Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi miatt fajulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi miatt fajulhat addig egy házasság hogy szexpartnert keresnek a neten?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős házaspár.

7 éve vannak együtt van 2 gyerekük.

Jó módúak nincsenek anyagi gondjaik.

Megtudtam hogy pasit vagy párt keresnek a neten.

Érdekelne hogy másoknak mi a véleménye erről?

Persze tudom semmi közöm hozzá és nem is érdekel pusztán csak kíváncsi vagyok mások hogy látják ezt?

Csak nekem abszurd az ilyen házasság?


2014. nov. 1. 17:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kérdező (#19) ÉS?

Ettől még nyilván nem a gyerekek orra előtt élik a szexuális életüket - ahogy mások se...

2014. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
42%
Két össze nem illő ember, kényszeredett egymás mellett élése.Akármi miatt.
2014. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező ezzel kezdted: "Persze tudom semmi közöm hozzá és nem is érdekel "


Ehhez képest, eléggé naprakész vagy, bár tényleg semmi közöd hozzá.

Amiket hirtelen kiszűrtem:


* a férjének túl nagy a

* Nem ez az első eset hogy mással vannak.

* Ja és ami a hab a tortán hogy a feleségnek leszbikus hajlamai is vannak...

* A szülők nem mennek el otthonról haza viszik az éppen aktuális partnert.


"Hát nekem nem férne bele az tuti." - ezt írod. Szerintem ráérsz még ezen gondolkodni.


Én továbbra is azt látom az egészből, hogy egy pár közösen oldja meg a problémáit.

(Én még az is lehet, hogy vibrátort is használnak... :D)

2014. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%

Ha ők így boldogok, és egyik fél sem csapja be a másikat (nem egymás háta mögött mennek félre) hanem nyitottan, mindkét fél által beleegyezve, akkor az ő dolguk. Nekünk nem férne bele, de attól még lehet hogy másnak igen.


Szerintem annyi a lényeg, hogy senki se érezze becsapva/megcsalva magát, játsszanak nyíltan és kész.

2014. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%

Ha nekik ez belefér és ettől jó a házasságuk és mindkettőjüknek megfelel, akkor ki vagy te hogy ítélkezz és abszurdnak, nem normálisnak nevezd ezt?

Azzal kezded, hogy semmi közöd hozzá és nem is érdekel, mégis próbálsz mindenkit meggyőzni róla, hogy kezdjenek el szörnyülködni.

A gyereknek miért kellene róla tudnia? Nyilván nem előtte csinálják.

2014. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
85%
Mi is nyitott kapcsolatban vagyunk a férjemmel,már majdnem 10 éve,és nagyon jól működik.Ebben olyan is volt,hogy pár évet külön éltünk ki-ki mással,de közben se szakítottuk megy egymással a kapcsolatot.Nekünk így jó és ennek ellenére bármilyen hihetetlen szeretjük egymást és sose válnának el.Pedig én egyszer nagyon szerelmes voltam másba,de hamar rájöttem,hogy a királyfinak még "büdösebb a zoknija" mint a férjemnek aki a családtagom és nem cserélem le mint egy sapkát,bármi történjék is(!!!).Képzelem,ha valamelyikün elválik emitatt,már mindketten 100x megbántunk volna.Mert ő is ébredt már fel úgy nő mellet,hogy ki ez a csaj és mi a fenét akarok én tőle tulajdonképp???Egymással kapcsolatban sose gondoltuk ezt,pedig 15 éve vagyunk házasok.
2014. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem jön be ez a dolog, de ettől még sok embernek nem okoz gondot. Engem nem zavar. Mindenki éljen úgy, ahogy tud...ahogy akar! Egészen addig, míg nem bánt vele másokat.....
2014. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
70%
én azon gondolkodom, neked milyen szüleid lehettek, ha úgy érzed, jogod van mások szexuális élete felett ítélkezni.
2014. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!