Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelt kérdés

Elemntem egyik baratnommel egy noi napon wellnes centrumban ahol furdoruha nelkul kellett wellneselni.(kulfold)

Egesz du es este elvoltunk ott vacsoraztunk mindent igenybe vettunk es nagyon jot pihentunk usztunk stb.

Amikor hazajottem a ferjem mar 5x hivott stb.

Nagyon merges volt teljessen kikelt magabol kereste a vacsorat kiabalt hogy mosatlan tanyerok vannak es uszik a lakas.

Azt hiszem feltekeny volt arra nem vele toltottem a delutant es az estet.

Aztan azon ment a balhe hogy kepzelem en anyaszult meztelenul lenni valahol nem szegyelem magam.

Mas ferje is reagal igy vagy csak nekem van ekkora szerencsem.



#program #wellness #hisztis ferj
2013. júl. 5. 19:42
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
95%

Na akkor elsimultak a dolgok, jó nyaralást majd nektek!


Hihetetlen válaszok érkeztek, de a legijesztőbb, hogy a kérdezőnek odamondogatós véleményeket valószínűleg nők írták, akik úgy élnek, ahogyan írták. Ti elnyomott vagy önként vállalt háztartási cseléd nők, legyetek boldogok, de hagyjátok békén azt, aki emberként ment feleségül egy férfihez és nem cselédként.

2013. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
89%

Ó az én férjem is csinált hasonlót. Egyszer. Egy kicsit oda tud tenni a magyar férfiak egójának, ha a nejük dolgozik. Itt falun az előző generációban ilyesmiről szó sem nagyon volt. Meg is szólták azt a férfit akinek a neje dolgozott, nem pedig otthon nevelte a gyerekeket 20 éves korukig.

Apámat egyszer utolérte ez a "szégyen".

De ma már máshogy van ez, és egy-két régimódi pasi fejébe nehéz beleverni.

Sajnos.

Nálunk amúgy azon volt a hiszti, hogy eléggé "szépen" keveredtem haza egy csajos estéről. Franc se gondolta volna, hogy két martinitől popsirészeg leszek. Akkor már három éve egy csepp alkohol sem csúszott le és úgy megütött, hogy cikkcakkban értem haza.

De ez a szolgalelkűség, te úristen. Éljen a 19.század!

Egy férfi keze sem indult még oszlásnak a mosogatótól, és azt sem hiszem el, hogy a hűtő kulcsát a feleség a nyakában hordja. Egy délután alatt az összes hordható ruha nem koszolódik össze.

Ha mit ad isten a feleség kórházba kerül, akkor éhen hal a férje? Ugye, nem? Akkor egy délutánt is túlél.

2013. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem van itt pár nő, akinek teljesen felesleges házasságban élnie, ugyanis a szabad életet akarják, kötelezettségek nélkül. Senki nem mondta, hogy mindent csináljon meg maga után a férfi, de a legújabb felfogás az, hogy a férfi IS, már főzhet magának, felmoshat, viheti a gyereket az oviba, amíg a nő s.ggrészegen dülöngél valami "wellness"-ben.

Arra lennék még kíváncsi, ha valami bedöglik otthon, ledől a kémény, kutat kell ásni, autót szerelni, abban is részt vesznek ezek a nők?

Gyanítom pont az ilyenek egyből elkezdenék félteni a műkörmüket, és most le kell ugranom találkozni a Marikával, ahonnan visszajön x óra múlva...és akkor csodálkozik, hogy baromi ideges a férj.

Nem szégyen az, ha valaki lusta, csak akkor ne akarjon olyan kapcsolatot, amiben mindent megenged magának.

Írta valaki, hogy biztosan megcsalja a férj.

Nincs túl sok pszichológiai érzéke, ha egy férfi megcsal egy nőt, nyilván nem veszekszik utána vele, meg idegeskedik. Hanem mindent megtenne neki, mert furdalja valami.

39/F vagyok.

És nem, én sem várom el, hogy megfőzzenek utánam, elmosogassanak, de vannak minimális játékszabályok, ami mindenkire vonatkozik egy kapcsolatban.

2013. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos, ha mindig kupi lenne ok, de, hogy egyszer kétszer hagyod a francba és kikapcsolódsz, abban nincs semmi. Szerintem a férjed féltékeny volt és mindennel vagdalózott. Ez a vacsoráért kiabált pedig, egy rántottát talán ő is össze tud ütni. Egyébként kedves első, én sok mindennek neki állok, segItek a páromnak, de ő is segItsen be.
2013. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

35-ös, ezek szerint te vagy egy gyereket vagy egy háziállatot veszel feleségül.

Hányok az ilyen pasinak nevezett alakoktól....

2013. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Bocs, 53-as...elnéztem.
2013. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:

53.

Nincs mukormom mert kezemmel dolgozom.

Nem iszom alkoholt mert nincs szugsegem ra.

Kocsit nem szerelek a kezem miatt ez igaz.

Kertben ugyanugy nyirom a fuvet.

Elromlott dolgok az o dolga ez igaz

De a ferfi legyen ferfi es ne hisztizzen mint egy kenyes kislany a nagy semmi miatt.

Feltekenyseg pedig meddo dolog hiszen oka nincs es soha nem is volt ketelkedni bennem.

2013. júl. 10. 09:44
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

53-as, te 39/F, veled se szeretnék találkozni az életben, az biztos.


1. Elég sokan írták, hogy mindent meg kellett volna csinálnia a feleségnek és teljesen megérdemli a fejmosást.

2. A legújabb felfogás szerint a nők nem otthon ülnek és vezetik a háztartást, hanem ők is eljárnak dolgozni és munka után vezetik a háztartást. Szerintem ha mindkét fél egyenlő mértékben van távol a lakástól munka miatt, akkor mindkét félnek hasonló mértékben kell kivenni a részét is a ház körüli teendőkből. Nem hal bele egy férfi sem, ha rendel magának egy pizzát, vagy eszik valami hideget. És senki sem mondta, hogy részegen dűlöngélt valami wellnessben. Nem tudom hányszor voltál "wellnessben", de megsúgom, hogy alkoholt pont, hogy nem igazán szokás fogyasztani közben, mert mondjuk beájulsz a szaunában.

3. Pszichológiai érzékünk azért van elég sok megítélni, hogy "lehet, hogy megcsalt és rád akarja kivetíteni a bűntudatát", mert sajnos több férfival volt dolgunk életünk során, mint neked és a tapasztalat azt mutatja, hogy ezt rengeteg férfi megjátssza a nőjével. Attól, hogy te inkább figyelmes lennél utána, az egy dolog, az is egy teljesen tipikus reakció egyébként férfitól.

4. Az én párom semmit nem csinál meg a ház körül, én szerelek bojlert, én kötök be csillárt, mert ő fél, én szerelem meg az ajtó kilincsét, én szólok neki, hogy csavarozza meg a székét, mert nyikorog és ha ráül legközelebb, akkor össze fog esni alatta. Ő közölte, hogy ha kell valami, akkor szóljak és megcsinálja, de ha nem szólok, az az én bajom, ha így nem csinálja meg. Ennek ellenére hisztizik, ha én elmegyek mondjuk egy péntek este félévente.


A tanulság csak annyi, hogy nagyon sokféle nő és férfi is él a világon, azért mert te még nem találkoztál ennyi jellemmel, még léteznek.

2013. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!