Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem élvezem a szexet,...

Ha nem élvezem a szexet, olyankor kisebb az esély a teherbeesésre, mint amikor jól esik a szeretkezés?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

nem számit a teherbeesésnél csak annyiban hogyan emlékszel majd rá vissza.


lehet egy jót szeretkezni és úgy lesz babád meg úgy is hogy nem kivánod és abból is lehet baba.

2010. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tinker Bell ***** válasza:

Nem tudom, hogy van e összefüggés a kettő között, de szerintem igen! Már csak pszichésen is.


A másik meg az, hogy ha nem élvezed a pároddal a szexet és ezt még meg sem beszélitek, akkor minek nektek baba?


Bocsi, ha megsértettelek, de ez a véleményem!

Szerintem beszéljétek meg ezt és utána minden jobb lesz.

Ne csak azért legyetek együtt, hogy gyermeketek legyen, mert bár a szaporodás az elsődleges "ős"cél, legyen az jó és élvezhető!

2010. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy van hozzá köze pl. abban, hogy az orgazmus hatására az izmok úgy húzódnak össze hogy segítik a spermák befelé jutását. Nem tudom igaz e, de olvastam ilyet egy könyvben.
2010. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van úgy, hogy nem élvezem egyáltalán, van úgy, hogy jól esik, van úgy, hogy van orgazmusom is. Ezek közül a leggyakoribb az, hogy jól esik...
2010. okt. 21. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá. Különben, hogy esnének teherbe a megerőszakolt nők is pl.

Erről az orgazmus dologról én is olvastam, lehet, hogy elősegíti valamennyire, de nem ettől függ.

2010. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, a lényeg, hogy előbb a pasinak legyen orgazmusa, utána segítsen rá akárhogy, hogy a nő következzen..mert a női orgazmus szinte beszippantja a spermákat és nagyobb az esély a babára..nálunk bevált.
2010. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet úgy szexelni hogy nem élvezed? De szerintem sincs köze az orgazmusnak a foganáshoz.
2010. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!