Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem élvezem a normál...

Miért nem élvezem a normál szexet?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, a második babát várom. 3 éve az előző terhességem alatt szinte minden nap együtt voltunk, jó volt, a kapcsolatunk is nagyon jó, egészséges vagyok, a babával is rendben van minden, mégse jó, mikor belémhatol!

Francia módszerrel semmi gond, azt élvezem, de a normál szex semmilyen pózban nem jó, sőt van hogy fáj (persze szólok ilyenkor, ő pedig megértő), olyan érzés mintha meg lenne duzzadva ott belül nekem valami és nem esik jól ha ott piszkálgatva vagyok. Más is járt így? Már több mint egy hónapja nem voltunk így együtt, és engem ez nagyon frusztrál. Nagyon megértő a férjem és megvárja míg én kezdeményezek mindenben, de minden percben a tudtomra adja hogy szeret és kíván, és olyan rossz hogy nem lehetünk együtt! Lehet ezt dokinak mondani( (nincs állandó orvosom, szakrendelésre járok mindig máshoz)? Lehet valami bajom van??


2010. dec. 11. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod, ne aggodj!
2010. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nincs bajod, énse kedvelem msotanság a szexet... kívánom igenyelném de mikor b ehatolásra kerül a sor nagyon nemjó:(

pedig én se mondhattam magam a párommal együtt rossznak ilyen téren..

2010. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is érzékeny volt végig a méhszájam, nagyon keveset is szexeltünk.

De ráadásul mind a ketten aggódtunk is a babáért, így pszichés oka is lehetett nálunk.

2010. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan ugyanez a problemam. Mar egeszen a terhesseg eleje ota. En csak azert aggodom nagyon, hogy lesz-e ez meg olyan mint korabban... Vajon a szules utan ujra minden a regi lesz?

27hkm

2010. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős. Eleinte még nem volt gondunk, aztán a 7. héten elkaptam egy gombás fertőzést. Ebből meggyógyultam, de azóta csak ritkán jó a szex. Érzem, hogy a méhszájam "tolódik" ide-oda, és sajnos eléggé fáj közben. Előőte olyan de olyan jó szexuális életünk volt!!! Remélem nem marad így.

26 h

2010. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!