Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért nem élvezem a szexet? És...

Mért nem élvezem a szexet? És a férjem mért nem fogja fel, hogy nem csalom meg?

Figyelt kérdés

Félidős terhes vagyok. 1 hete nem élvezem a szexet semmi formában sem:( Nem is nedvesedek be.

A férjem meg azt hiszi, megcsalom. Pedig soha nem tenném meg. Hogy értessem meg vele?

És hogyan élvezhetném újra?

Harmadik baba, előző terhességeknél végig jó volt a szex.


2012. dec. 12. 22:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Azért elég kemény, hogy valaki el tudja képzelni a partneréről, hogy félidős terhesen eljár félredugni. Mindezt pusztán attól, hogy szegény nőnek most éppen nem a szexen jár az esze (amire ezer oka lehet). Én elég keményen fellépnék, és ráébreszteném, hogy mekkora hülyeség az, amit gondol.
2012. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más. Ha férjed kicsit tájékozódna, tudná, hogy babavárás közben fura dolgok történnek egy nővel. Azt viszont meg kell értened, hogy férjed szervezetében nincs változás.
2012. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze én megértem. És szexelünk is rendszeresen, de nem nedvesedek és nem élvezem egyáltalán. Keményen nem akarok fellépni, mert nem szeretek veszekedni a gyerekek elött. És a pocaklakót is megpróbálom óvni a vitáktól.
2012. dec. 12. 22:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként soha nem csaltam meg és nem is fogom. Gondolom érzékenyen érinti, hogy nem jó nekem. Magában keresi a hibát, pedig semmi gond vele.
2012. dec. 12. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!