Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En vagyok hisztis vagy a...

En vagyok hisztis vagy a ferjem bunko?

Figyelt kérdés

Szules elott mar csak ez a hetem van mindenre sot kis kikapcsolodasra is, szombaton azt hittem kicsit kimozdulunk kettesben leszunk (aznap a lanyunk nincs nagymamazik) erre betette szombatra a kollegajaval valo megbeszelest.. Ide hivta h tudjanak sorozni is kozbe.. Eleg szarul esett h nem gondolt arrra h nekem mar nem lesz lehetosegem kimozdulni es szules utan se tudunk joideig kettesbe lenni.. Ossze is kaptunk..

De szte nincs igazam h o a bunko.. Szte en vagyok onzo. VElemeny?


2012. dec. 13. 22:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem olvastatok figyelmesen, ilyenkor szokott a lanyom a nagyihoz menni, errol o is tudott h most megy, csupan nem kapcsolta ossze a kettot, nemszoktuk soha megbeszelni az ilYeneket elore, altalaban ugy intezzuk h jo legyen, szabadda tesszuk magunkat, most nem figyelt erre. Lehet az en ferjem tul figyelmes az esetek 90%ban, ha maskor se kell errol beszelni.. Most az egy alkalommal pedig nem volt az..
2012. dec. 14. 08:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem épp most válaszoltad meg a kérdésed. :) "Lehet az en ferjem tul figyelmes az esetek 90%ban," tehát most elfeledkezett róla, de amúgy nem szokott (hozzáteszem, lehet, hogy ő is ideges a baba miatt, ilyenkor képesek pont az ellenkezőjét csinálni, mint amit kéne).

Ő hülyeséget csinált, te meg túlérzékeny vagy - ami jelen esetben érthető.


Itt nem lehet igazságot tenni, mert egyikőtöknek sincs igaza, úgyhogy tessék szépen összebújni, kibékülni, babát várni. :)

2012. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ennek az az egyszerű oka, hogy ez a szombat most munkanap?
2012. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen nyilvan en is erzekeny vagyok.. :) es o se lehet mindig tokeletes..

Sajnos nekunk alapesetben nincs hetvege.. Csaladi vallalkozas, szoval mindegy h munkanap van vagy epp nincs.

De nem a megbeszelesen akadtam annyira fent, mert az ket ora kb.. Hanem h sorozessel kapcsolta ossze es akkor bizony mar nemtudun hova menni:/ en nem vezethetek most.na meglatjuk mi lesz, ugy csiripeltek amadarak h a sorozes reszet sztornozta a kollegaval, a megbesz marad, de az nem zavar.. Szombaton kiderul :)

2012. dec. 14. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!