Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most én vagyok hisztis, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok hisztis, vagy értentő ha kissé csalódott vagyok, hogy 10 év házasság után is úgy érzem néha, alig ismer a férjem?

Figyelt kérdés
Ma volt a szülinapom. Nem egy kreatív pali, de azért én lmondtam neki, hogy minek örülnék, persze nem olyan direkt módon, de elég gyakran tettem rá célzást. Semmi extra egy parfüm lett volna, meg mondjuk egy vacsi kettesben. Erre ma úgy kezdte, hogy bocsi van egy kis gondja, ő rendelt tortát, de az csak péntekre lesz kész( ???) és kaptan tőle olyan cuccot ami kb fél éve tetszett még nekem, de azóta mindenki olyat hord és direkt mondtam is, hogy így már nem tetszik, már nem annyira egyedi. Meg egy telefon dokkolót amibe ha beledugom a telcsim akkor hangosabban csörög, így milyen jó nem kell mindehova vinnem a lakásba! Majd egy óra múlva lelépett találkozni a haverjával, mert csak most ér rá. Komolyan nem azért, de nem lehetne legalább az ember szülinapja olyan amilyet elképzelt? Nem lehet elvárni egy férfitól akivel 10 év alatt nem töltöttem 2 hétnél többet külön, hogy ennél jobb jusson az eszébe? Lehet hogy túlreagálom tudom... De ez most sz.rul esett...
2013. aug. 14. 22:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a haverozás esett volna a rosszul, arra allergiás vagyok. Viszont az ajándékok szerintem aranyosak:)

Én egy (szép) kis csokrit kaptam, ő pedig tusfürdőt, mert azt használja csak:)

2013. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk a haveros talit én szúrtam el, mert megkérdezte mit szólnék, én meg úgy voltam vele, ha már úgysem megyünk sehova akkor tökmindegy . Ezért ezt utólag nem fogom a szemére vetni, de persze azért arra számítottam, hogy nemet mond, és otthon marad velünk :) nkem meg a gyerekek a fejemen táncoltak extra rosszcsontok voltak:)
2013. aug. 14. 22:56
 13/39 anonim ***** válasza:
81%

Az én párom is kb. ugyanennyire ért a célozgatásból. Azt hiszem tényleg csak direkt kommunikáció útján lehet velük "tárgyalni", hogy mit szeretnénk mondani.


Viszont a maga módján (legalábbis az én párom) nagyon is figyelmes. Egyszer egy évig megjegyezte, hogy szeretnék gyapjú mamuszt, és megvette a szülinapomra. Ahogy neked is megjegyezte azt a másik dolgot, amit egy féléve mondtál, hogy szeretnéd.


Szerintem ha szeretted volna azt az időt vele kettesben tölteni, akkor mondd el neki. Mondd el, hogy több időre van szükséged vele ketten, egy kis romantikus vacsorára, mint régen. Szeretnéd, hogy ne neked legyen gondod a gyerekek elpasszolásával stb.


Talán a maga módján szegény ő is próbálkozik, csak hát nehéz a kommunikáció. Nem?

2013. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb légy konkrét!:)
2013. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet hogy inkább magamban csalódtam, hogy azt gonoltam, már ismer annyira, hogy tudja néha csak célozgatok mert nőből vagyok :) mondjuk ő nagyon nem egy menős típus ha én nem szerveznék meg valamit akkor Nem mennénk soha sehova. Amúgy ő is figyelmes, ha kerek perec mondok ki valamit azt zokszó nélkül megcsinálja :) . Akkor jövőre direkt leszek és azt fogom kérni szülinapomra, hogy vegye észre a " jelzőlámpát" és szervezzen nekem gyerekmentes napot :)
2013. aug. 14. 23:08
 16/39 anonim ***** válasza:
52%
10 Nekem az ilyen nem ajándék, ha nekem kéne megmondanom, hogy mit akarok. Az ajándék azért ajándék, hogy az ajándékozóra bízom. Rosszabb vagy mint egy 9 éves kölök:D
2013. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
64%

Úgy látszik tényleg nem értik a pasik a célzásokat, szegényeknek nincs olyan kifinomult érzékük az ilyenekhez, mint nekünk. :)

Konkrétan kell mondani nekik mindent, és ja, jobban odafigyelhetett volna rád. A "haverokkal elmegyek inni a szülinapodon" meg egyenesen pofátlanság. Én a helyedben nagyon elbeszélgetnék vele, mihelyst haza óhajt jönni a drága haverjaitól... -.-


Amúgy meg Kormos Anett videójából tudnék idézni: :)


"Két dolgot nem szabad soha mondani, ha a férfi megkérdezi, hogy mit kérsz: 1., Lepj meg! 2., Legyél kreatív! Én így már kaptam rekesz sört karácsonyra... Egészen pontosan meg kell mondani, hogy melyik ékszert akarod, melyik ruhát, azt ő hol tudja beszerezni, érdemes útvonaltervet és fotót mellékelni hozzá... És azt mindenképpen szögezzük le, hogy a Burger King-es korona nem ékszer, illetve hogy a Sziget-es karszalag sem ékszer..."

2013. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
76%

Én a múltkor azt mondtam a páromnak, hogy szeretném, ha adna nekem egy szál virágot romantikusan, és eljönne értem a suliba.


El is jött, olyan aranyos volt, várt a suliban, és hozta a kis virágot, nekem!


Magától nem jutott volna persze eszébe, hogy virágot adjon nekem, több év alatt egyszer kaptam ezen kívül virágot tőle, de annyira szeret mégis. És mikor elmondtam neki, hogy jól esne egy virág, olyan tiszta szívből, szeretetből hozta nekem, hogy igenis romantikus volt. Nem olyan amerikaias romantika, hanem inkább olyan magyar-féle, de romantika!


Szerintem az is romantikus, ha elmondod, és utána látod, hogy csillog a szeme, mikor várja az örömöd, mikor átadja!

2013. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
41%
:(
2013. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
55%
O! Isten éltessen sokáig!:)
2013. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!