Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelt kérdés

Elemntem egyik baratnommel egy noi napon wellnes centrumban ahol furdoruha nelkul kellett wellneselni.(kulfold)

Egesz du es este elvoltunk ott vacsoraztunk mindent igenybe vettunk es nagyon jot pihentunk usztunk stb.

Amikor hazajottem a ferjem mar 5x hivott stb.

Nagyon merges volt teljessen kikelt magabol kereste a vacsorat kiabalt hogy mosatlan tanyerok vannak es uszik a lakas.

Azt hiszem feltekeny volt arra nem vele toltottem a delutant es az estet.

Aztan azon ment a balhe hogy kepzelem en anyaszult meztelenul lenni valahol nem szegyelem magam.

Mas ferje is reagal igy vagy csak nekem van ekkora szerencsem.



#program #wellness #hisztis ferj
2013. júl. 5. 19:42
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
33%

Az én férjem is igy hisztizne, fõleg a meztelenkedésért, de én "talán" egyetértenék vele, mert nem hiszem, hogy tudnék ugy lenni.

Viszont, ha te ugy látod nincs igaza,akkor nem jogos mivel jól érzed magad, meztelenül.

2013. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudta hogy meztelenek voltatok? Ha előre megbeszéltétek a férjeddel hogy aznap nem leszel otthon, hanem csajos napot tartotok akkor a férjeddel van a baj. De ha nem szóltál neki akkor jogos a hisztije , mert illik megbeszélni a programokat. Legalább is mi megbeszéljük, tudjuk hol van a másik, és elérhetőek vagyunk.
2013. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom. Tudott róla, hogy egész nap welness-eztek a lányokkal és nem lesz bekapcsolva a telefon? (Amúgy én hasonló alkalmakkor legalább néha ránézek a telefonra, mert bármi történhet).
2013. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
18%
Ha telefont nem vetted fel,akkor jogos, mivel nem tudhatod, hogy miért hiv!
2013. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

Igen tudott rola hog ymegyek a meztelen reszerol nem de sajnos a taskam kipakolasanal latta szaraz a furdoruham.

Ebben a wellnescentrumban tilos a furdoruha viselet es a noi es ferfi napok szet vannak valasztva.

Telefont nehogy mar wellnesbe bevigyek para meleg viz stb.

nekem semmi gondom a pucerkodassal soha nem is volt semmi nem jobb annal mint meztelenul uszni testet radirozni zuhanyozni iszapos pakolasba fekudni stb.

Nem vagyok se fiatal (40) se bomba no nem ertem.

A vacsora miatt meg jogtalan a kibukas mivel semmit nem beszeltunk meg a vacsival kapcsolatban es o kivalloan foz ugy erzem ez csak olyan indok volt.

De mi a fenere kell feltekenynek lenni??

2013. júl. 5. 19:53
 6/58 anonim ***** válasza:
20%
A meztelenkedésért való hiszti szerintem jogos.
2013. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
10%
Nem sok férfinek tetszene, ha a felesége ott hagyja a mosatlant maga után, és nem takarít ki legalább néha-néha, hanem helytett szórakozgatni megy. Én is kikeltem volna magamból.
2013. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
72%

Wellnes? Mi az?

Boldog lennék, ha finanszírozhatnék egy ilyet a nejemnek... Nem lúzer vagyok, csak közalkalmazott :)

2013. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

En pedig ugy erzem jogom van a kikapcsolodasra mosogatni o is tud.

Egesz heten huztam az igat.

2013. júl. 5. 19:57
 10/58 A kérdező kommentje:

A wellnes jegyet a munkahelyemen kaptam karacsonyra meg de eddig nem valtottam be.Penzbe nem kerult!!

Ki a fene tud testradirozni es szaunazni ill torok furdozni furdoruhaban ez a hely szabalya mindenki puceran van csak az ott dolgozokon van furdoruha es polo.

2013. júl. 5. 19:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!