Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En vagyok hisztis vagy a...

En vagyok hisztis vagy a ferjem bunko?

Figyelt kérdés

Szules elott mar csak ez a hetem van mindenre sot kis kikapcsolodasra is, szombaton azt hittem kicsit kimozdulunk kettesben leszunk (aznap a lanyunk nincs nagymamazik) erre betette szombatra a kollegajaval valo megbeszelest.. Ide hivta h tudjanak sorozni is kozbe.. Eleg szarul esett h nem gondolt arrra h nekem mar nem lesz lehetosegem kimozdulni es szules utan se tudunk joideig kettesbe lenni.. Ossze is kaptunk..

De szte nincs igazam h o a bunko.. Szte en vagyok onzo. VElemeny?


2012. dec. 13. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt előre megbeszélve, csak azt hitted, akkor igen, te vagy hisztis.
2012. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem, csak a férjed férfiből van:-). Nem hinni kell, hogy kitalálja, mit akarsz, hanem kimondani, mert nem az jellemző a férfiakra, hogy ki fogja találni. Tisztelet a kivételnek, nem bántásnak szántam.


Próbáljatok kompromisszumot kötni. Délelött csináljatok programot, ebéd után pedig jöjjön a kolléga.

2012. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkó, csak férfi. Ő ugyan nem fog neked gondolatot olvasni:) Ha szeretnél valamit, akkor mondd meg neki, lehetőleg teljesen egyértelműen, hogy képben legyen.


Nyugi, te kicsit érzékenyebb vagy, ő meg pasi. Ezen felesleges összekapni:D

2012. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a férfiak máshogy működnek, valószínű nem gondolt bele, hogy most kellene kiélvezni azt a kis időt, amit egymásra tudtok fordítani, mert sokáig nem lesz rá igazán lehetőség.

És tudom, nálunk is volt így szülés előtt, és annyira nem értettem, hogy neki hogy nem jut ilyesmi eszébe...de sajnos nem, nem jut... :(

De ettől ő nem bunkó (bár gondolom anno én is azt gondoltam a férjemről :))), Te pedig pláne nem vagy önző!!!! Ez egy természetes igény lett volna részedről, amit nyilván nem beszéltetek meg, gondolván, hogy ő is tudja mi vár rátok...

Nyugodj meg, talán meg tudjátok beszélni, és átszervezi a programot, ha látja, ha átgondolja, és ha tekintettel van Rád!

2012. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen nem lett kimondva, viszont ezert megy a nagyobbik lanyunk a mamahoz programozzunk. Szoval valahol egyertelmu volt:(

A kollega nem tolhato mert kozolte neki 18h tol jo csak azaz itt lesz egez este.. Napkozben sok dolgom van meg, jovoheten lefektet a doki, addig bekell szereznem mindent ami nincs meg mint a babanak mint karacsonyra, igy az estet szerettem volna egyutt tolteni. Vasarnap hetfon atadas lesz, azaz munka kiatt videken lesz a ferjem, mas lehetoseg meg nincs keddig. Hat ez van igy jartam..

Elkeserit a dolog mert valtoztathatott volna a teman, ha a munkat kicsit kepes lett volna tolni, de nem..

2012. dec. 13. 22:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak nem építész? :-)
2012. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
En? Nem epitek:)
2012. dec. 14. 00:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy hisztis. Nekem is nagyon rosszul esett volna ez a szitu. De tényleg jó lett volna előre megbeszélni. Viszont minden megoldható, nem hiszem, hogy pont szombat este 6-kor kell megbeszélni a munkát, szerintem lehetne ürügyet találni, hogy ne jöjjön a kolléga. Próbáld ezt megbeszélni a férjeddel.
2012. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, de kellokeppen osszekaptunk ahhoz h mar azert is ugy lesz ahogyo akarja.. Mert ha nem ugy lenne az azt jelentene h en "iranyitom" ot.. Allitasa szerint..
2012. dec. 14. 00:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval!

Nem gondolat olvasó a férjed, ha nem mondtad neki hogy szombaton szeretnél vele elmenni a babának meg karácsonyra vásárolni, meg este kettesben szeretnél lenni, ő ezt honnét tudja ha nem mondod neki???!

Szerintem nem jogos a felháborodásod!

2012. dec. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!