Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelt kérdés

Elemntem egyik baratnommel egy noi napon wellnes centrumban ahol furdoruha nelkul kellett wellneselni.(kulfold)

Egesz du es este elvoltunk ott vacsoraztunk mindent igenybe vettunk es nagyon jot pihentunk usztunk stb.

Amikor hazajottem a ferjem mar 5x hivott stb.

Nagyon merges volt teljessen kikelt magabol kereste a vacsorat kiabalt hogy mosatlan tanyerok vannak es uszik a lakas.

Azt hiszem feltekeny volt arra nem vele toltottem a delutant es az estet.

Aztan azon ment a balhe hogy kepzelem en anyaszult meztelenul lenni valahol nem szegyelem magam.

Mas ferje is reagal igy vagy csak nekem van ekkora szerencsem.



#program #wellness #hisztis ferj
2013. júl. 5. 19:42
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem jogos, és a kérdés is fura ha felmerül, hogy jogos-e a hisztije. Ha alapvetően az a szokás nálatok, hogy ő is megcsinálja a házi munkát alkalmanként, akkor pedig különösen felháborító az értetlenkedése.


Ez valóban egyértelműen féltékenység. neked kell rájönni hogy mi váltotta ki, ha korábban nem volt ilyen ididóta. Vagy neki van valami a füle mögött :) Mert a ganajabb része a férfiaknak át szokta hárítani a felelősséget, hogy ő lép félre és te vagy a hibás, és még ő kéri ki magának.


Sajnos nem tudom hogy kell az ilyet kezelni. Nekem is lett volna 1-2 pasi akivel épphogy elkezdteme gyütt járni, mikor kiderült hogy hasonló természetűek, és én azonnal leléptem. De hát te ezt nem teheted meg ugye. Szóval vagy úgy teszel mintha nem hallottad volna meg, vagy megpróbálsz beszélni vele, de gyanítom az ész érvek ilyenkor úgyse használnak.

2013. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
0%

Látom jól le van itt pontozva mindenki, aki nem a marhaságot tartja helyesnek...

Az a baj evvel a leírással, hogy sok minden hiányzik belőle, gondolom nem csak emiatt volt kiakadva a férjed, szerintem ezt, és mást is már jó párszor eljátszottad vele.

Nem csodálkoznék, ha elhagyna...

(Na, erre lesz vagy 0 pontom, jöhetnek a nőjogi aktivisták...)

2013. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
0%

Persze azt a nők jórésze elvárja, hogy a férje keressen havi 500e Forintot, a legújabb, hogy ezek után még főzzön meg magának, meg mosogasson el maga után. Legközelebb már a gyereket is neki kell szülnie.

Kicsit el vannak varázsolódva a mai nők maguktól...

2013. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem jogos..jogod van elmenni szórakozni, a masszázson is meztelen az ember lánya és mégsem közösülsz senkivel :D:D:D


Viszont a válaszolók egy része most kiakasztott.

Mi az ,hogy illik nekem mindent elpakolni magam után és előző nap főzni az "uramnak" mert nő vagyok ?:D:D:D:D:D

Magyarország én így szeretlek :D

Lehet hogy az én párom UFO, de tud magára főzni sőt nem hagyja szét a lakást sem ha úgy adódik..sőőt olyat fogok mondani ami kiakasztja a konformista férfiakat most .Hétköznap rendelünk kaját és csak hétvégén főzünk EGYÜTT mert mindkettőnknek kemény melója van és mikor hazaérünk este 7-8 felé egyikünk sem várja el a másiktól hogy még nekiálljon főzőcskézni,és így egész hónapra meg van oldva a heti 5ször 2 fogásos főtt kaja 2 emberre 28.000ft ból :D

2013. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:

,,Persze azt a nők jórésze elvárja, hogy a férje keressen havi 500e Forintot, a legújabb, hogy ezek után még főzzön meg magának, meg mosogasson el maga után,,

Ha figyelmessen olvastad volna mindketten dolgozunk en egy kicsit tobbet mint o.Ennek a fizeteshez semmi koze.

a gyerekek kozosek igy kozossen latjuk el oket a haztartas kozos igy kozossen kell elvegeznunk a munkat benne.Ha o a hazon javitgat persze hogy en fozok de ez logikus.

Nem varom el a ferjemtol hogy eltartson lesulne a bor a kepemrol ha ferfi tartana el.Megvan a sajat hivatasom es a hozza tartozo fizetes ugyanugy mint neki.

....sajnos a tortenet folytatodott...

Teganp talalt a furdoszoba szekrenyben egy jonevu hotel szappan shampo keszletet.Na erre ujra kitort a balhe.

Mikor voltam en abban a hotelban es hol.A netten megkereste hany hotel van ezen a neven.

Na en birka turelmu no vagyok alapbol vele hiszen a fejem es szeretnem vele leelni az eletem hatralevo reszet is igy mindig bebocsajtok neki es probalok nem megsertodni vagy vitazni vele de ez a hotelszappan betette a kaput naalam.

Leultettem es megkerdetem mi a baja miert paranoias.

2013. júl. 9. 09:26
 46/58 anonim ***** válasza:
20%
Ha te hagytad a kupit magad után, jogos a kiakadás ez miatt. Nálunk mindig úgy van, hogy soha nem hagyunk magunk után se mosatlant, sem semmi más szemetet. Bárki is megy el otthonról, összepakol, elmosogat maga után. Ha ő csinálta a mosatlant, akkor persze nem jogos. De egy férjnek nem üzenni kell, hogy hova mész, hanem megbeszélni vele.
2013. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
és sikerült megbeszélnetek?
2013. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

Igen beszlegettunk hajnalig.

Az a gondja hogy tul onnalo lettem most hogy a gyerekek nagyobbak es elkezdem a munak mellett a hivatasomat gyakorolni.

A kocsin is mindig osszevitazunk ki viszi kineek van nagyobb szugsege ra.

Attol fel ez a fenenagy onnalosag miatt elveszit engem es nem tud megfelelni nekem es nem lesz o maar eleg nekem.

Aranyos volt ahogy ezeket nagynehezen kinyogte kicsit nevettem is rajta.

Megnyugtattam ne aggodjon mert nala jobb ferfi szamomra nem letezik es o az en reszem nelkuli nem menne semmi.

Azt is elmodtam neki hogy nem a fuggoseg teszi a hazassagot jova pont hogy a ket fel szabadsaga az ami erosit.

Aztan jol megmassziroztam es megigertem legkozlebb elrancigalom wellnesre.

Meg ket het es megyunk nyaralni akkor talan kicsit tobb ido marad egymasra.

Pentek keso delutan megyunk egy kicsit kozossen evezni a fizikai kozos munka jot fog tenni.

2013. júl. 9. 09:52
 49/58 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, mit válaszolt a férjed.

Az a baj végogolvasva az egész sztorit, hogy nála kattant el valami. Ha eddig nem volt ilyen féltékeny, most pedig hirtelen elkezdte, az mögött mindenképpen van valami.

Sajnos nem ritkán az, hogy megcsalt. Nagyon sok pasiból az ilyen eset féltékenységi rohamokat vált ki. Ne várd, hogy ezt bevallja. Majd kitalál valamit, hogy miért lett ilyen, elaltatja a gyanakváspd, továbbra is érzelmi terrorban tart, így biztosítva, hogy ne nyomozz utána.

Ez egy lehetőség, de számtalan oka lehet a viselkedésének.

2013. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Attol hogy megcsal megcsalna nem felek hiszen annyira becsuletes ember hogy meg a gondolatat is siman elmondana nekem.Ilyen gondjaink soha nem voltak szamara a hazastarsi huseg a vilag legfontosabb dolga ha egy baratja elmondja ferejar figyelmezteti es megszakitja vele a baratsagot ebbol az okbol volt mar ra pelda.
2013. júl. 9. 10:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!