Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? (házasság fiatalon)

Figyelt kérdés
Eljegyzés témakörben rákérdeztek, kit hogyan kértek meg. Én elmeséltem, hogy 20 évesen a 27 éves párom megkérte a kezem, és most 22 évesen, diploma után férjhez megyek. Miért kelt ez akkora felháborodást? Édesanyám 19 évesen ment férjhez Édesapámhoz, és a mai napig olyanok, mint a friss szerelmesek. Ugyanez a tendencia figyelhető meg az egész családban. Rövidesen babát szeretnék. Anyukám is fiatalon szült engem, és nincs szakék közöttünk! Ha újrakezdhetné az életét akkor is így tenné, mert fiatal még, de van egy felnőtt lánya. Miért hihetetlen, hogy az ember képes fiatalon elkötelezni magát?

2014. nov. 3. 17:01
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
*szakadék. (Elnézést az elírásért.)
2014. nov. 3. 17:02
 2/50 anonim ***** válasza:
44%

Régebben, aki nem ment férjhez 20-22 éves koráig, az már vénlány volt, és nehezen talált "jó partit".


A mai fiatalok jobban teszik, ha előbb teremtenek egy kis egzisztenciát.

2014. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Meg van teremtve az egzisztencia. Saját lakásunk van, lediplomáztam, párom 7 éve a munkaerőpiacon van.
2014. nov. 3. 17:06
 4/50 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell velük foglalkozni. Rajtam is sokan kiakadtak, hogy 24 évesen férjhez mentem, azon meg mégjobban hogy akkorra már 7 éve együtt voltunk....sokaknak nehéz elhinni,hogy vannak olyanok, akiknek az élés nem azt jelenti ,hogy minél több farok-trófeája legyen. Tény,hogy sok a meggondolatlan házasság, de itt nem ezzel van a baj, hanem hogy az emberek azt hiszik közük van a másik életehez. Ezek az igazán lelkiszegények.
2014. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Igen, sokan nem értik meg, hogy egyesek más értékrenddel rendelkeznek. :(
2014. nov. 3. 17:15
 6/50 anonim ***** válasza:
25%

Lediplomáztál? Húha.. az nem egzisztencia :D Azért kelt felháborodást,mert egy percet nem dolgoztál életedben,és láthatóan szándékod sincsen rá.

Az,hogy valakinek ennyi az életcélja,hogy miután kiesett az iskolapadból potyogtasson pár gyereket semmi gond nincs. Sokan házasodnak 20 évesen,aztán sokan el is válnak 22 évesen.

Vagy itt sírnak,hogy nincsen semmijük,sosem dolgoztak,és a kedves apuka lelépett és mehetnek a híd alá ..


Szóval hidd el ,nem feltétlenül rosszból kelt ez "felháborodást" ,csak a felelőtlen családalapítás elég sok ember életét megkeserítette már. Nem árt megismerni azt ,akihez hozzámész,előtte együtt élni,dolgozni ,hozzárakni valamit neked is a közösbe,és nem maximálisan a palidra hárítani a családfenttartás terhét.

2014. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
82%
Akkor hajrá. Nem másokkal kell foglalkozni. Sajnos manapság tényleg nagyon előre kell gondolkodni, mindenre felkészülni, de ha nektek megvannak már az alapok, akkor nagyon szerencsések vagytok. És igen, nagyon jó, ha az ember fiatalon szül, nem 30-40 felett.
2014. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
6 éve dolgozom egyetem mellett éjszakai műszakban és délutánonkét, nem tartanak el! Nem az a célom, hogy miután oly kedvesen megfogalmaztad, hogy gyerekeket potyogtassak miután kiestem az iskolapadból, hanem mert a szüleim nyomdokába szeretnék lépni, olyan boldogan, mint ők.
2014. nov. 3. 17:18
 9/50 A kérdező kommentje:
És ismerem, akihez hozzámegyek, ugyanis mielőtt összejöttünk volna 6 évig nagyon jó barátom volt, tehát most nem sikerült belémkötni! :)
2014. nov. 3. 17:20
 10/50 A kérdező kommentje:
És most, hogy lediplomáztam, egy társadalomkutató cégnél dolgozom szociológusként. Nagyon tudsz dobálózni a szavakkal. :)
2014. nov. 3. 17:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!