Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most én vagyok hisztis, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok hisztis, vagy értentő ha kissé csalódott vagyok, hogy 10 év házasság után is úgy érzem néha, alig ismer a férjem?

Figyelt kérdés
Ma volt a szülinapom. Nem egy kreatív pali, de azért én lmondtam neki, hogy minek örülnék, persze nem olyan direkt módon, de elég gyakran tettem rá célzást. Semmi extra egy parfüm lett volna, meg mondjuk egy vacsi kettesben. Erre ma úgy kezdte, hogy bocsi van egy kis gondja, ő rendelt tortát, de az csak péntekre lesz kész( ???) és kaptan tőle olyan cuccot ami kb fél éve tetszett még nekem, de azóta mindenki olyat hord és direkt mondtam is, hogy így már nem tetszik, már nem annyira egyedi. Meg egy telefon dokkolót amibe ha beledugom a telcsim akkor hangosabban csörög, így milyen jó nem kell mindehova vinnem a lakásba! Majd egy óra múlva lelépett találkozni a haverjával, mert csak most ér rá. Komolyan nem azért, de nem lehetne legalább az ember szülinapja olyan amilyet elképzelt? Nem lehet elvárni egy férfitól akivel 10 év alatt nem töltöttem 2 hétnél többet külön, hogy ennél jobb jusson az eszébe? Lehet hogy túlreagálom tudom... De ez most sz.rul esett...
2013. aug. 14. 22:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
29%
Ezt most túlreagálod, igen.
2013. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%

Hát attól a telefonos akármitől én is kiakadtam volna.Ilyen ajándék egy nőnek, feleségnek szülinapra!!!

A tortáért nem problémáznék, pasiból van, nem tudta hogy előre meg kell rendelni, bár lehet készen is kapni jókat! De virág járt volna, meg az, hogy veled tölti ezt a napot! Az már mindennek a teteje,hogy elment a haverjával!

2013. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
45%

túl reagálod. már csak azért is mert a pasik nem értik a direkt beszédet, és te ezt tudtad is.


"de azért én lmondtam neki, hogy minek örülnék, persze nem olyan direkt módon, de elég gyakran tettem rá célzást."

2013. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem reagálod túl. Az még mondjuk hihető, hogy nem vette a célzást, az én férjem se nagyon szokta. ha csak nem mondom meg konkrétan, hogy mit akarok akkor esélytelen.

De az, hogy elmegy otthonról kártyázni a szülinapodon szerintem nagyon durva. A minimum lenne egy vacsi, iszogatás, mozi, vagy film otthon kettesben. Én azért szóvá tenném, mert ha nem szép lassan elindul a házasságotok a lejtőn és nehezebb lesz visszafordítani.

2013. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
És tök kedves, hogy, amikor féléve mondtad az izére, hogy tetszik, megjegyezte. Honnan sejthette volna, h azóta már nem. Nekem holnap lesz a szülinapom, remélem valami kütyüt kapok.:)
2013. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is szarul esett volna a helyedbe, ha ennyire átlátszó módón adják a tudtomra, hogy elfelejtették a "nagy" napomat:DD


Szerencsétlen pasi, ne morogj már, bizti elfelejtette, tudod milyenek a pasik..nem ászok ha dátumról van szó, mondjuk én sem vagyok az, sosem tudom megjegyezni az évfordulókat:D

2013. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
24%
Talán az a baj,hogy nem szánja rád azt az időt,amire szükséged lenne.
2013. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
62%
Ket dolgot szeretnek elmondani mint pasi nekem mi jott le ebbol. Az egyik a tipikus "jelzolampa" effekt. Szerintem egy no ne gondolja magat jelzolampanak, mert a jelekbol a tobbseg nem ert. A masik dolog viszont hogy nagyon bunko dolog volt az hogy ilyenkor lelepett a haverhoz. Szerintem ezzel kapcsolatba se "jeleket adj" hanem ulj le es mondd el hogy teged ez mennyire megbantott. Jovore pedig jobb ha konkretan elmondom mi az amit biztosan nem szeretnel, es mi az amerre nezelodjon. Ettol az eddig tetszett mar nem tetszik dologtol lehet hogy fraszt kapnek :)
2013. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
28%
*sosem tudom megjegyezni az évfordulókat, bár krónikásnak lettem kinevezve, de sosem jegyeztem meg:D
2013. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Szóval a pasiknak ennyire nem megy " gondolatolvasás" ? Mert kb ezt mondtam neki, jaj elfogyott a parfümöm, de nem baj, legalább van egy ötletem, hogy mit szeretnék szülinapomra. De akkor azt kellet volna mondanom: vegyél parfümöt szülinapomra! A vacsi azért necces mert a gyerkőcöket le kellene passzolni, de legalább a szülinapomon nem én akarok kuncsorogni valamelyik nagyinál , mert nem én akarom megszervezni. Jó majd holnapra úgyis kiheverem, csak néha ha ilyen történik elgondolkodom, hogy tényleg ennyire bonyolultak vagyunk mi nők? Én már a nézéséből tudom mit akar, ezt ő is megjegyezte már. De valyon nki ennyire nehéz kiismerni engem? Persze lehetek mindíg dirket és egyenes is, de abban meg nincsen semmi romantika... Ami meg kell egy nőnek a boldogsághoz :) vagy pedig nem kellene annyi amcsi filmet nézni :)
2013. aug. 14. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!