Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelt kérdés

Elemntem egyik baratnommel egy noi napon wellnes centrumban ahol furdoruha nelkul kellett wellneselni.(kulfold)

Egesz du es este elvoltunk ott vacsoraztunk mindent igenybe vettunk es nagyon jot pihentunk usztunk stb.

Amikor hazajottem a ferjem mar 5x hivott stb.

Nagyon merges volt teljessen kikelt magabol kereste a vacsorat kiabalt hogy mosatlan tanyerok vannak es uszik a lakas.

Azt hiszem feltekeny volt arra nem vele toltottem a delutant es az estet.

Aztan azon ment a balhe hogy kepzelem en anyaszult meztelenul lenni valahol nem szegyelem magam.

Mas ferje is reagal igy vagy csak nekem van ekkora szerencsem.



#program #wellness #hisztis ferj
2013. júl. 5. 19:42
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
66%

"Viszont a vacsis és a mosatlanos dolog teljesen jogos...

"


Akkor majd menj férjhez, és munka után szolgáld ki a tespedő párodat.

2013. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
74%

Itt mindenkit házvezetőnőnk tart a férje? Vgy mindenki annak tartja magát?.....

Nálunk sem az édesanyám sem én nem csinálom meg a vacsit csak ha éppen kedvem van, vqgy kedveskedi akarok, az ebédet én főzöm, a reggelit felváltva intézzük a férjemmel, a vacsit pedig mindenki magának intézi... Ez nálunk gyerekkoromban is így volt mindig....

Mindenki elrakja maga után a mosogatnivalót... Amíg kicsik a gyerekek, addig pedig az aki éppen enni adott nekik...


Jó nem azt modnom hogy mindenki csinálja így, nekünk ez vált be...


De gyanítom, hogy mivel egesz nap nem volt otthon a kérdező, a férje rumlizott otthon nem ő, ha tisztán hagytt ott mindent, akkor semmi beszólnivalója nem vot a férjnek.


Egy 40 éves nő meg miért ne lehetne meztelenül...fiatal még...de hanem lenne akkor sem lenne semmi benne...

Cak nők vannak, olyan kencékkel kenik őket ami akár tönkre is teheti. A fürdőruhát...

Meg nem mutogatta magát vagy ilyesmi...



A férjednek az fáj, hogy jól érezted magad nélküle...ennyi

Milyen gyakran szoktál nélküle kimozdulni?



26/n

2013. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

Hetente egy napot kozossen toltunk gyerekek nelkul

3 havonta egy hetvegere kimozdulunk gyerekek nelkul

havonta 1x egyedul csinalok programot amit eppen le tudok utni a kuponokon vagy a liciten mindig fillerekert vannak a programok ill hasznalom a munkahleyen kapott ajandek kuponokat ami osszegyult az ev soran vagy masodkezbol veszem oket.

A programom valtozo hol mozi hol szauna hol wellnes torok furdohaz hol erdei seta,torta dekoracios delutan sutogetes kozossen, esetleg valami szinhazi eloadas utolso pillanatban vett jegybol.

O a barataival szokott kozossen ugyancsak egy hoanpban egyszer osszejonni.

2013. júl. 5. 20:29
 24/58 anonim ***** válasza:
13%
Itt senki nem főz, nem takarít, nem csinál semmit otthon, mert ő 8 órát gürizik, és akkor neki már nem is kell semmit sem csinálni? A férjek mindent megcsinálnak helyettük? Nagyon szerencsések vagytok, de tényleg.
2013. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

A hazimunkat az vegzi aki hamarabb hazaer ill szabadnapos felesben.

ha o viszi a gyerekeket suliba akkor en teszem rendbe a hazat vagy forditva.

ha szabad vagyok mosok fozok takaritok egy napot

Ha o szabad o teszi ugyanezt.

A havi egy napon a megbeszeles mindenki magarol gondoskodik ill a gyerekekrol de vacsira nyugodtan lehet enni hideget is ill mirelit pizzat salatat stb.

nem hal senki ehen.

2013. júl. 5. 20:34
 26/58 anonim ***** válasza:
86%
Te jó ég, milyen válaszok érkeztek... Egy nő miért nem kapcsolódhat ki? Egy férfi miért nem tud elmosogatni és vacsit csinálni magának? Csak EGY NAP az egész, ennyit nem bír ki? És miért hisztizik? Nem férfiak előtt vetkőztél le pucérra, hanem nők előtt. Ennyi esze azért lehetne. Egyetértek 22-vel, csak az fájt neki, hogy jól érezted magad nélküle, ennyi a probléma. Elég gáz egy felnőtt embertől, hogy ilyen gyerekesen viselkedik.
2013. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
91%

Mi egyenrangú felek vagyunk én többet dolgozom, miért én csináljak otthon is többmindent(pedig így is, én csinálom a többet amúgy)...de

takarítok, főzök is....de nem mindig én...nincs kert, stb ami férfimunka ahogy itt szokták mondani, de ha ki kell festeni azt én csinálom...nem a férjem, viszont autót nem szerelek, mert ő szereti csinálni én meg nem..guruljon aztán kész...



Tehát ezt a hozzáállást nem értem,.. Mind a a ketten dolgozunk, nem csak otthon ülök, ha felváltva csinaljuk, vagy együtt, akkor több pihenő ideje van mind a kettőnknek, és több időt tölt együtt a család..jobb mindannyiunknak...mintha anyu mindig a konyhában van, vagy felmos, ahelyett, hogy együtt játszanánk apuval és anyuval...,


26/n



Ui.. Természetesen amikor munkanélküli voltam mindent én csinaltam, amíg a férjem dolgozott, hiszen én itthon voltam, de volt ez fordítva is, akkor minden háztartásimunkát a férjem csinált...

2013. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%
én is külföldön élek és igen, szóltak már rám, mert rajtam maradt a fürdő bugyi a szaunázó részben. TILOS. ez van. Senki nem mutogatni megy magát és senki nem bámul...
2013. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi idióta találta meg ezt a kérdést tényleg, mi az hogy jogos volt, mert nem mosogatott el? Hol élünk, a szigorú középkorban..?


Eddig is voltak ilyen reakciói a férjednek? Az én párom a kapcsolat elején lett brutálisan féltékeny, évekbe telt leépíteni nála egy normális szintre. Ő képes volt arra beszólni, hogy milyen bugyit vettem fel reggel, vajon kinek akarok tetszeni és mégis hol. Ebben semmi jogos nem volt, mint egy hisztiző kisfiú, aki csap egy kis balhét, mert az anyukája nem vele foglalkozott. De ha nem voltak eddig ilyen reakciói, akkor érdekes, hogy most kezdi.

2013. júl. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
11%

Alap, hogy otthonról úgy megyek el, hogy rendet hagyok magam után. Kaját meg el lehet készíteni előre is.

Telefont meg nem kell bevinni mindenhova, ne legyen nálad egész nap, de néha azért rá lehet nézni.

Azt meg nem értem, hogy hol voltál meztelenül...szaunában? az érthető...de hogy egész wellness alatt ruha nélkül, az már nem.

Szerintem nem mondtál el mindent...kicsit sántít néhol a történet.

2013. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!