Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A hisztis nöket jobban megbecs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hisztis nöket jobban megbecsülik?

Figyelt kérdés

A hisztis, követelözö, verekedös, dolgozni nem akaró, pénzéhes nökért csak úgy kapkodnak a pasik, mert milyen vonzó, milyen szexi, milyen harcias. És nem csak alkalomra, hanem hosszútávra.

A szerényebb, gyereklelkü, házias dolgozó nök felett meg csak úgy átnéznek.


Miért?


Nem általánosítok, csak ezt látom a környezetemben.


2014. szept. 21. 16:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem becsülik meg, megvetik, csakhogy nem tudnak szabadulni tőlük. Mert ezek az átlag magyar nők hasonlítanak a legjobban egy átlag magyar anyára - értsd: amilyen anyja a pasinak volt.
2014. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Aki jól tudja magát érvényesíteni, azt mindig mindenhol jobban észreveszik, nemcsak házasságban. Önbizalom kell, ennyi. Attól még lehetsz házias.
2014. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én ezt nem mondanám pl a húgom egy szültet hisztérika és a családba mindenkinek mindig felcseszi az agyát.


De nem is él velünk.

Pasijával is álladon összeveszik.

Tőlem pl mikor megkérdezik h mért nincs nőm csak ennyit mondok költöznél össze vele egy évig.

Utána már nem erőltetik a témát.

2014. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Dettó.Én is ugyanezt veszem észre.Szörnyű,hárpia dagadt,asszex. nőknek rendes kedves férjük van...A nő GYESEN-van,és még ameló utánn a pasi csinálja a háztartást is,stb..Én csinos vagyok(mások elmondása szerint),dolgozom,főzök,szeretem a hancúrt,nem pottyantok senki nyakára gyereket akarata ellnére,aztán akivel csak dolgom volt mind jól tojt a fejemre...:(
2014. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. A hisztérika nőismerőseim kifogták az álompasit minden tekintetben, és a hiszti is el van nézve. Én sosem hisztizem, könnyen alkalmazkodok, könnyű kijönni velem, és ezt nem értékelik hosszútávon egyszerűen. A mostani párom exe is egy sárkány volt, mégis úgy táncolt ahogy a nő fütyült. Nekem egy rossz szavam nem volt hozzá sose, mindent normálisan meg lehet velem beszélni, és semmibe vesz. Nem értem hol a hiba! :(
2014. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsók, én is így jártam. Nagydarab, igénytelen, viháncolós ex kontra csinos, szivélyes, családcentrikus,szerető lány....ki nyert? Most már próbálok kevesebbet adni, mert a mostani párom se ad ugy....de jobb mintha megcsalna ez is, jobbat ugyse kapok amig normális vagyok:(
2014. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak lehet hogy halálosan unalmasak vagytok. Nem bántásból írom, csak hogy segítsek. Lehet te viháncolóként jellemzed, de a pasinak jókedvű, vidám, érdekes, izgalmas, aki mellett sosem unatkozik. Melletted meg igen.
2014. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy vidám és aranyos, hanem ha valami nem terszik neki, akkor verekszik, sikít és a földhöz vagdossa magát.

Ez tényleg nem unalmas, inkább fárasztó

2014. szept. 30. 11:25
 19/19 anonim ***** válasza:
A szerény és gyereklelkű nők többnyire tényleg unalamasak, egy karakán nővel a vita után a békülő szex is mindennel felér.
2014. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!