Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelt kérdés

Elemntem egyik baratnommel egy noi napon wellnes centrumban ahol furdoruha nelkul kellett wellneselni.(kulfold)

Egesz du es este elvoltunk ott vacsoraztunk mindent igenybe vettunk es nagyon jot pihentunk usztunk stb.

Amikor hazajottem a ferjem mar 5x hivott stb.

Nagyon merges volt teljessen kikelt magabol kereste a vacsorat kiabalt hogy mosatlan tanyerok vannak es uszik a lakas.

Azt hiszem feltekeny volt arra nem vele toltottem a delutant es az estet.

Aztan azon ment a balhe hogy kepzelem en anyaszult meztelenul lenni valahol nem szegyelem magam.

Mas ferje is reagal igy vagy csak nekem van ekkora szerencsem.



#program #wellness #hisztis ferj
2013. júl. 5. 19:42
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem jogos. Az én páromnak viszont a száraz fürdőruháról eszébe se jutna, hogy nudiztam. Gondolom a párod alaptermészete nagyon féltékeny, ha rögtön ezzel támadt.
2013. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
6%
40 évesen mutogatod magad anyaszült meztelenül?
2013. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem mutogatja magát, kikapcsolódni ment oda, mint ahogyan a többiek is.
2013. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

Igen nagyon feltekeny de tagadja azt allitja o soha nem feltekeny viszon nagyon jo megfigyelo azonnal rakerdezett mikor latta a szaraz furdoruhat teszem el a szekrenybe.

Aztan vegigmert engem gyanus szemekkel.

Miert kell alszemeremnek lenni meztelen testnek semmi koze a szexhez.

A mosogatas es a vacsora csak ures urugy volt a hisztire.

Szerinte jogos volt a dolog es szegyeljem magam.

2013. júl. 5. 20:07
 15/58 anonim ***** válasza:
92%

"Nagyon merges volt teljessen kikelt magabol kereste a vacsorat kiabalt hogy mosatlan tanyerok vannak es uszik a lakas. "


Te a felesége vagy, vagy a házvezetőnője.

Főzzön a drága és mosogasson el.

2013. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

Mutogatom magam??

A testradir a vizes furdok a szauna nem kor fuggo.

Minden szinu es alkatu es koru no jar oda nem csak szupermodelek.

Nem mutogatom magam hiszen mindenki meztelen mindenki egyenlo.

Te komolyan ennyire prud vagy eszem megall.

40 evessen oltozzek feketebe es maradjak benn ??

2013. júl. 5. 20:10
 17/58 anonim ***** válasza:
20%

Hát azért vacsit csinálhattál volna, pl előző nap vmit sütöttél volna és beraktad vna a hűtőbe. Ráadásul illene egy nőnek úgy elmenni otthonról,hogy nem hagy otthon mosatlant meg kupit...

A meztelen része nem jogos,de féltékeny,ennek örülj,legalább tudod,hogy szeret. Viszont a vacsis és a mosatlanos dolog teljesen jogos...


L

2013. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem rendszeresen vagy távol hétvégéken, akkor nem jogosan hisztizik a mosatlan, meg a távolléted miatt. Ha csak csajokkal meztelenkedtél együtt, akkor nincs benne semmi elítélendő. Ha pasik is lettek volna veled együtt, akkor nem csodálkoznék, hogy kiakadt. Ő miért nem ment? Meztelenkedhetett volna a férfirészlegben.
2013. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
17%
Te mit szólnál, ha ő így "szórakozna"?
2013. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

Mit szoltam volna?

van meg egy ingyen kupon de o nem akar menni mert ot ne radirozza senki meg kenje be.10 loval sem tudnam elrangatni ilyen helyre.

De ha szeretne menni egeszsegere ha csak fiukkal van sot vegyesben sem feltenem hiszen wellnes.

A vacsora resze tud fozni sot kivalloan foz minden ott volt a hutoben ami egy vacsihoz kell.

2013. júl. 5. 20:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!