt a szexbe, még lehet jó a házasságuk
2014. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Ha jól emlékszem egyszer azt mondta nekem hogy a férjének túl nagy a ... ezért neki nem sok módon jó vele a szex.

Persze ezt is megértem van ilyen de akkor is könyörgöm ez a megoldás hogy hol a nő hol a férfi fekszik le mással ráadásul úgy hogy a másik fél még tud is róla?

Akkor nem is kellett volna összeházasodni hanem keresni egy olyan partnert aki megfelel az igényeknek.

2014. nov. 1. 17:36
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ehhez rossz házasságnak lennie. Mi nem tudjuk elképzelni, ők igen. Hallottam már párról, akik swinger klubba járnak. Ha nekik ez így jó, tegyék, én ilyenért nem ítélek el senkit.
2014. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%

Egyszer mi is kipróbáltuk a férjemmel. Neki nagy vágya volt kipróbálni hármasban, így én nem ellenkeztem. Kellemes este volt, mindannyian élveztük.

Egy állandó harmadik "partner" nekünk furcsa lenne, de ettől még másnak lehet így normális.


A gyerekeink 5 év alattiak voltak, semmit nem tudnak az egészről nyilván. Azt sem tudják, hogy milyen pózban szeretjük, milyen egyéb dolgokat próbáltunk ki stb. Nekem az a furcsa, ha a gyerekek tudják, hogy hogyan élnek nemi életet a szüleik.

2014. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem férne bele az tuti.

Ha én szeretem a férjemet/feleségemet eszembe se jutna mással szexelni.

A jó házasság szerintem nem itt kezdődik...

2014. nov. 1. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!