Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam meg a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a feleségemnek azt hogy túl hisztis hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Állandóan mindenkivel haragot csinál amitől nekem ég a fejem a legtöbbször.


A szüleimnél laktunk, de össze rúgta a port az anyámmal mert az közölte hogy a hűtőben nem csak egy doboz tejnek kellene hogy legyen és ne csak 10 tojás legyen benne. Na meg hogy ne menjen 5 fb pelenkáért vasárnaponként hanem vegyen egyszerre.

Nem tetszett neki azt mondta menjünk albérletbe.


Elköltöztünk albérletbe, ott is össze veszett a hölgy tulajdonossal mert az szólt hogy szét vannak a játékok a feleségem pedig szólt neki hogy szedje fel a tyúk és kutya ürüléket mert állandóan bele lépnek.


Azt mondta nem bírja tovább az albérletbe sem, velem akar lenni és hozzam ki őket Németországba.

Rendben megtettem amit kért, de még 3 hónapja lakunk itt és már is összeveszett egy ismerős férfi feleségével.

Egy ideig jól megvoltak majd a nő unszolta hogy kezdjenek tanulni, adott fel neki leckéket. Mert nem beszélik még a nyelvet. Szerinte még most jöttek ki, ráér még a tanulás, bár egyet értek a másik hölggyel hogy tanulni kell, már ha elkezdte volt otthon is késő lenne.



Nagyon idegesít a viselkedése és az hogy mindenkivel össze vesz aki bele mer szólni a kis életébe.


2014. ápr. 2. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Beszéld meg vele vagy attól félsz hogy rád is megharagszik. Valami pszichiátriai baja lehet ha senkivel nem tud kijönni. Amúgy igaza volt az ismerősnek mit akar külföldön ha arra sem képes hogy elkezdje a nyelvet tanulni.
2014. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Viselkedsz vagy mész amerra akarsz

Dolgozik? Mert szerintem bazi sok ideje van és unatkozik

Tudom most nem beszéli a nyelvet, talán kifogást gyárt? Itthon dolgozott? Ráér nagyon, az van

2014. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem úgy is hiszti lesz megint belőle, szóval teljesen mindegy hogyan mondod neki. Ilyen nővel nem könnyű, én nagy ívben el is kerülném. Legyél határozott, ha visszaszól helyezd kilátásba a "kezdhetsz csomagolni" opciót.
2014. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%

azért mer így viselkedni, mert szerintem kettőtök közül ő hordja a gatyát

más keményebb pasi mellett csendben tanulná azt a nyelvet, meg elmenne dolgozni, fülét farkát behúzva az anyós előtt is


szóval ezt te provokálod ki kérdező belőle


tehát felesleges vele beszélni. más pasinak lehet változna, neked nem fog.

2014. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

Ezt már akkor tudatnod kellett volna vele mielött átlépte a határt, gyere de nyelvtanulás non-stop. 3 hónap alatt az alapoknak már bőven mennie kéne, tudjon bevásárolni, postát intézni, bérletet, jegyet vásárolni, étteremben, kávézóban rendelni.

Vagy lusta a tanuláshoz vagy rossz módszert választottatok, állj a sarkadra és vedd most át az irányítást, épp itt az ideje.

2014. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát hallod én sem tűrném,hogy kéretlen tanácsokkal traktáljanak...az anyósom se szóljon bele,hogy mikor mennyi pelenkát veszek,amíg nem Ő szaladgál naponta pelenkáért,addig nem az Ő dolga.Albérletben se szóljon a tulaj,hogy szanaszét vannak a játékok,hisz ez nem az ő dolga,ha mi így szeretünk élni,akkor így fogunk élni,a lakásban nem teszünk kárt,rá csak ennyi tartozik.A barát feleségének tök igaza van,de igazából nem az Ő dolga,hogy megmondja,a feleségednek mit,hogy kellene csinálni.Úgyhogy azért abszolút megértem az asszonyt,max annyi a hibája,hogy nem jól kezeli a problémát,nem tűri a kritikát.Sztem semmi gond nincs a pároddal azon kívül,hogy karakán.
2014. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudjatok, meglep, hogy senki nem írta.

Ezek azért nem olyan óriási gondok, bárkivel előfordulhat!

Anyukád, ha ilyen, gondolom rendszeresen beleszólt a dolgokba és nem csak most, hogy mennyi tej legyen a hűtőben. Nem mindegy?


Az albérlő miért szól bele, hogy mennyi játék van ott? Attól még rendeltetésszerűen van használva a lakás!!! Én sosem szólnék a bérlőimnek ilyen miatt, ha nem eszi meg őket a kosz persze. Gondolom ez nem áll fenn, tehát az albérlő hozzáállása is érdekes.


Tehát csak azt szeretném írni, hogy ezek nem olyan hisztik, amire azt mondja az ember: ÚRISTEN! Hanem tisztán érezhető , hogy két oldala van az érmének és az a másik oldal se olyan érthető.

2014. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, ne, hogy elhidd ezt a sok sületlenséget. Még te érezd magad rosszul, hogy hisztis a feleséged?


Ha csak az anyóssal lett volna baja, lehetne ennek alapja. De utána lényegében mindenkivel öszeveszett, aki bármilyen tevőlegességet is elvárt tőle. Erre pedig csak a süket duma jön, hogy ne szóljanek bele az életébe. Mint ha nagy beleszólás lenne 3 hónap után, hogy tanuld már meg az idegen nyelvet, vagy egy háztulajdonos azt mondja az albérlőknek rakj rendet magad után.


Aki szerint erre hisztizést lehet alapítani, az maga is egy besavanyodott, hisztis nőszemély,aki semmilyen kritikát nem bír elfogadni. Veszélyes fajta. Én menekülnék a helyedben kérdező.

2014. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Én is Németországban élek, és bár 12 évig tanultam németül, az első dolgom az volt, hogy elmentem egy nyelviskolába, hogy felelevenítsem a tudásomat. Szerennem vagyunk egyformák...

Érdekes a feleséged hozzáálása, gondolom, el akarja magát tartatni veled.

2014. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

A nyelvtanulásban igazad van. DE - sose élnék anyóssal, olyannal különösen nem, aki bármibe is beleszól. És az albérletben is neki volt igaza, a tulajnak semmi joga beleszólni ilyesmibe, épeszű ember lelép innen.

Úgyhogy lehet, hogy ő túl hisztis, de te meg túl toleráns vagy es mindenben másnak adsz igazat. Talán ezErt hisztizik...

2014. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!