Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi miatt fajulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi miatt fajulhat addig egy házasság hogy szexpartnert keresnek a neten?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős házaspár.

7 éve vannak együtt van 2 gyerekük.

Jó módúak nincsenek anyagi gondjaik.

Megtudtam hogy pasit vagy párt keresnek a neten.

Érdekelne hogy másoknak mi a véleménye erről?

Persze tudom semmi közöm hozzá és nem is érdekel pusztán csak kíváncsi vagyok mások hogy látják ezt?

Csak nekem abszurd az ilyen házasság?


2014. nov. 1. 17:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Aki ismeri őket eszükbe sem jutna hogy ők mit csinálnak.

A környezet csak azt látja hogy mindenük megvan, szép ház, autó, pénz, stb.

A látszatot fenntartják mások előtt.

Például arról is tudok hogy a feleségnek van egy barátnője akit már fel is ajánlott a férjnek hogy feküdjön le vele.

Ja és ami a hab a tortán hogy a feleségnek leszbikus hajlamai is vannak...

2014. nov. 1. 17:41
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

Számomra ez nagyon messze van az abszurdtól.


Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ezt a gyerekek honnan tudják?

2014. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ha ez messze van neked az abszurdtól akkor mi számít annak szerinted?

Hogy a gyerekek honnan tudják nem tudom de ez a legdurvább az egészben.

2014. nov. 1. 17:51
 14/28 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, téged miért zavar, hogy mások hogyan élik a saját szexuális életüket? Nyilván úgy, ahogy nekik jó...

(nem, a világon semmi problémát nem látok abban, ha valakit a hármas, a négyes felállás, vagy a párcserés szex vonz - ettől még az a házasság lehet pont olyan jó, mint ahol a szexualitásra a szigorú monogámia a jellemző)

2014. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sem férne bele, de lehet, hogy nekik belefér, persze olyan is van amikor fordítva sül el a dolog és egy ilyen alkalom teljesen tönkreteszi a házasságot. Mindenesetre felnőtt emberek, akik el tudják dönteni, hogy mit akarnak bevállalni és mit nem.
2014. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nem ez az első eset hogy mással vannak.

Én csak a gyerekeket sajnálom mert milyen felnőtt lesz belőlük ha ilyen példa van előttük...

2014. nov. 1. 17:54
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
A gyerekek általában nem tudnak erről semmit, mint ahogy a szüleik "normál" szexuális életét sem látják. Egy ilyen extra helyzetet pedig nyilván még zártabb ajtót mögött folytatnak le, valószínűleg nem is otthon. A gyerekek szerintem ebből annyit tudnak, hogy apu és anyu elmentek moziba és most a baby-sitter vigyáz rájuk.
2014. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
"Én csak a gyerekeket sajnálom mert milyen felnőtt lesz belőlük ha ilyen példa van előttük..." - például ugyanolyan mint bárki másból... erre gondoltál már? Vagy esetleg kicsit szerencsésebbek mint az átlag, mert a szüleik valszeg a gyereknevelésben sem vaskalapos konzervatívak...
2014. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Tényleg szerencsés gyerekek...

A szülők nem mennek el otthonról haza viszik az éppen aktuális partnert.

2014. nov. 1. 18:02
 20/28 anonim ***** válasza:
73%
És miért ítélkezel? Miért gondolod kapásból, hogy rossz a házasságuk? Nem hallottál még nyilván nyílt házasságról vagy kapcsolatról. Rengetegen vannak, a környezetedben sem feltétlenül sem csak ez a pár, akikről megtudtad. Csak egyszerűen a legtöbben nem beszélnek róla, pont az ilyenek miatt, mint te, akik egyből kígyót-békát kiabálnak. Van, aki nem monogám típus és ezt felvállalja, úgy választ párt, hogy ez később se okozzon konfliktust - magyarul a másik is ilyen beállítottságú legyen, vagy csak fogadja el, hogy a másik ilyen. Ennyi. Ettől még működhet a szex köztük remekül, illetve működhet hármasban, swinger klubban, és külön-külön, másokkal is. Ez még nem jelenti azt, hogy elhidegültek egymástól, vagy otthon már nem is beszélnek, ha beszélnek, ordítoznak, és a gyerekeket negatív légkör veszi körül esetleg. Lehet, hogy nekik pont ettől működik, és ők így élvezik az életet. Minden ember és pár más, máshogy élünk és gondolkodunk. Te monogám vagy, élj úgy, de ne szólj bele abba, mások hogyan éljene. Megjegyzem így a legvégén: én is monogám típusnak tartom magam, de maximálisan elfogadom, ha mások nem hajlandók ebben a szelemben leélni az életüket.
2014. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!