Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a ferjem hisztis rohama?

Figyelt kérdés

Elemntem egyik baratnommel egy noi napon wellnes centrumban ahol furdoruha nelkul kellett wellneselni.(kulfold)

Egesz du es este elvoltunk ott vacsoraztunk mindent igenybe vettunk es nagyon jot pihentunk usztunk stb.

Amikor hazajottem a ferjem mar 5x hivott stb.

Nagyon merges volt teljessen kikelt magabol kereste a vacsorat kiabalt hogy mosatlan tanyerok vannak es uszik a lakas.

Azt hiszem feltekeny volt arra nem vele toltottem a delutant es az estet.

Aztan azon ment a balhe hogy kepzelem en anyaszult meztelenul lenni valahol nem szegyelem magam.

Mas ferje is reagal igy vagy csak nekem van ekkora szerencsem.



#program #wellness #hisztis ferj
2013. júl. 5. 19:42
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
24%

17 es vagyok:


Először is ne üzenetet irkálj, mert akkor is az a véleménynem,hogy teljesen jogos a férjed hisztije,mivel te vagy a felesége,ráadásul már nem huszon éves vagy, és kötelességed lenne enni adni a férjednek,ha nem vagy otthon,akkor pedig bekészíteni előre a kaját,hogy csak meg kelljen melegítenie. A másik pedig az, hogy egy nőnek alap dolognak kellene lennie, hogy ha elmegy otthonról,nem hagy maga után se mosatlant,sem kupit. Más az,ha munka miatt van a dolog, de nekem édesanyám is mindig azt csinálta/csinálja,hogy ha 6ra kell mennie dolgozni,akkor felkel 4kor,és kitakarít legalább nagyjából,hogy ne disznóól legyen otthon. az meg teljesen nonszensz,hogy nem raksz ételt a férjed elé és elvárod,hogy ő takarítson ki meló után csak azért, mert te nudizni akarsz...

Először gondoskodj a családodról,majd csak utána menj szórakozni...

Mellesleg,nem üzeneteket kell irkálni,ha nem vagy kíváncsi a véleményünkre,akkor nem kell kiírni a kérdésed... mellesleg úgyis minden normál nő velem fog egyet érteni,vagy legalább hasonló véleményen lesz....

2013. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

Megsutotte a fejedet a nap mert en nem irtam uzt senkinek es nem pontozok.

Sok sikert a te kis

Kinek mi a kotelessege nem a neme hatarozza meg.

Egy no sem kiszolgalasra jott a vilagra

Tanult no vagyok nem cseled es a ferjem nem bena nem ul toloszekben

tud fozni mosni stb.

A mi csaladunkban senki nem szolgalja ki a ferjet mert a ferfiak ugyanannyit dolgoznak mint a nok.

Csak mostanaba hisztis a draga ezt szerettem volna megerteni hisz eddign nem volt gondja.

2013. júl. 6. 10:37
 33/58 anonim ***** válasza:
34%

21-es


Képzeld,nálunk mindig van vacsi a férjemnek és kupi sincsen,mivel ő is dolgozik,és nem hiszem,hogy ez az ő dolga lenne....

Persze a takarításba besegít,de nem ő csinálja meg az egészet és nem is várom el. Én vagyok a nő,nekem kell vezetni a háztartást. A párom meg csinálja a kinti melót...

2013. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elek es itt a wellnes kozpontok furdoruha nelkuliek ill furdokopennyben / turulkozoben jarkal mindenki a szaunak medencek pezsgofurdok torokfurdo kezelesek piheno helysegek kozott.

Na ezt nem tudta a ferjem nem mondtam el dehat ez szamomra termeszetes neki furcsa.

Volt ket kuponom elmentunk a baratnommel a ferjemnek uzentem a gyerekekre vigyazott egy rokon.

Csak nok voltak.

Beszeltunk rola miert feltekeny de maga sem erti azt mondja.

Igen otthagytam a hideg ebed tanyerjait es egy nap nem porszivoztam

Ill nem foztem de azt o is tud.

2013. júl. 6. 10:44
 35/58 anonim ***** válasza:
33%

...a férjemnek üzentem...:)))

Férjjel megszokás beszélni, nem üzenni neki!

2013. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet,hogy a férjed azt hitte,hogy ha ő nem megy akkor te se mész?


Fél napos kikapcsolódásér durva ez a hiszti.Mindennapos takarítgatás után,ha egy nap kimarad nem dől össze a világ.

Meztelenkedéssen meg hangosan röhögök(neharagudj).Én imádok meztelenül lenni,szerintem normális wellnes centrumban meztelenül lenni+ néha köntösben.Semmi értelme fél óránként levenni majd felvenni a bikinit.

2013. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
96%

Mennyi szolgalelkű nőszemély...

Emberek, nem kéne leragadni a középkornál.

Egy férfi ember is tud főzni, mosogatni,stb...

2013. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
97%

"kötelességed lenne enni adni a férjednek,ha nem vagy otthon,akkor pedig bekészíteni előre a kaját,hogy csak meg kelljen melegítenie."


Sokadjára se látom, hol írja a kérdező, hogy a férje súlyos beteg lenne vagy mozgássérült vagy napi 20 órában dolgozó...

2013. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Nem jogos.
2013. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk en kicsit tobb orat mint a ferjem.
2013. júl. 7. 17:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!