Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most én vagyok hisztis, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok hisztis, vagy értentő ha kissé csalódott vagyok, hogy 10 év házasság után is úgy érzem néha, alig ismer a férjem?

Figyelt kérdés
Ma volt a szülinapom. Nem egy kreatív pali, de azért én lmondtam neki, hogy minek örülnék, persze nem olyan direkt módon, de elég gyakran tettem rá célzást. Semmi extra egy parfüm lett volna, meg mondjuk egy vacsi kettesben. Erre ma úgy kezdte, hogy bocsi van egy kis gondja, ő rendelt tortát, de az csak péntekre lesz kész( ???) és kaptan tőle olyan cuccot ami kb fél éve tetszett még nekem, de azóta mindenki olyat hord és direkt mondtam is, hogy így már nem tetszik, már nem annyira egyedi. Meg egy telefon dokkolót amibe ha beledugom a telcsim akkor hangosabban csörög, így milyen jó nem kell mindehova vinnem a lakásba! Majd egy óra múlva lelépett találkozni a haverjával, mert csak most ér rá. Komolyan nem azért, de nem lehetne legalább az ember szülinapja olyan amilyet elképzelt? Nem lehet elvárni egy férfitól akivel 10 év alatt nem töltöttem 2 hétnél többet külön, hogy ennél jobb jusson az eszébe? Lehet hogy túlreagálom tudom... De ez most sz.rul esett...
2013. aug. 14. 22:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
68%
Hát, képzeld, nekem holnap van a születésnapom, de ő elutazott két hétre. Én itt vagyok a 8 hónapos gyerekkel vidéken (miatta költöztünk ide) család, barátok nélkül. Szóval a 25. születésnapomat az egész napos gürizés után este a tv előtt fogom tölteni valószínűleg egy üveg bor társaságában... én sem így képzeltem :(
2013. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
19%
8 hónapos gyerek mellett egy üveg bort fogsz vedelni dögölvén a TV előtt. Gratulálok!
2013. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
70%

1, nem írtam, hogy az egész üveget meg fogom inni

2, egy kis bor fogyasztása nem világvége...nem a hányásomba fetrengve fogok feküdni a nappaliban

"dögleni a tv előtt"- kádat kellene suvickolnom este miután lefektettem a gyereket, hogy minta háziasszony-és anya legyek?

2013. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
61%

Űgy látszik ez van,nekem is csak akkor van jó szülinapom,ha éppen besokallok és szakítok.


Nem tudom mire jó ez én tökre élvezem,ha szülinapra készülődhetek.

2013. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

... mondjuk ő nagyon nem egy menős típus ha én nem szerveznék meg valamit akkor Nem mennénk soha sehova....


De azért hogy a születésnapodon a haverjaihoz menjen, azt nagyon is jól megtudta szervezni! Lehet, hogy csak veled nem képes szervezni semmit, mert tojik rád? Nagyon úgy néz ki....

2013. aug. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
4%
kedves kérdező, nagyon együtt érzek veled, persze, sajna volt olyan is, hogy megkérdeztem mit akar a párom szülinapja, egyszerűen azt mondta, semmit, csak hogy veled legyek, mire a nagy napon jött a hiszti, hogy legalább már egy sütit süthettél volna /dehát ő mondta, hogy nem kell semmi!/. Persze ez más eset, mert te megmondtad, hogy akarsz valamit. igen, elég szerencsétlenek a pasasok ilyen téren, folyton hangoztatják mennyire ismerik a nőket, aztán kiderül, hogy 10 év alatt se jutnak odáig, hogy alapvető, már-már sztereotip dolgokkal tisztába legyenek, mint pl hogy egy nőt boldoggá tesz, bármilyen pici ajándék, ha a férfi veszi a fáradságot rá... Sztem ne haragudj rá, annyira értetlenek. Én is már előre közlöm mit akarok, nem bízom az ő ösztöneiben, mert az náluk ki van kapcsolva. Nem romantikus, mert nem az, de istenem. AZ élet nem egy leányregény és kész...
2013. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
6%

Én is nő vagyok, mégis teljesen másként látom az egészet. Az én párom is a barátaival töltötte az estét, amikor születésnapom volt és még egy szál virágot sem kaptam, na bumm. Nem mondom, hogy jól esett, de ismerem és tudtam róla, hogy soha senkit nem köszönt fel és azt sem várja el, hogy ő fel legyen köszöntve, mert vannak emberek, akiknek ez nem fontos. Aztán egyszer leültünk beszélni és elmondtam neki, hogy ez nálam másként működik, valamilyen szinte azért mégiscsak jól esik, ha felköszöntöm a páromat és engem is felköszöntenek.


Én úgy vagyok vele, hogy ennél sokkal komolyabb problémák is vannak kapcsolatok terén, nem kell még ezt is felfújni.


Megbecsülve érzed magad a kapcsolatodban? A napjaitok szeretetben és békében telnek? Ha igen, akkor mit számít egy ajándék? Nekem semmit.


Volt olyan kapcsolatom, ahol el voltam halmozva drágábbnál drágább ajándékokkal, de közben állandóan meg voltam alázva, szarba sem voltam nézve.

Most nem kapok ajándékokat (amit el sem várok), mégis sokkal boldogabb vagyok, mert olyan emberrel lehetek együtt, akivel kölcsönösen megbecsüljük egymást és ezt nem ajándékokban mérik.


32/N

2013. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
37%
Először is boldog szülinapot! :) ne vedd a szivedre, az én párom sem érti a célzásokat. Idén az én szülinapomon nem is volt torta, mert este mikor hazajött azt mondta, azt hittem megcsinálod magadnak :) hát igen, nem volt kedvem saját magamnak tortát késziteni. Virágot nem is emlékszek mikor kaptam tőle utoljára. Viszont én mindig nézem őt, a kivánságait, minden nap frissen főzött étel várja és még éjfélkor is ha van valami extra kivánsága teljesitem neki. Nem vagyunk egyformák, de ettől függetlenül a kapcsolatban minden rendben van, szeretjük egymást.
2013. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
36%

Hát ez a telefonos kütyü pont olyan, mint amikor egy pasi plüssmacit kap szívecskés ruhában a szülinapjára.


A legnagyobb ajándék mindig az együtt töltött idő, itt cseszte el a legjobban.

2013. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
71%

"akivel 10 év alatt nem töltöttem 2 hétnél többet külön"

Együtt töltött idő? Miről beszélünk?

"nem megy a gondolatolvasás"

Hát nem, nem megy, pedig én is 8 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és nem megy, csak neki már van annyi esze, hogy konkrétan megmondja, ha vágyik valamire, vagy ha már célozgatni kezd, addig csinálja, amíg egyértelműen rá nem kérdezek...

Az bezzeg semmi, hogy azt megjegyezte, fél éve mit szerettél volna...

2013. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!