Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet megmondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megmondani, hogy tényleg én vagyok a hisztis, vagy a férjem a "hülye"?

Figyelt kérdés

Évek óta nem javul a kapcsolatunk, én úgy érzem, nem érdeklem a férjemet és nem kommunikál amikor kellene. Ő pedig azt akarja, hogy hagyjam békén. Megbeszéltük már sokszor, hogy kész vagyok változtatni, hogy megmentsük a kapcsolatunkat, csak akkor mondja meg, mi a baja velem. Amit akar, az viszont az, hogy ha neki nincs kedve beszélni valamiről (fontos dolgokról!), akkor tulajdonképpen kopjak le róla, és hallgassak. Ilyenkor nem hajlandó megszólalni, én pedig sajnos szeretem megbeszélni a problémákat. Egyszerűen visszaül számítógépezni, vagy amihez kedve van, engem meg ott hagy sírva, és nem érdekli semmi. Már nem tudom, melyikünknek van igaza, lehet, hogy tényleg hisztis vagyok csak, és akkor nyilván nekem kellene változnom. Hogyan lehet megmondani szerintetek, hogy kiben van a hiba?

Mert ha én csinálom rosszul, akkor megtanulok változtatni rajta, de egyszerűen már nem tudom, megállapítani, hogy melyikünk a "hülye", annyira fáj a viselkedése... Jó lenne egy kis segítség, vagy valami jó ötlet. Köszönöm.


2011. szept. 9. 11:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%

a megszokás a dolgok halála

próbáld meg felfrissíteni - nagy segítség lenne, ha 2-3 napra el tudnátok utazni otthonról, kettesben lenni, bámészkodni, sétálni, nem erőltetni semmit, beszédet sem..

jó csendben együtt lenni - ezt megérezni

2011. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
na mikor nálunk ilyen van én annak örülök ha éjszakás vagyok nem látjuk egymást nem is beszélünk mert pont váltunk,elkezd hiányozni még a böfögése is,van idő kicsit magamban lenni 1hét és úgy örülünk mint a gyerekek egy egy lopott percnek.
2011. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

a sírás soha nem jön be egyetlen pasinál sem, nem okoz változást, sőt, még sebezhetőbbnek fogsz látszani, ami megint vonzza a támadást, lenézést


érd el, hogy tiszteljen, kezdj el önállóan, nélküle csinálni dolgokat - megbeszélés nélkül, légy határozott, kitartó céljaidban, és először számonkér majd, miért nem mondtad el, akkor ne hagyd, hogy számonkérjen, max kedvesen érdeklődhet.


tehát légy MAGABIZTOS mindenben, csinálj BÁRMIT nélküle, haladj, fejlődj nélküle az életben

és ő egy szercsak azt fogja érezni, hogy ő szeretne melléd csatlakozni, vágyni fog arra, hogy magad mellé fogadd eszméidben.


szóval ne törődj vele, a legrosszabb, ha mellre szívod!


ÁllJ talpra!

2011. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

ha ő magában akarja a problémákat lerendezni,akkor azzal h erölteted h beszéljen,az idegeire mész. ne telepedj rá. és az is lehet h ami neked hű de fontos,neki egyáltalán nem az.


először ezeket kéne tisztázni,majd kompromisszumot kötni: vonulj el ma és gondolkodj,de holnap üljünk le beszélni


ja,és a sírás idegesíti legjobban a pasikat,mert érzelmi zsarolásnak veszik

2011. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Jó neked, én már inkább csak megkönnyebbülök, ha nincs velem egy ideig. Nagyon szeretem, vagy inkább szerettem, azt aki valaha volt, de ma már annyira nem esik jól ahogy viselkedik velem... Nagyon szeretném, ha megváltozna a kapcsolatunk. Ha legalább rájönnék, hogy mit csinálok rosszul, mert lehet, hogy tényleg én vagyok a hülye, és akkor helyre akarom hozni.
2011. szept. 9. 11:51
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha állandóan bőgsz, nehéz lehet elviselni, meg súlya sincs (tehát "hiszti"), mert már megszokta, immunis rá, innetől a te bajod. Elhiszem, hogy a számítógéphez menekül.

A pasik nem akarnak mindig mindent megbeszélni, a problémákat sem. Ez fogadd el. Mondd el neki, mit vársz tőle, ne ködösíts, légy egyértelmű és határozott. A pasi nem gondolatolvasó, még akkor sem, ha szeretnénk, hogy az legyen. Viszont ha nem ért a szép szóból, akkor egyoldalú a szándékod a kapcsolat megmentésére - és akkor előbb-utóbb be kell látni, hogy van egy pont, ami után nem érdemes erőltetni.

De ezt is egyértelműen meg kell neki mondani, de csak egyszer. TE próbálkozol, ha akar valamit mondja meg, és te is meg fogod mondani. Ha nem törődik ezzel, az számodra azt jelenti, hogy nem akar együttműködni, vagyis nem akarja a kapcsolatot.

Nagyjából ennyi.

2011. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
A 11:46-ra írtam az előzőt.
2011. szept. 9. 11:52
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyanja van miért olyan nehéz, hogy békén hagyd kicsit? Engem is idegesít a páromban, hogy ha valamin megsértődök, vagy összekapunk nem hagy békén, hogy lenyugodjak, hanem jön utánam, beszél hozzám, kérdezget, az agyamra megy olyankor. Ilyenkor általában csúnyábban szólok vissza, hogy hagyjon már békén, amiből mégnagyobb vita lesz. Ha békénhagyna lehet 10 perc után én mennék oda hozzá. De ő nem bírja ki...
2011. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Légy önző azokban a fontos dolgokban, és nem kell tárgyalni róluk.
2011. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Az jó, ha van egy kis szünet összekapás után, szerintem akár több óra, de mi van akkor, ha ő soha nem jön oda? Szép lenne, hogy hagyjuk békén egymást, kis szünet, és utána békülés. De mi van akkor, ha beléd gázol, mint egy buldózer, utána elkezd játszani a gépen, és azt várja, hogy amikor, ahogy tetszik neki, akkor te fogd be nyugodj meg, és minden legyen olyan boldog és vigyorgós mint előtte? Mi van akkor, ha nekem ez nem megy, mert tényleg rosszul esik amit mondott? Remélem érthető.

Ugyanis én is ezt szeretném már évek óta, hogy hagyjuk egy kicsit békén egymást viták után, de nem tud leállni, hiába kérem. Viszont amikor már teljesen kiborulok én is, akkor cinikusan ott hagy. Nagyon nehéz így.

2011. szept. 9. 12:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!